Крим мій• 2 часа назад
Зробила собі подарунок на день народження, сиджу і плачу. Гірко від такого життя
Нещодавно був день народження, подарували кошти на роботі, на них купила собі базові речі: взуття та кофту, бо попередні порвались. На весну просто нічого носити. Не вважаю це подарунком, це базові потреби.
Вирішила порадувати себе і втілити мрію: замовила собі їжу з макдональсу та ще й з доставкою.
Чекаю доставку і капають сльози.
Витратила аж 573 грн.
Живу дуже скрутно і бідно, ледь вистачає себе прокормити.
Про одяг та смачну їжу вже давно забула, можу собі дозволити лише раз на рік.
Тема просто поговорити.
Чекаю доставку і капають сльози.
Витратила аж 573 грн.
Тема просто поговорити.
Смешнюча• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
Там гавно продают отравиться можно. Диарея потом будет.
Ещё лечить надо будет.
А так кекс к чаю испечь красота и польза
Ещё лечить надо будет.
Мне очень нравится мак, вкусно очень
Луковая• 2 часа назад
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...
Выплаты отменят, потом мы другую песнь от Вас услышим. Как Вы любите Украину и страдали по ней на чужой земле.
Смешнюча• 2 часа назад
Ответ дляВообще не факт
Так це ж капці. Все одно через півроку захочеться обновити
Нет , помою и буду носить до старости
Не служанка• 2 часа назад
Ответ дляХристя в тiстi
Ти давно виїхало на виплати?
Я давно вже працюю і повністю себе забезпечую. І живу шикарно. Ніяких проблем.
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляЗаставляличка
Так для таких как вы есть секонд. А вместо мака могли купить булку, фарш и сделать тот бургер,и купить колу.
Не знаю, мне бы от такой ’поддержки’ на месте автора стало бы еще хуже.
За ким я буду?• 2 часа назад
Автор не плачте).
Якщо вам смачно макдональдс за 573грн, хай вам смакує!
Я б краще стейк лосося купила, або м’яса та овочів на ці кошти.
У вас така мала зарплата що не вистачає на базові потреби?
Не служанка• 2 часа назад
Ответ дляЛуковая
Кукусик• 2 часа назад
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...
Аби молоть, казала моя бабуся, про тих хто ляпає язиком бездумно 💋
Крим мій
• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Автор не плачте).
Так
За ким я буду?• 2 часа назад
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...
Життя попереду довге. Невідомо що буде з вами.
Розбещена цяточка• 2 часа назад
Ответ дляОдні думки
А если в Китае?
Десь за уральськими горами.
Явно ж повідомлення -переклад через тупий перекладач
А я кумедна• 2 часа назад
Вітаю Вас з Днем народження! Бажаю Вам здоров’я, душевного спокою і світлих днів. Нехай у Вашому житті буде більше добрих людей, тепла і надії, а попереду обов’язково з’являться хороші зміни.
Смурфетта• 2 часа назад
Ответ дляКинг-Конгша
Оситинський пиріг можна зробити з картоплею і сиром.
Людина хоче Макдональдс. Такого як там не зробити. Може тільки картоплю.
Можна зробити схоже, можна навіть смачніше, але не те. І вийде дорожче.
Дюагональ• 2 часа назад
Ответ дляСтриптизерка
Автор і так на взуття і кофтину 573 грн витратила, куди ще дешевше
Та не, то на Мак только.
Кинг-Конгша• 2 часа назад
Ответ дляСмурфетта
Як казав мій дідусь : не бачили ви смаленого вовка. Якщо людина зробила те, що хотіла і все одно жаліє себе, то звісно люди бачать позитив і вертають автору її ж відповідальність.
Дюагональ• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
А почему не купить продукты и не испечь кекс за 70 грн) а надо аж 573 грн ?
Ой, ну может человек себя хоть в ДР побаловать.
Дюагональ• 2 часа назад
Ответ дляСмешнюча
Такие как у меня везде по 1000грн
Мне такие нельзя. Моей собаке они не понравятся. Или наоборот - очень понравятся. В любом случае тапкам будет кабздец
ВсеЧетко• 2 часа назад
Ответ длябарабанщица
Автор, сколько вам лет?
Если денег совсем не хватает, то почему не смените работу или подработку не найдете?
Автор, давно слилась
Смешнюча• 2 часа назад
Ответ дляДюагональ
Это точно
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляМіні-бікіні
Вам?
А вас реально мак за 573 грн вкуснее гамбургеры их и картошка фри?
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
Только пачка масла около 100 грн. Какие 70 грн.за кекс?
50 грамм нужно масла для этого рецепта )
Дюагональ• 2 часа назад
Ответ дляТреба підробіток
А ну не женіть на пупи, я от іх купую і коли гроші є)
А я бульони варю тільки з каркасиків. Гроші є.
Мая твая не панимать• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
На свой день рождения автор заказала то, что любит, зачем ей кекс? Разве тема о голоде? Депрессия у человека
Рубаю олівлє• 2 часа назад
не расстраивайтесь, не нужен вам часто этот мак)вредная еда ничего хорошего, простая еда самое то)