Мозговая пилочка• 18 июня 2025
Просто позор
Зайшли із чоловіком в ювелірний магазин ,я хотіла в подарунок в честь дн ланцюжок та каблучку якусь,почав при консультанті говорити ,що давай щось одне,ти дуже щось нагла це наглість з твого боку, ти ціни бачила ,купиш зі своєї картки я тобі не буду туди класти
Те,що міряла тонкий та короткий ланцюг не захотіла,мені такі не подобаються,каблучки,що міряла всі дорогі для нього виявились,як і ланцюг ,який би хотіла
Закінчилось ,це тим ,що я купила найдешевші сережки ,які тільки були в магазині максимальна знижка 80 відсотків, розплатилась своєї карткою і
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Потім їхали в машині,казав ти що священик навіщо тобі широкий та довгий ланцюг,а я не широкий хотіла а просто подовжений вони і відповідно дорожчі ,я йому сказала такі наїзди наче ,я зайшла і діаманти вибрала,хоча я на них боюся навіть дивитися , сказала йому ,чому не зайшов в інтернеті не подивився ціни на ювелірку,до сих пір думає,що все копійки має коштувати
Сказав ,що в нього немає повних кишень грошей і це просто спустити гроші в нікуди купуючи по такій ціни ювелірку
пішла в сльозах
Він стояв поруч ,як баран весь час
Черпак_для_фантазий• 18 июня 2025
Ответ дляБорщик
Звичайно. Золото це завжди красиво
Дорогобагато
Черпак_для_фантазий• 18 июня 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Бедный жених у вас, надо или другого искать, или жить по средствам
То муж і не молодик
Щедрик• 18 июня 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
тобто ви чоловіка перед фактом в магазині поставили що вам потрібна каблучка і ціпок?
Ціпок - это трость, с которой дедушки ходят, как и ланцюг - цепь (как у собаки или у велосипеда).
Ювелирное украшение - ланцюжок (цепочка).
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ви ж розраховували на певну суму точно. Поведінка автора незріла
Ну так а казати я тобі нічого не куплю, ну ти нагла, щось одне давай це норм? Нащо він влаштував цей цирк? При консультантні?
Большой секретик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Я їх носити буду
З відчуттям позору? З відчуттям компромісу, що це аби було, те, що вдалося видерти з чоловіка?
Себе не поважати з такими ’подарунками’
Щедрик• 18 июня 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ну треба було обговорити ваші можливості і бажання завчасно, а не в магазині)
100%
Заходить со жлобом-мужем в ювелирку и выжимать из него подарок, за который сама же буду платить с карты - это просто унижение.
Зачем этот цирк, если денег на это заранее муж не выделил - непонятно.
И зачем покупать самые дешманские сережки, если хотела кольцо и цепочку - тоже неясно.
Веселуха Муха• 18 июня 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
То муж і не молодик
ну так тем более...
Большой секретик• 18 июня 2025
Ответ дляБорщик
Бажання це теж потреба
Якщо автор хоче, то що?
То треба продати почку, бо вона хоче? А на наступну хотелку що продати?
Щедрик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Так ,що змогла те і купила
Зачем? Была цель не уйти без покупки из ювелирки, любой ценой?
Сама себе купила - это не подарок. Можно было тогда спокойно самой походить всюду, прицениться на свой бюджет и выбрать без участия мужа любое изделие.
Щедрик• 18 июня 2025
Ответ длякороткопамятна
Ну взагалі-то купувати зараз золото дуже вірне рішення
за последние деньги на карте? чтоб потом по цене лома сдать?
Большой секретик• 18 июня 2025
Ответ дляЩедрик
100%
Откуда вы знаете, что жлоб? У него могут быть кредиты, родители на содержании, другие расходы.
Автор о своих доходах скромно умалчивает. Она транжира на шее, а виноват муж?
Щедрик• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Исключительно из поста автора, ничего не додумываю:
ти дуже щось нагла це наглість з твого боку, ти ціни бачила ,купиш зі своєї картки я тобі не буду туди класти.
В день рождения жены у нежлоба был бы абсолютно другой текст. Даже если у него в анамнезе всё перечисленное Вами имеется.
Щедрик• 18 июня 2025
Ответ длякороткопамятна
Чому ви не обговорили бюджет подарунку?
Та он ей вообще ничего дарить не собирался, так и сказал:
купиш зі своєї картки я тобі не буду туди класти.
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Можна виділити дружині на подарунок
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Ви свекруха, з вас аж видно як пре
Щедрик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
В нього були з собою гроші
10 тыс.? и на сколько каратов их хватило бы?
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляЩедрик
Плюсую. Що це взагалі таке ’ти нагла, я нічого тобі не дам, сама плати’. Люблячий чоловік називається
Дама с собачкой• 18 июня 2025
Кто не любит ювелирку,тому не понять этих хотелок.Вот вы любите айфоны последних моделей,а кто-то любит золотишко и брюлики.
Дама с собачкой• 18 июня 2025
Ответ дляБорщик
И что,где вы видели щедрых мужиков,это большая редкость,они занесены в красную книгу.
Перша на селі• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
10 тисяч гривень готівки в нього було
Автор, якщо для вас 10000 грн, це великі гроші і в країні війна інезрозуміло, що буде завтра, то тут питання назріває. Накуя Ви поперли в ювелірний магазин? Зайдіть в Єву, там є гарна поличка з біжутерією.
Борщик• 18 июня 2025
Ответ дляДама с собачкой
Ну до чого тут це? Ця поведінка не нормальна
Щедрик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Я вважаю ,що він
а 5 тыс. кто за сережки заплатил в итоге, Вы или он?
Дама с собачкой• 18 июня 2025
Ответ дляПерша на селі
Ну и что,что война.Нам теперь золотишко не носить?Сидеть в подвалах и плакать?А мы хотим жить и в золоте ходить.
Перша на селі• 18 июня 2025
Ответ дляДама с собачкой
С десятьма тисячами гривень в кишені.
Щедрик• 18 июня 2025
Ответ дляМозговая пилочка
З чого я понесу збитки?
Тобто в банку не можна зберігати 1 злиток?
какие слитки, если для вас цепочка недоступна по цене?
слиток в 1 гр. что ли?
Дама с собачкой• 18 июня 2025
Ответ дляПерша на селі
С десятьма тисячами гривень в кишені.
Я написала про тех,кто любит ювелирку даже во время войны.
Перша на селі• 18 июня 2025
Ответ дляДама с собачкой
З такими грішми треба любити поличку з біжутерією в Єві .
Перша на селі• 18 июня 2025
Ответ дляДама с собачкой
С сім´ї грошей фіг да ніфіга, мадам в ювелірний чоловіка повела. Що вона там хотіла від нього?) Смішно.