Топтунша• 18 июня 2025

як ви змирилися що більше не буде дітей ?

мені 35, є дитина.
хотіла хоча б двох.
але з цілого ряду причин, як особистих, так і ситуації в цілому, розумію, що скоріше за все більше дітей не буде.
війна ця безкінечна, фінанси не ті, чоловік під питанням, та й по здоров´ю є купа нюансів з часів декрету і війни, в тому числі психологічний стан.
тобто, з раціонального боку, народжувати було б дурістю.
але якось не можу змиритися поки що це вже все, і у дитини також не буде рідних братів/сестер.
Апрель Ивановна• 18 июня 2025
У меня, их вообще нет, не люблю
ПлюшкамиБалуюсь• 18 июня 2025
Так, ваших перерахованих ’чому ні’ достатньо
Я тертий жук• 18 июня 2025
Дитина для дитини це точно не аргумент.
Оце фіфа• 18 июня 2025
В вас ще є 5-7 років,а от тоді вже будете остаточно змирятись.Час покаже,життя не передбачуване!
автор Топтунша • 18 июня 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Дитина для дитини це точно не аргумент.
чому ? у мене є рідна сестра, дуже близькі стосунки
Я тертий жук• 18 июня 2025
Ответ дляТоптунша
Це рідкість, до того ж, різниця у віці.
Кривая спроса• 18 июня 2025
Повірте, жодна сучасна дитина вам не подякує за брата чи сестру. Тобто при прийнятті рішення про дитину ви маєте розглядати її для себе, а не для старшої дитини
Брехушечка• 18 июня 2025
Завжди хотіла одну дитину. Маю. Більше не хочу і непланую
Рекламама• 18 июня 2025
Ответ дляТоптунша
Я одна в сімʼї - взагалі ніколи не почувалася нещасною від цього ) Навпаки
Садова гойдалка• 18 июня 2025
Прям змиритися ? Я єдина дитина в сім´ї, братів -сестер немає й немає
Экспертиза• 18 июня 2025
Ответ дляТоптунша
А є купа прикладів, коли сестри/брати найлютіші вороги. Особливо коли спадок ділять. В мене один син, ніколи не хотіла більше дітей.
Кофе в лобби• 18 июня 2025
В мене жодного, поки живу норм, на старості можливо пожалкую, а можливо просто звикну.
ЯНаПэПэ• 18 июня 2025
Ещё один? Та ну нах.Один это и так слишком много. Дети - зло. Очнитесь.
Ворожу на каві• 18 июня 2025
Ответ дляКривая спроса
Старшому 23, молодшій 11. Він дуже радий, що народилася сестра.
Полонянка SexShop-а!• 18 июня 2025
Ответ дляТоптунша
І що? Це не значить, що і у Ваших дітей будуть близькі стосунки
Мадам Подлинник• 18 июня 2025
зачем ребенку конкурент?
Як міряти?• 18 июня 2025
Молча. У меня и на этого денег не хватает.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 июня 2025
У Вас настільки пусте життя? Навіщо Вам ще дитина із такими данними? Думаєте, що весело, коли підліток, а на носу клімакс?
Завжди мріяла бути однією в сім´ї.
Чудовий каламбур• 18 июня 2025
Это кайф. Были бы мозги когда-то, и одного не производила бы
Я таке знаю• 18 июня 2025
Зріла людина відрізняється від незрілої тим що розуміє що не всі, далеко не всі, її бажання у цьому житті здійсняться.
І тому є певний список пояснень.. у кожного - свій

Ви на шляху дорослішання - вітаю вас з цим.
Будьте вдячними Богу за те що є те і ті, кого ви маєте зараз. Вдячність - це дуже терапевтичне почуття
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 июня 2025
Ответ дляЯк міряти?
Отож. Маленькі діти то прикольні та милі, моєму 17 і то вже дах їде із цим вступом. Я обожнюю свого сина, але, блін, ну стільки грошей треба...Багато. Оце поїде до гуртожитку, то хоч трохи для себе поживу)))
Малая Налегке• 18 июня 2025
Не для всіх діти сенс життя
Мені часто здається, що оця нездорова тяга до дітей, коли сам нічого досягти не можеш і хочеш через них виражатися
Без комплексів• 18 июня 2025
Как всегда, набежали с комментами, насколько чувства автора неправильные и дети - зло.
Я так не считаю, вроде, везде преуспела, но большей радости, чем дарил ребенок, не приносило ничего.
Тоже планировала 2х, из-за войны не суждено сбыться, мне уже 37 и понимаю, что лично для меня лимит по возрасту достигнут.
Сконцентрируюсь на других сферах жизни и буду уже ждать внуков.
Вилосипедниця• 18 июня 2025
Як подумаю, що знову хвороби переживати, моє серце вже не здатне до таких випробувань, і радію за тих, що не народилися їм пощастило не проходити це все, не потрібно ховатися від вибухів, мучитися в школі, хвилюватися, що не буде роботи, де взяти гроші
tamila363• 18 июня 2025
я одна в семье и все ок. Не переживайте, вряд ли ваш ребенок будет страдать от того, что он один в семье. Он вырастет, будут друзья, знакомые, свой круг общения. Потом - своя семья. То, что есть брат или сестра, вообще не значит, что это близкий человек.
Шмоточницаца• 18 июня 2025
Я єдина дитина і у нас з чоловіком одна донька, вже доросла, ні я - ні вона ніколи не хотіли братів\сестер
Заюшка_хозяюшка• 18 июня 2025
Я вас понимаю. Я тоже хотела еще одного. Но , думаю, что все к лучшему. Не все в жизни происходит, как хочется. Нахожу свои плюсы в ситуации.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
У автора есть ребенок и ее чувства можно понять. Накрывает сильно многих к 40тнику особенно. Дело даже не финансах, ок. ’Чоловік під питанням’. Вот что надо написать? Рожай? Есть один здоровый ребенок- уже отлично.
Советчица Года• 18 июня 2025
Делала несколько эко, но ни разу не было имплантации, хотя эмбрионы хорошего качества получались... значит не судьба....завела сначала одну собаку, потом с Бахмута военные щенка спасли, теперь две собаки не дают скучать мне... а с такой жизнью как сейчас, то может и к лучшему, что ребёнок не пришёл к нам.....
Без комплексів• 18 июня 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Нет, у нее нет для этого условий, я бы не рожала.
Но писанина, что у меня вообще нет, я их не люблю, у меня один и я жалею, что родила , дети - зло и т.д. какое отношение к теме имеет?
Здоровый беспроблемный ребенок - огромное счастье. Второй ребенок в наше время - роскошь, не всем доступная.