Шукаю стакан• 18 июня в 13:06

Читали пост Безуглої про загиблого хлопця?

Мене це так вразило...
Капець, за кого вони нас тримають?
Можновладці, які самі "ухиляються" та які повивозили своїх дітей.
Але виявляється це до інших приходить карма
До речі, якщо я не помиляюсь, вона наче проти мобілізації була на початку та всередині війни.
А тепер прям таке
Нею не цікавлюсь, але затронуло.
У людей горе, а вона за карму від ухилянства пише
Винник• 18 июня в 13:13
Ответ дляДаха-сваха
Те що вона хвора? Не думаю. Собі вона скоріш за все каже якісь виправдання як і усі психічно хворі люди
Ніяка вона не хвора, просто безпринципна сука, яка за гроші і владу готова на все
Ну ниче се• 18 июня в 13:13
Ответ дляніколи такого не було
Удалено администрацией...
рукиЖимолости• 18 июня в 13:13
Ответ дляАнонім-ка
Я его не выбирала, но ваше злорадство сейчас ничем не лучше речей Безуглой
це не злорадство, це констатація фактів
Добра всем!• 18 июня в 13:13
А что тут странного? Даже тут масса женщин поддерживает отлов мужчин 🤷
Джинци на Флісі• 18 июня в 13:14
Читала. Спочатку думала, що не зможу прокоментувати
Але задумалася, що має бути в голові людини, з чого вона може складатися, з яких моральних якостей загалом, коли людина може публікувати подібне?
Цинізм, жорстокість, отримання задоволення від епатажу та хайпу?
Як називається ця хвороба? Може психіатри підкажуть

Вона за роки свого депутатства наговорила вже на багато. Але ж така потвора ходить серед нас, дихає однім повітрям з нами. Чому так?
Всі ходимо під Богом, уявляю як батькам, які ще не поховали сина, таке сьогодні прочитати. Про мертвих казати або доьре, або нічого. Але й це ії не зупинило
ніколи такого не було• 18 июня в 13:14
Ответ дляOl-a
Порошенко погодився голосувати спільно зі «слугами народу» в обмін на закриття кримінальних справ проти нього, – «Дзеркало тижня».

Лідер «Євросолідарності» Петро Порошенко пішов на угоду з Банковою. Він зобов’язався забезпечити голосування своїх депутатів в інтересах влади. Натомість влада має закрити кримінальні справи проти нього за торгівлю з росією під час війни та держзраду. Зміна курсу «ЄС» з опозиційної на провладну партію вперше проявилася під час голосування в Київраді за недовіру першому заступнику голови КМДА Миколі Поворознику.

У Порошенка – найбільша фракція в Київраді (30 депутатів), у Зеленського – кілька кримінальних справ проти Петра Олексійовича, за які йому світить реальний строк. Тому «гетьман», не вагаючись, зрадив свого колишнього соратника Віталія Кличка і переметнувся до чинної влади, яка прагне з його допомогою послабити мера Києва.

Крім того, угода передбачає, що депутатів-військових від ЄС не будуть відправляти на передок, а повернуть до Києва. Також влада має закрити справи проти оточення Порошенка. Зокрема, проти ексзаступника голови КМДА Володимира Прокопіва, який звинувачується у переправлянні призовників через держкордон, та Ігоря Хацкевича, який проходить у справі ДБР про ухилянтів і може сісти на 10 років.

Тепер найважчим для Порошенка буде сформувати публічну політичну позицію, чому він пішов на співпрацю зі «слугами». І це – проблема, пише «Дзеркало тижня».

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
Чем Рошен-ко лучше Потужного?
Ну это типичный показатель диктатуры. В стране нет оппозиции. Чудесно. Вовка-2.
Seehund• 18 июня в 13:14
Ответ дляМиззери
Ох и мразота она , я ей карму тоже желаю
У нее уже такая карма с мозгами, что лучше помереть.
Та легко!• 18 июня в 13:14
Ответ длярукиЖимолости
73% все це навибирали - весільних фотографів, марян безуглих, дизайнерів і Найпотужнішого Президента.
Шо тепер жалітися.
Радійте, шо не Порошенко, свого добилися.

ПС А шо такоє? Виборці слуг народу свої автографи вже наставили?
нет никаких выборов.
это фальш, театр, постановка
Язвочка• 18 июня в 13:15
Им выгодно, чтобы люди ненавидели друг друга, она написала так для продолжения вспышек гнева между людьми.
Кто-то ведь против мобилизации, а кто-то наоборот, всеми руками за массовую мобилизацию.
Та легко!• 18 июня в 13:15
Ответ дляНу ниче се
Могу я, но ж блин, посадят
а вы потом быстро бегите
Скокмоно - стокнуно• 18 июня в 13:15
Кончена безмозгла самка. Сама з одруженими тягалась і ще невідомо що робила, але чомусь вважає, що може назагал писати все, що вітром в голову надує. Ну, дура- дурою
Леди Репях• 18 июня в 13:15
Что сказать, это монстр.
Карамбулкул• 18 июня в 13:16
Воно реально хворе - чого дивуєтесь
ніколи такого не було• 18 июня в 13:16
Ответ дляНу ниче се
Удалено администрацией...
Джинци на Флісі• 18 июня в 13:16
Ответ дляДобра всем!
Тут не в мобілізації справа.
В людяності
ПесиКот• 18 июня в 13:16
Жесть. Меня шокирует в каком мире людей мы живем. Где они росли? Кто их родители? Что так воспитались
Так точно!• 18 июня в 13:16
Просто мразь вона, щоб її за її язик така карма і настигла.
Аnnеt• 18 июня в 13:17
быть Безуглой это ’психофізіологічне відхилення’, как она сказала о представителях ЛГБТ. больнэнька.
рукиЖимолости• 18 июня в 13:17
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так вона ще й про одруженого і здогадалася написати на загал. І як вона його в якісь спецвійська пристроїла.
Інтєлєкт, міць, рокова красуня.
Даха-сваха• 18 июня в 13:17
Ответ дляВинник
Це і є хвора. Розлад психіки як психопатія
АдеКВАтная• 18 июня в 13:17
Просто сука и тварь.
Ol-a• 18 июня в 13:17
Ответ дляДобра всем!
Да не женщины это. Ботва без принципов, без совести, без эмпатии, только деньги все их ценности. Собственно как и Безуглая- говорящая голова по евро-штука(
муха в кедах• 18 июня в 13:18
вообще если посмотреть на нее и ее выражение лица, то там явные психиатрические отклонения.
Без QR коду• 18 июня в 13:19
хотите верьте-хотите нет, я знала что она это напишет...
Пухнасті штани• 18 июня в 13:20
Ответ дляНу ниче се
Когда уже ей ту хлеборезку закроют?
Когда её пустят на кровянку?
ніколи такого не було• 18 июня в 13:20
Я вже читала такі висери сьогодні в коментарях. Ну що сказати? Який народ така і влада. Багато хто підтримує це лайно яке вкидається в маси. Вчора так ппреживали, сьогодні обплюють. А ця с..а безмозгла цим вкидом обізцінює смерть цього чоловіка, біль його батьків і взагалі кошмар того що сталося. Мол, ’нічого страшного, не хотів воювати, то ракета вбила і так буде з кожним хто не хоче’. Ви тільки в це вдумайтесь. Це реально страшно.
Скокмоно - стокнуно• 18 июня в 13:21
Ответ длярукиЖимолости
Інтєлєкт, міць, рокова красуня.
Я зрозуміла, кого вона мені нагадує-Грета Тумберг українського розливу, мабуть якийсь діагноз таки є в неї
Кринжова баба• 18 июня в 13:21
А зачем во всех ТГ каналах написали, что он был студентом? Как специально, чтоб спровоцировать.
НаБалКоніХодять• 18 июня в 13:22
І як не боїться чорнорота
Цибулька зла• 18 июня в 13:22
Це для стравлювання людей.