Твоя сусідка• 18 июня 2025

Сто разів перечитаю...

Знаєте, що потрібно військовим окрім тепловізорів, дронів і спального мішка?
Смс від рідних.
Постійно і багато. Вони хочуть читати про все.
Діти отримали 12 у школі, кіт 🐱 заліз на стіл і все поперевертав, теща ходила до стоматолога...
Головне, що він чи вона читатимуть ті повідомлення як зайвий доказ, що потрібні, що згадують, думають.
Можете навіть критикувати і трошки сварити, але головне пишіть.
Бо ті люди вже крихкі як скло, а ви все ще чекаєте, що вони будуть вам як кіборги.
Пишіть, бо хто знає, чи ще встигнете.
А він чи вона те сто раз перечитає ))
Смс даруватимуть їхнім душам спокій а м´язам - силу.
Аnnеt• 18 июня 2025
какие смс? киевстар не ловит. телега и старлинк
Mila228• 18 июня 2025
Теща до стоматолога це клас, мого зятя теж порадувало б . Знає, що я на знеболенні б зекономила.