Шукаю стакан• 18 июня в 13:06
Читали пост Безуглої про загиблого хлопця?
Мене це так вразило...
Капець, за кого вони нас тримають?
Можновладці, які самі "ухиляються" та які повивозили своїх дітей.
Але виявляється це до інших приходить карма
До речі, якщо я не помиляюсь, вона наче проти мобілізації була на початку та всередині війни.
А тепер прям таке
Нею не цікавлюсь, але затронуло.
У людей горе, а вона за карму від ухилянства пише
Капець, за кого вони нас тримають?
А тепер прям таке
Нею не цікавлюсь, але затронуло.
Пухнасті штани• 18 июня в 13:22
Ответ дляКринжова баба
А зачем во всех ТГ каналах написали, что он был студентом? Как специально, чтоб спровоцировать.
Мог учится в 31 ещё, и в 40 лет учатся
Катастрофа• 18 июня в 13:23
Ну, не суди , да не судим будешь. Ничто не даёт никому права делать выводы о чьей-то жизни. Карма она девушка избирательная. Слов нет..
Скокмоно - стокнуно• 18 июня в 13:23
Ответ дляЦибулька зла
Це для стравлювання людей.
Кого вона стравила? майже одноголосне засудження
Добра всем!• 18 июня в 13:23
Ответ дляДжинци на Флісі
Тут не в мобілізації справа.
В людяності
А я про что? Если человек поддерживает отлов мужчин силой, то о какой человечности речь?
Пухнасті штани• 18 июня в 13:23
Ответ дляАлина-eb61
а разве магистратура дает отсрочку?
вроде ж отменили недавно
Даёт
Кринжова баба• 18 июня в 13:23
Ответ дляПухнасті штани
Мог учится в 31 ещё, и в 40 лет учатся
Понятно, что мог. Я о том, что это как специально везде написали, чтобы потом такие, как Безумная могли гавкать. Какая разница, где он учился или кем работал
Так точно!• 18 июня в 13:24
Ответ дляніколи такого не було
Я вже читала такі висери сьогодні в коментарях. Ну що сказати? Який народ така і влада. Багато хто підтримує це лайно яке вкидається в маси. Вчора так ппреживали, сьогодні обплюють. А ця с..а безмозгла цим вкидом обізцінює смерть цього чоловіка, біль його батьків і взагалі кошмар того що сталося. Мол, ’нічого страшного, не хотів воювати, то ракета вбила і так буде з кожним хто не хоче’. Ви тільки в це вдумайтесь. Це реально страшно.
Нормальні люди не підтримують. Більшість неадекватних це боти і проплачені провокатори як ця Безмозгла.
На Порадниці чітко видно, коли пізно вночі спокійно йде обговорення теми політики без ботів і спокійна дискусія без образ і коли залітає 3-5 ботів і роблять срач провокуючи і пишучи неадекват провокаційний. Зараз весь наший інтернет такий. Найголосніше глотку рвуть проплачені як тут Віхола була і схожі.
Булку Дай• 18 июня в 13:24
Ответ дляДжинци на Флісі
Читала. Спочатку думала, що не зможу прокоментувати
Але задумалася, що має бути в голові людини, з чого вона може складатися, з яких моральних якостей загалом, коли людина може публікувати подібне?
Цинізм, жорстокість, отримання задоволення від епатажу та хайпу?
Як називається ця хвороба? Може психіатри підкажуть
Вона за роки свого депутатства наговорила вже на багато. Але ж така потвора ходить серед нас, дихає однім повітрям з нами. Чому так?
Всі ходимо під Богом, уявляю як батькам, які ще не поховали сина, таке сьогодні прочитати. Про мертвих казати або доьре, або нічого. Але й це ії не зупинило
Она просто громоотвод и рупор. Озвучивает то, что ей сказали озвучить и не больше. А ее кукловоды во первых остануться не при делах, если озвученное не прокатит и вызовет возмущение. Во вторых, отследят реакцию людей, чтобы убедится, насколько далеко еще можно зайти.
Добра всем!• 18 июня в 13:24
Ответ дляOl-a
Да не женщины это. Ботва без принципов, без совести, без эмпатии, только деньги все их ценности. Собственно как и Безуглая- говорящая голова по евро-штука(
Тут может, но реально есть такие и в жизни, а та да, ничего человеческого в них нет.
рукиЖимолости• 18 июня в 13:24
Ответ дляПовітруля
А оце?
Це п...ц
тю, так це релігійно повернутий, шо з нього взять, хворі люди
Пухнасті штани• 18 июня в 13:25
Ответ дляКринжова баба
Она бы и так гавкала, чтобы не написали
Цибулька зла• 18 июня в 13:25
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Тих хто за мобілізацію і тих хто проти.
муха в кедах• 18 июня в 13:25
Ответ дляПовітруля
А оце?
Це п...ц
ще одне дебільне, соцмережі розкрили нам очі скільки хворих серед нас.
Алина-eb61• 18 июня в 13:25
Ответ дляПовітруля
А оце?
Це п...ц
религиозность это психическое расстройство
какой с них спрос
Дівчина Гілмор• 18 июня в 13:25
Ответ длярукиЖимолости
73% все це навибирали - весільних фотографів, марян безуглих, дизайнерів і Найпотужнішого Президента.
Шо тепер жалітися.
Радійте, шо не Порошенко, свого добилися.
ПС А шо такоє? Виборці слуг народу свої автографи вже наставили?
Шо тепер жалітися.
Нарешті хтось про це почав говорити👍 зараз вам понаписують мінєзналі
Пухнасті штани• 18 июня в 13:25
Ответ длярукиЖимолости
Они самые страшные люди , релігійні
И_В_офигительных_штанах• 18 июня в 13:25
До влади лише такі і пробиваються, без емпатії з соціопатичними розладами, тому таке і твориться в світі
Повітруля• 18 июня в 13:26
Ответ длярукиЖимолости
Та просто як їх всіх витримати ?
В цього хворого хлопець загинув бо в Києві був марш лгбт, в цієї конченої , бо вчився в 31
Несу пургу• 18 июня в 13:26
Ответ дляКринжова баба
Если он учился, то имел право на законную отсрочку, поэтому явно не ухилянт, как его назвала безуглая
Алина-eb61• 18 июня в 13:26
Ответ дляПухнасті штани
А сколько ж родителям лет, на вид им 45 максимум
почему все пишут что им мало лет
про женщину не скажу - лица не видно было на фото
но мужчине минимум 60
НаБалКоніХодять• 18 июня в 13:27
Ответ дляТак точно!
А де та віхола пропала, так за клоуна топила.
ВундерКИНГ• 18 июня в 13:28
Її треба кенсилити вже всім та всюди. Цій тварині нижче падати вже не знаю як навіть.
Несу пургу• 18 июня в 13:28
Она много уже натрындела для того, чтоб ей за углом надавали пилюлей.
Пухнасті штани• 18 июня в 13:28
Ответ дляАлина-eb61
почему все пишут что им мало лет
но мужчине минимум 60
Да нет, молодые очень родители, Я думала там вообще ребенок и ищет ребенка
Стефанія• 18 июня в 13:28
Я очень хочу чтоб эта дрянь побыстрее ушла в гости к фарион. Они друг друга стоят. Две с...ки