Шукаю стакан• 18 июня 2025

Читали пост Безуглої про загиблого хлопця?

Мене це так вразило...
Капець, за кого вони нас тримають?
Можновладці, які самі "ухиляються" та які повивозили своїх дітей.
Але виявляється це до інших приходить карма
До речі, якщо я не помиляюсь, вона наче проти мобілізації була на початку та всередині війни.
А тепер прям таке
Нею не цікавлюсь, але затронуло.
У людей горе, а вона за карму від ухилянства пише
Винник• 18 июня 2025
Ответ дляЦибулька зла
Це для стравлювання людей.
Так люди і не проти один одному горлянки гризти
Звоночек• 18 июня 2025
Марьяна, хватит дизлайкать. Когда в твой дом ракета попадёт самадуравиновата, что не в окопах была
Голова колгоспу• 18 июня 2025
Почему все удивляютя? Вы марафон не смотрите ? Там постоянно показывают , что люди, дети без ног и рук это норм, что сидеть с пайком и флагом это норм, что мама бежала от обстрелов и все что успела взять - это флаг Украины и прочую дичь. Нас приучают к ненормальному, там каждый день дно пробивают
Кидстаффовна• 18 июня 2025
Как жаль этих бедных родителей...Полощут своими черными ртами все кому не лень. Везде их фото и горе.
Безуглой давно рот закрыть надо, мразь обыкновенная.
Алина-eb61• 18 июня 2025
вчера в этом же доме у одной семьи двое детей погибло - вернулись из убежища и тут ракета - но не имен ни где учились
ніколи такого не було• 18 июня 2025
Ответ дляТак точно!
Нормальні люди не підтримують. Більшість неадекватних це боти і проплачені провокатори як ця Безмозгла.
На Порадниці чітко видно, коли пізно вночі спокійно йде обговорення теми політики без ботів і спокійна дискусія без образ і коли залітає 3-5 ботів і роблять срач провокуючи і пишучи неадекват провокаційний. Зараз весь наший інтернет такий. Найголосніше глотку рвуть проплачені як тут Віхола була і схожі.
Так виникає питання як він став президентом? Я особисто знаю декількох, хто вже не в Україні, а глотку за нього так рве наче їм щось буде за це. Як мінімум доплати)
Доставучая• 18 июня 2025
Ответ длярукиЖимолости
73% все це навибирали - весільних фотографів, марян безуглих, дизайнерів і Найпотужнішого Президента.
Шо тепер жалітися.
Радійте, шо не Порошенко, свого добилися.

ПС А шо такоє? Виборці слуг народу свої автографи вже наставили?
А вы все Януковича ждете?
Пухнасті штани• 18 июня 2025
Ответ дляАлина-eb61
Почему?
Анонім-ка• 18 июня 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Серьёзно?
Я ни разу не смотрела марафон...
рукиЖимолости• 18 июня 2025
Ответ дляДоставучая
А вы все Януковича ждете?
До чого тут Янукович? Втік і хрєн з ним.
ПешитеБесАшипок• 18 июня 2025
а чого вона, кобила здорова, ще досі не на фронті? медсестрою в госпіталь хоча б. чого інші вже четвертий рік в госпіталі допомагають пораненим, а вона в телефоні клацає.

це за аналогією її коменту
Алина-eb61• 18 июня 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок

це за аналогією її коменту
только после всех мужчин
Не зацілована• 18 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
фото
?
Освічую темряву• 18 июня 2025
Конченная тварь
рукиЖимолости• 18 июня 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок

це за аналогією її коменту
Ви шо, вона потужний депутат, трудиться в ВР не покладаючи рук, які окопи. її народ так то вибрав.
coch100• 18 июня 2025
Старая одинокая.
ПешитеБесАшипок• 18 июня 2025
Ответ длярукиЖимолости
та не в окопи, хоча б в госпіталь. чому б ні? за її ж логікою.
Звоночек• 18 июня 2025
Ответ дляПовітруля
А оце?
Це п...ц
Попа на кол, мразина брюхатая
ніколи такого не було• 18 июня 2025
Ответ дляПовітруля
А оце?
Це п...ц
Тихо шифером шурша, крыша едет неспеша....
Я только за!• 18 июня 2025
Вона психічно хвора людина(
Файно Замало• 18 июня 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Кошмар. Я не смотрю марафон, ни одной серии, ни разу. ТВ отключено.

Безмозглая или как там ее, мразь.
Доставучая• 18 июня 2025
Ответ длярукиЖимолости
А до чого тут одне теж саме про 73% кожен день всі 6 років писати.
Голова колгоспу• 18 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
Серьёзно?
Я ни разу не смотрела марафон...
А вы посмотрите так недельку и поймёте курс нашей страны, что на уме у нашей власти. Что других же новостей нет, только то, что выгодно показывать.
Мадам Тю-лю-лю• 18 июня 2025
Ответ длярукиЖимолости
Шо тепер жалітися.

Так выбора особо и не было, порошенко не оправдал надежды, чего стоит его лозунги предвыборные, я на него до сих пор не могу смотреть и слушать, как и на потужного.
рукиЖимолости• 18 июня 2025
Ответ дляДоставучая
Бо зараз діюча влада, включаючи цю маряну вибрана саме 73%.
Все як виборці хотіли.
Крошка Енот• 18 июня 2025
Безуглая, это рупор власти, ее рот.
Все делается с молчаливого согласия государственных чиновников с их поощрения.. Мовные срачи туда же.
Всё это государственная политика современной Украины.
Разделяй и властвуй.
НаБалКоніХодять• 18 июня 2025
Ответ дляАлина-eb61
А батьки вижили?
Непозбувна Бентега• 18 июня 2025
Безмозгла вона а не безугла, дурепа
Дева Мария• 18 июня 2025
Олицетворение нашей власти в одном лице
рукиЖимолости• 18 июня 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Да, да, да, жахливий Порошенко, петляв між капельками, проводив виважену міжнародну політику, вів переговори, утримав країну від повномасштабного наступу раші, замінував Чонгар.
Так не сподобалось, не таке, ну їжте тепер повною ложкою.