Мозговая пилочка• 18 июня в 11:02

Просто позор

Зайшли із чоловіком в ювелірний магазин ,я хотіла в подарунок в честь дн ланцюжок та каблучку якусь,почав при консультанті говорити ,що давай щось одне,ти дуже щось нагла це наглість з твого боку, ти ціни бачила ,купиш зі своєї картки я тобі не буду туди класти
Те,що міряла тонкий та короткий ланцюг не захотіла,мені такі не подобаються,каблучки,що міряла всі дорогі для нього виявились,як і ланцюг ,який би хотіла
Закінчилось ,це тим ,що я купила найдешевші сережки ,які тільки були в магазині максимальна знижка 80 відсотків, розплатилась своєї карткою і
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час

Потім їхали в машині,казав ти що священик навіщо тобі широкий та довгий ланцюг,а я не широкий хотіла а просто подовжений вони і відповідно дорожчі ,я йому сказала такі наїзди наче ,я зайшла і діаманти вибрала,хоча я на них боюся навіть дивитися , сказала йому ,чому не зайшов в інтернеті не подивився ціни на ювелірку,до сих пір думає,що все копійки має коштувати
Сказав ,що в нього немає повних кишень грошей і це просто спустити гроші в нікуди купуючи по такій ціни ювелірку
Борщик• 18 июня в 11:55
Ответ дляСанька-4b93
Инвестор от бога - покупать золото, заведомо чтоб сдать с 70% дисконтом
Багато ювелірок беруть стару прикрасу, ви доплачуєте і отримуєте ще краще. Вигода є.
Плету интриги• 18 июня в 11:56
Ответ дляМозговая пилочка
А як відмова від покупки прикрас,гарантує мені квартиру чи машину, просто цікаво.
Це зовсім різні суми.
Вам треба починати читати книги дитячі про фінансову грамотність
Реанимация• 18 июня в 11:58
Ответ дляБорщик
Ну й не понімайте. Хто любить прикраси,той зрозуміє. Ланцюжок на завжди, а машинка ні
Як мало для щастя треба)
Борщик• 18 июня в 11:58
Ответ дляФрекенБок
Например, я тоже давно ничего из золота не покупала и в ценах сегодняшних не ориентируюсь. Могли бы мужу заранее спросить на какой бюджет рассчитывать,
Це він мав запитати, якщо хотів подарунок зробити
Херсон це Україна• 18 июня в 11:59
Ответ дляМозговая пилочка
Отож ,до 10 тисяч там взагалі печаль,сенс її купувати ,щоб потім не подобалася
Вес 2.44
ГороховаЯ• 18 июня в 11:59
Ответ дляМозговая пилочка
10 тисяч гривень готівки в нього було
Покажіть сережки, які купили
Санька-4b93• 18 июня в 11:59
Ответ дляКофр для ноги
А в магазині ви думали він скаже бери що зочеш?
Ага, ’купи чулки самые дорогие.... В пределах суммы’
Херсон це Україна• 18 июня в 11:59
Ответ дляГороховаЯ
Покажіть сережки, які купили
Автор не дома, сейчас не может показать
ГороховаЯ• 18 июня в 12:00
Ответ дляХерсон це Україна
Автор не дома, сейчас не может показать
Я так і думала))
Херсон це Україна• 18 июня в 12:01
Ответ дляГороховаЯ
Я так і думала))
Ну мы же никуда не спешим
Мы ведь можем подождать)
Борщик• 18 июня в 12:01
Ответ дляРусланка з гілки
А зачем ему смотреть? У него есть сумма на подарок 10 тыс. - от того что ювелирка дороже денег не добавится. Вопрос к автору зная сумму нафига устраивать цирк?
Бо міг і подивитись ціни. І автор могла обговорити ціни вдома, тут я згодна. Хто робити подарунок планує,то хай би і подивився
Чому ви захищаєте бидло чоловіка?
Реанимация• 18 июня в 12:01
А взагалі, без образ, про ці ланцюжки та каблучки мріють особливо жінки в невеликих містах. І щоб на роботі зацінили) Це прям мрія на всі свята. І обов´язково золото не біле)
Борщик• 18 июня в 12:01
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У неї вийшло 10 тис і то лише 20% вартості. Не показує.
Ви за 30 тис купили?
Я купила за 15.
За 30 могла купити в іншому магазині
Большой секретик• 18 июня в 12:01
Ответ дляМозговая пилочка
Я так хочу ланцюжок та колечко
Щоби що? Якщо навіть нема кому похвастаться. ’Для себе’ та знати, що таки видусили з чоловіка гроші та ілюзію уваги? У вас вмі інші потреби вже закриті?
Херсон це Україна• 18 июня в 12:02
Ответ дляРеанимация
Чому ви так вважаєте?
ГороховаЯ• 18 июня в 12:02
Ответ дляХерсон це Україна
Ну мы же никуда не спешим
Мы ведь можем подождать)
А може вона буде на роботі три доби?) а потім і ми забудемо ))
Борщик• 18 июня в 12:02
Ответ дляРеанимация
Як мало для щастя треба)
Звичайно. Золото це завжди красиво
Большой секретик• 18 июня в 12:02
Ответ дляМозговая пилочка
В мене дві освіти, квартири та машини немає
Толку з тих освіт? Ви хоч працюєте?
Херсон це Україна• 18 июня в 12:02
Ответ дляГороховаЯ
От блін
Русланка з гілки• 18 июня в 12:02
Ответ дляБорщик
Чому ви захищаєте бидло чоловіка?
Бо я бачу притрушену дамочку і все. Я не вважаю, що чоловік у даному випадку повів себе якось не так.
Борщик• 18 июня в 12:03
Ответ дляРеанимация
Написали брєд, звичайний брєд
Большой секретик• 18 июня в 12:03
Ответ дляМозговая пилочка
В 90-х йому було років 5-7.
Він точно запамятав ціни на ювелірку?
Борщик• 18 июня в 12:03
Ответ дляБольшой секретик
Бажання це теж потреба
Якщо автор хоче, то що?
Борщик• 18 июня в 12:04
Ответ дляРусланка з гілки
Ясно, коли треба пояснювати, то пояснювати не треба
Русланка з гілки• 18 июня в 12:04
Ответ дляБорщик
Звичайно. Взаємно
Реанимация• 18 июня в 12:06
Ответ дляБорщик
Написали брєд, звичайний брєд
Бо це так. Є багато різних варіантів прикрас, але тільки у нас так трусяться за тим золотим ланцюжком чи каблучкою, відголоски радянських часів, коли золото було мрією всіх. І носити її /його під все сто років) Це як продавчині на ринку- нігті яскраві і каблучки на кожному пальці.
Борщик• 18 июня в 12:12
Ответ дляРеанимация
Я досить молода і люблю золото. Білий метал мені не підходить за зовнішністю. І золото це гарно. Якщо його вміти носити, а не все одразу надягати.
Пукимончиг• 18 июня в 12:25
он может и оторваный от реальности, а вы?
каждый при походе в магазин знает сколько он может потратить
Веселуха Муха• 18 июня в 12:29
Бедный жених у вас, надо или другого искать, или жить по средствам
Черпак_для_фантазий• 18 июня в 12:35
Ответ дляБорщик
Я купила за 15.
За 30 могла купити в іншому магазині
Ви ж розраховували на певну суму точно. Поведінка автора незріла