Голубая фишка• 19 июня в 13:07
Як повернути тих, хто виїхав
Не можна надавати преференції українцям, які повернулися з-за кордону, щоб не почувалися ущемленими ті, хто провів усю війну в Україні, під обстрілами, в постійних тривогах, страхах та стресах. Стосується всіх, але особливо діти, пенсіонери та жінки.
Згодні? Можемо обговорити.
Результат:
вже голосів:
47 (40.17%)
Мені все одно
38 (32.48%)
Звісно, це справедливо!
27 (23.08%)
Хай вже там сидять, нефиг сюди
5 (4.27%)
Я проти, хочу плюшки
Області пітьми• 19 июня в 13:25
Ответ дляМУСЯкомарова
Он удаленно будет крепить единение за кордоном.
..... бабки роздерибанили на ’офіси єдності’, пора в США послом
Злюсь до кипіння• 19 июня в 13:26
Ответ дляПустощі-веселощі
Я аж всплакнула от умиления
Потужну, потужність відчули, це воно....тощо.
МУСЯкомарова• 19 июня в 13:26
Ответ дляСинди Кроуфорд
тоді ми будемо відбудовувати все, а ви припретесь на все готове? краще вже сидіть на довічних пособіях в німеччині, від вас толку 0
Кто уехал, после войны в Украину не имеет права возвращаться.
Полуничка• 19 июня в 13:26
Ответ дляМУСЯкомарова
Пора в Украину на пособия
Уже разгоняют тему, шо приедут...
Только не украинцы, а евреи
Області пітьми• 19 июня в 13:26
Ответ дляНевидимка
Еще никому никто никаких преференций не дал, но жаба давит уже. Национальные черты
беріть вище: самі ті ’преференції’ придумали - самі давляться
Злюсь до кипіння• 19 июня в 13:27
Ответ дляПолуничка
Уже разгоняют тему, шо приедут...
Только не украинцы, а евреи
Хто зна...Вони в нас ще до війни нерухомість скуповували.
МУСЯкомарова• 19 июня в 13:27
Ответ дляПолуничка
Уже разгоняют тему, шо приедут...
Только не украинцы, а евреи
И еврейки тоже
Их сразу в ВСУ надо эвакуировать
Області пітьми• 19 июня в 13:27
Ответ дляМУСЯкомарова
После вашего поста мне уже начинает думаться что в чем больше женщин уедет в Фатерлянд, тем проще и дешевле будут жить те, кто остался в Украине.
правильно, в ГУЛАГах взагалі безплатно жили
Анчо Ус• 19 июня в 13:27
премʼєр і міністр єдності Чернишов після ймовірного кримінального переслідування не повернувся з закордонного відрядження. І певно вже не повернеться..
Хто в Україні живе, той в цирку не сміється
ЯяяКакаджамбо• 19 июня в 13:30
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Все складно, автор. З одного боку, в мене є все що було до війни, в інших може не бути нічого. Куди людині повертатись? Їм має держава допомогти з житлом, як мінімум.
100% погоджуюсь. Крім того, треба думати не тільки про те, як заохотити повертатися тих, хто виїхав, а про те, як зменшити темпи виїзду нових людей. А статистика каже, що вивозити на навчання за кордон починають вже і дівчаток, а не тільки хлопчиків. Але для офісу простих рішень це занадто складно...
МУСЯкомарова• 19 июня в 13:30
Ответ дляБулку Дай
Автор, а вы куда пропали? ))
Она уже выехала в Иран на пособия от КСИР
Області пітьми• 19 июня в 13:32
Ответ дляПлету интриги
Почему советчицы каждый раз поддерживают откровенно провокационные и глупые темы?
Якщо відкинути клонів автора і і тролів, котрі працюють в команді на розкручування провокативної теми, то решті, котрі їх підтримують, це заходить на ура
Полтавська галушка• 19 июня в 13:32
Все разговоры про ’повернення біженців’ только для одного- создать очредную структуру для попила бабла. Напечатают пару плакатиков, оплатят пару ботиков на советчице
, ну мб еще видосик запилят. И фсе, конец фильма.
Калькулятор• 19 июня в 13:32
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я в Україні і їхати нікуди не збираюсь
Відбудуєте? Боюся ви живете у світі ілюзій. Я з 22 року чекаю щоб ну хоч якогось спрощення податкового законодавства, послаблення осіх цих нормативів та інструкцій на кожен чих. З три роки не те що нічого не робиться у напрямку послаблень, а навпаки, тільки гайки закручують
Області пітьми• 19 июня в 13:33
Ответ дляМУСЯкомарова
тоньше, тоньше треба працювати
Полуничка• 19 июня в 13:33
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Где-то в сети видео гуляет ( я не знаю как такое возможно!), где Жириновский рассказывает про удар по Ирану, про Израиль, про евреев и подобное
Как сценарий прям, и всё по сценарию этому идёт...🤷
Крошка Енот• 19 июня в 13:35
Ответ дляПлету интриги
Теж дивуюся.
Злюсь до кипіння• 19 июня в 13:35
Ответ дляПолуничка
Щось знав, падлюка.
МУСЯкомарова• 19 июня в 13:36
Ответ дляКрошка Енот
Теж дивуюся.
А чисто человеческие причины и обостренное чувство справедливости не входит в Ваш список подозрений?
Khmelnichanka• 19 июня в 13:36
Я проти примусового повернення з боку України. Якщо вже говорити про «примусовість», то це повинні вирішувати саме приймаючі країни: кого залишати, і на яких умовах, і кого повертати, і на яких умовах.
Хто надавав прихисток - той і повинен вирішувати, яким чином його скасовувати чи не скасовувати.
Але.
Якщо люди повернуться, то буде справедливим, якщо вони матимуть ті ж права і пільги, як і ті, що залишались в країні.
Якщо зруйноване житло, то компенсацію мають мати і ВПО і і ті, хто повернулись.
Те саме стосується робочих місць і т.п.
Але, між іншим.
Якщо українська влада наполягатиме на поверненні, то вона повинна розуміти, що в першу чергу повернуться не працездатні молоді здорові люди, придатні до відновлення країни, а пенсіонери, люди з інвалідністю тощо….
І я от щиро не розумію, який зиск матиме Україна від примусового повернення моєї родини, якщо ми не полегшимо їй життя, а навпаки - впадемо фінансовим тягарем на їі плечі.
І таких, як я, будуть сотні тисяч….
Тому державним керманичам, перед тим, як щось робити, треба включати мозок.
IMHO.
Але.
Те саме стосується робочих місць і т.п.
Але, між іншим.
І таких, як я, будуть сотні тисяч….
IMHO.
ЯяяКакаджамбо• 19 июня в 13:38
Ответ дляПолтавська галушка
Так уже ж створили, хіба ні? Мінстерство національної єдності, глава якого утік за кордон).
Королева краси• 19 июня в 13:39
Ніяк. Хіба країни перебування створять відповідні умови. Та й то навряд чи
МУСЯкомарова• 19 июня в 13:40
Ответ дляКоролева краси
Значит уехавшим нужно создать условия, что-бы Украина их обратно не приняла.
Полуничка• 19 июня в 13:40
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Щось знав, падлюка.
Та не, кроме шуток, все знав, выходить!
Не , ну серьёзно, очевидное- невероятное
Там по ходу планы пишут державы эти, и возможные варианты развития этих планов...
Ну я так вижу всё это
Замороженная селедка• 19 июня в 13:41
Недотема. Принципиально разные вещи- возвратиться мариупольцу или львовянину
Добротная• 19 июня в 13:41
Я бы тем, кто с февраля 22 ни разу не выезжал за пределы Украины, платила ежемесячные выплаты
Эти люди реально на них заслуживают
Синди Кроуфорд• 19 июня в 13:41
Ответ дляКалькулятор
Я в Україні і їхати нікуди не збираюсь
я відповідала на ваш пост про те що буде потім
МУСЯкомарова• 19 июня в 13:41
Ответ дляЗамороженная селедка
А как же еднисть?
Королева краси• 19 июня в 13:41
Ответ дляМУСЯкомарова
Це як Україна може не прийняти своїх ГРОМАДЯН? Поясніть, бо я щось не второпаю