АсобеннАя• 19 июня 2025
УФМЛ відгуки.
Доброго дня. Цікавить відгуки про ліцей, бажано за останні 3 роки. Як там навчатися, як гуртожиток, як навчання та сон у підвалі? Переживаю чи варто віддавати туди дитину у 8 клас, ми з іншої області, часто приїжджати до нього не зможу, чи варте дане навчання таких зусиль, не впевнена чи потягне таке навантаження. Дякую за відповіді.
СкрипяСердцем• 19 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Загиблі це велике горе. Я живу в такому місці, через яке пролягає маршрут шахедів на Київ та захід. Збивають і в нас. Звісно, в Києві ситуація загострена. Але нещодавно як було в Дніпрі. Я ж не із села в Карпатах. Ніхто не знає, що в хворих у головах.
В мене дитина в 9 клас перейшла. Нізащо б не відправила його самого під шахеди. Ви вірити що він енштейном буде бо в ліцей поступив? Яка мета того, щоб неповнолітню дитину відправити самого жити без батьків. Наче в вашому місті не має нормальної школи. Репетиторів найміть і поступити в шевченко, якщо мита галочку поставити і перед родичами хизуватися. Іншого обгрунтування не бачу ваших думок. Наче бляха в оксфорт поступили , а не сраний холодний ліцей. Зато столиця
СкрипяСердцем• 19 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Якби у вас збивали - воно б до Києва не долітало
АсобеннАя
• 19 июня 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Потрібно врахувати кількість та й запускають їх далеко не з одного напрямку.
Ви з якого міста?
Завжди недо...• 19 июня 2025
Ответ дляАсобеннАя
Назад не думаєте повертатись? Чи залишаєтесь через кращу освіту? Моя звісно, проте хотілось почути відгуків батьків, діти яких там навчаються та проживають. Якби не війна, сумнівів було б значно менше.
Я в Києві з 1999 року живу. Ці 2 роки їздила наїздами до батька в лікарню, жила в Черкасах з 22 року. То якщо в 22 році там було спокійно, то зараз теж вночі раз в місяць летить. Літає всюди по районах, тривоги по 5 годин на день. І квартира в хрущівці 4 поверх 5-ти поверхового. А ракет для ПВО в Києві до осені залишилось.
Я думаю про закордон.