Обнемашечка• 18 июня в 12:41
Облегчает жизнь при обильных месячных
наконец-то нашлась замена трусикам для критических дней Котекс, которые сняли с производства. Я как раз только закончила все запасы, купленные 3 года назад.
По ощущениям эти даже приятнее, мягкие. 50 грн з 2 штуки. Лучший вариант для обильных дней и ночей или кому ехать в дальнюю дорогу.
Пугачиха• 18 июня в 13:16
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Тому дешевше поставити Мірену і не мати взагалі цієї проблеми
Її вартість біля 3 тис грн, на 5 років на 12 місяців на рік це 50 грн.
50 грн/місяць на лікування рясних місячних, профілактику анемії та надійну контрацепцію. Як на мене, то це дуже вигідно
А вплив мірени на здоровʼя ви добре дослідили? Негативні моменти знаєте?
ЗдохниПуйло• 18 июня в 13:17
Ответ дляfalcon
Мені тампон на годину. І? І вночі я їми не користуюсь
Додам ще. Мені від тампонів іноді пересихає. І не вгадаєш, коли його стане, а коли прийдеться швидко евакуюватися, бо очі на лоба
Обільні місячні, що може пересохнути у перші два дні?
Нульовий сантиметр• 18 июня в 13:18
Ответ дляЗдохниПуйло
Краще тампонів ще нічого не вигадали. Не протіче, не затіче, не пріє, не фонить, комфорт
Тампон впитує мало, прокладка і то більше, за 2 години 21 мл був максимум, ніякий тампон не витримає
Пиши-пропало• 18 июня в 13:19
Ответ дляОбнемашечка
да, но 12 часов можно ходить спокойно
Если вы три года назад купили себе запас, который иссяк только сейчас, это ж сколько вы купили?
Минимум 180 штук = 90 упаковок?
Поддакиваю иногДА• 18 июня в 13:24
Ответ дляПугачиха
Я щоразу одягаю на ніч дві нічні, одну трошки вперед, іншу наверх змішаю максимально назад. І то, інколи протікає. І вночі міняю. Тому у всіх різні ситуації
Кому як зручно, звісно. мені легше потім випрати.
Хоч одного разу автобус замість 2 годин їхав 5 ( це перед війною через ремонт траси), то добре,що в мене був пакет, то я його просто поклала на сидіння. Протікало все по вуха. Добре, що мене на машині зустрічали. То а такій ситуації памперси би врятував.
Наизнанку• 18 июня в 13:53
Ответ дляЗдохниПуйло
Так цих трусів потрібно на щоразу штук 8, це золоті місячні
В мене стабільно 2 ночі коли такі трусики виручають, бо з ними я можу спати в будь-якій позі і не переживати, що замараю постіль. Тампонами мені не зручно користуватись.
ЗдохниПуйло• 18 июня в 14:10
Ответ дляНаизнанку
А в чому незручність, любі трусики, люба поза, немає запаху, мокроти, бруду
ЗдохниПуйло• 18 июня в 14:11
Ответ дляПугачиха
Зазвичай протікає по крильцях. У вас протікає коли повістю мокра? У мене може бути суха практична, а по крильцях протікає
Обнемашечка
• 18 июня в 14:11
Ответ дляПиши-пропало
Минимум 180 штук = 90 упаковок?
Всего лишь 20 пачек купила.
У меня же не кран, из которого все время льет. Свой организм я изучила и знаю, что больше всего льет на 2 день и ночь. Тогда только и использую. Если совпадает так, что именно в этот день нужно надолго отлучится из дома - мне проще одеть ’памперс’, чем отменять все планы. И ночь спишь спокойно и никуда не нужно бегать, проверять, менять
Обнемашечка
• 18 июня в 14:12
Ответ дляТихоЯ
А по сравнению с чашей надежнее? Понятно, не с поездку.
Ну чаши же разных объемов, но думаю да, трусики впитают все равно больше миллилитров
Пригощаю кашею• 18 июня в 14:13
У нас женщины часто не занимаются своим здоровьем, после родов годами не ходят к гинекологу. Гиперплазию эндометрия (этот когда нарастает толстый слой эндометрия, больше чем надо, за месяц, а потом он выходит кусками и получается тот самый ’хлюп’ , как у автора. Эндометрий нарастает толще, чем нужно часто под влиянием гормонального дисбаланса. Мирена действует местно, эндометрий так не нарастает, месячные скудеют, некоторые вообще пятилетку ходят с ежедневкой. На способность рожать не влияет, климакс не приближает. Защищает от роста миом и полипов. Полипы это добро или злокачественные отростки того же эндометрия. Ото лишь бы страшилки друг у друга в интернете читать
КошкинДом• 18 июня в 14:26
Ответ дляЗдохниПуйло
То ви просто не попадали в ситуацію, коли за приблизно 1.5 години мінус максі тампон та нічна прокладка. І то не кровотеча а ефект від довгого сидіння, коли все було всередині а потім, при вставанні, одночасно вихлюпнолось. Сорі за подробиці. Але той, у кого такого не було, не зрозуміє
ЗдохниПуйло• 18 июня в 14:29
Ответ дляНульовий сантиметр
Прокладка поглинає менше, в рази менше
ЗдохниПуйло• 18 июня в 14:29
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Згідна
ЗдохниПуйло• 18 июня в 14:30
Ответ дляПугачиха
Думаю, що кровотечі, рясні місячні- це не від кінського здоров♥я
ЗдохниПуйло• 18 июня в 14:38
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ви народжували природнім шляхом? Я і до пологів не могла ними користуватися, а після взагалі.
Так, природнім.Не думаю, що у вашого чоловіка член тонший чим тампон
ЗдохниПуйло• 18 июня в 14:41
Ответ дляПугачиха
Це не значить, що завжди ними треба користуватися. У мене заливає сильно 2-3 дні, на ніч актуально. Ще для дороги супер, щоб не дьоргатися постійно. В готелі десь коли ночую - теж гарне рішення. Вдень , ще якщо вдома, то не потрібно , звичайно
Тобто, вам потрібно на три дні 18 шт, 18х25=450, плюс на останні дні ще якісь прокладки.. у мене пачка тампонів(8шт) на три цикли
КохайтесьЧорнобровi• 18 июня в 14:43
Ответ дляПугачиха
Так. Переваг та користі набагато більше ніж можливих ризиків
Наизнанку• 18 июня в 15:13
Ответ дляЗдохниПуйло
Відчуття не зручне, з ним якось некомфортно.
ЗдохниПуйло• 18 июня в 15:14
Ответ дляНаизнанку
Тобто не комфортно? Вам комфортно у мокрому матрасі, кровавому, а в чистих, сухих трусиках вам не комфортно?
Наизнанку• 18 июня в 15:16
Ответ дляЗдохниПуйло
Мені не комфортно з тампоном в середині. Прокладку змінюючи під час кожного походу в туалет, не зважаючи від того заповнена вона чи ні.
Оці труси виручають вночі в дні коли інтенсивні виділення.
ЗдохниПуйло• 18 июня в 15:17
Ответ дляНаизнанку
О ні, літом перебувати з кровавою прокладкою між ногами...брр
Ширли-Мырли• 18 июня в 15:42
Они год назад в Еве появились, но тоже месяца три назад исчезали, как и Котекс. Я кучу набрала на радостях, когда опять их увидела