тянитолкайка• 18 июня 2025

Рак прямої кишки, НІР

Добрий день, з власного досвіду або досвіду знайомих, порадьте до якого онколога звернутися з цією хворобою, можливо в НІР чи інший заклад. Чекаю на гістологію, я в розпачі…
Сливочная пенка• 18 июня 2025
Ответ дляNata292984
Колишній чоловік, рік тому поставили діагноз, відразу 4 ст. З метастазами в легені, після хімії з легень пішли повністю, розмір пухлини зменшився, потім зявились в печінці, оперувати сказали не варто, зараз, бо це така пухлина яка може дуже прогресувати після видалення. Зараз проходить променеву і таблетки (я так зроуміла хімію) пьє. Коли просто капався почувався добре, він дальнобойщиком працює, то так і працював. Зараз променева і хімія то погано переносить дуже. Прогнозів ніхто ніяких не дає, що буде те й буде. Лікується у Львові, лікуванням задоволений. Майже все безкоштовно, крім обстеження, він його в платній клініці робить то досить дорого
батьку 71, він зараз дуже слабкий, сильно схуд, кістки і шкіра. не знаю як на нього все те вплине
Налогообложу• 18 июня 2025
Ответ дляАноним_1858
сейчас вам насоветуют Кондрацкого ю, подруга тоже вот так по совету повела маму к нему, содрал кучу денег, сделал подряд за пару недель 4 операции, во время 4-й она и умерла, причем у нее была 2 стадия с хорошими прогнозами ( по словам того же кондрацкого он давал ей минимум 5 лет жизни еще), а он просто прохлопал важные симптомы неудачной первой операции, а когда спохватились, было уже поздно, спасали как могли они, но пошли необратимые процессы. У него такой поток, что наверное за всеми и уследить не может. А сообщил он подруге о ее смерти только когда она пришла утром в больницу, хотя мам умерла поздно вечером. Ни о том, что экстренно ее увезли на операцию, ни о том что она умерла, он молчал и даже утром не позвонил. А когда подруга увидела пустую кровать и пошла к нему, он буднично и небрежно киданул-пациент погиб.
Кондрацький займається шлунком.
Відділення колонопроктології завідуючий Звірич
Кредитная• 18 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
Не тягніть час, якомога швидше до лікаря. Мій так і не потрапив на хімію,.дуже падав гемоглобін, метастази були в печінку
автор тянитолкайка • 18 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
Кондрацький займається шлунком.
Про Звірича чи Шудрака є якась інформація?
Налогообложу• 18 июня 2025
Ответ длятянитолкайка
Що ви маєте на увазі? Сходіть на консультацію зі своєю історією і будете мати свої враження. Друга думка обов´язково. Можна до Безносенка ще
Налогообложу• 18 июня 2025
Ответ длятянитолкайка
А у кого ви колоноскопію маєте робити?
ulucha• 18 июня 2025
Мы консультировались с Кияшко с Нир, очень толковый доктор, сейчас поищу номер телефона. 050 868 64 40, Александр Юрьевич.
автор тянитолкайка • 18 июня 2025
Ответ дляulucha
Дякую
Сливочная пенка• 18 июня 2025
Ответ дляКредитная
так він у лікарні зараз. через день якісь аналізи, обстеження. але онколог його все одно не прийме без гістології, тож чекаємо результат.
але гемоглобін і білок зараз уже нижче норми, піднімають крапельницями хоч якось
автор тянитолкайка • 18 июня 2025
Ответ дляulucha
Ви з ним особисто домовлялися про консультацію, чи попали через реєстратуру?
автор тянитолкайка • 18 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
А у кого ви колоноскопію маєте робити?
Я не з Києва, робитиму у своєму онкодиспансері
ulucha• 18 июня 2025
Ответ длятянитолкайка
Особисто домовлялися, ще 6 років тому. Я думаю, можна домовитися скинути йому всі обстеження на месенджер або електронну адресу, якщо Вам далеко їхати в Київ. В будь-якому разі потрібно мати хоч би дві думки від різних докторів..
Irmik• 08 июля 2025
Моєму татові дуже допоміг лікар-онколог з Дніпра, робили операцію, Рутгайзер Олександр Аркадійович, лікар від Бога