Голубая фишка• 19 июня в 13:07
Як повернути тих, хто виїхав
Не можна надавати преференції українцям, які повернулися з-за кордону, щоб не почувалися ущемленими ті, хто провів усю війну в Україні, під обстрілами, в постійних тривогах, страхах та стресах. Стосується всіх, але особливо діти, пенсіонери та жінки.
Згодні? Можемо обговорити.
Результат:
вже голосів:
47 (40.17%)
Мені все одно
38 (32.48%)
Звісно, це справедливо!
27 (23.08%)
Хай вже там сидять, нефиг сюди
5 (4.27%)
Я проти, хочу плюшки
Поросенка• 19 июня в 14:10
Ответ дляВпораюсь зі всим
о каких преференциях речь?
Першочерговість на передову, мабуть. Для жінок і тим, кому 18
Області пітьми• 19 июня в 14:12
Ответ дляГолубая фишка
Не встигаю читати, так багато коментів. Дівчата, вмієте ви перевернути з ніг на голову, лише пару коментів без йорнічества і по темі. Чому спитала, пояснюю.
Вже близько пів року держава про це говорить, говорить - значить думає, час від часу роблять вкиди в інформаційний простір - значить, прощупують реакцію людей. Сьогодні знову зустріла відео з директоркою Інституту демографії, яка говорила про це. Отже....щось держава крутить, в принципі як завжди. Я захотіла це обговорити. І так, на диво, я не тріль)))
саме так, вкиди. От тільки ці вкиди для того, щоб стравлювати і гризлись між собою. Бо в глобальному плані влада якраз таки не зацікавлена в поверненні людей, котрі роки прожили в цивілізованому суспільстві і їх вже не так легко загнати в звичне решті стійло. тут варіант ’і хочеться, і колеться’: бо, з одного боку, під повернення можна буде клянчити і дерибанити бабки європейських партнерів, слина капає. А з другого, чревато наслідками для влади від тих, хто повернеться
Яжбоматусяблін• 19 июня в 14:12
Ответ дляДобротная
Я бы тем, кто с февраля 22 ни разу не выезжал за пределы Украины, платила ежемесячные выплаты
Эти люди реально на них заслуживают
Всем? Есть те, кто не выехал, потому что не мог ( родители муж, денег нет), а есть кто у корыта, те же военные, для них рай, на передовой Вася, которого из трактора вытащили , а они в тылу на полном обеспечении. Чем им и их жёнам выезжать
Області пітьми• 19 июня в 14:13
Ответ дляЛаскове телятко
правильно. податки повинні платити тут!!
нєфіг бігати,коли є житло..
і як, прикольно балакати самому з собою з клонів?
Області пітьми• 19 июня в 14:14
Ответ дляЯжбоматусяблін
Пишут что главный повертатель ( міністр єдності) сам не повернулся в Україну з відрядження. Класс
так йому посаду посла готують замість Маркарової, чого туди-сюди їздити?
Поросенка• 19 июня в 14:14
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Людина або хоче повернутись і повернеться, або ні. Не бачу сенсу оті падеде витанцьовувати. Ні то й ні, хай щастить деінде.
Ви не далекоглядні
Україні потрібні люди, які будуть працювати і приносити гроші в казну
Скажений гудзик• 19 июня в 14:17
Ответ дляОбласті пітьми
у таких єдність - це коли західна воює, працює і по закінченні вивітриться. А вони ще й будуть дертись між собою, хто кращу готову хату відхопить. Як їх діди/прадіди після Голодомору або в 45-50рр. після виселення західної в гулаги.... пАстрадавшиє...
А що, тільки західна частина воює і працює?
Що за висір?
Уся країна воює і працює. Але більш постраждали таки південь, схід, північно-східна та центральна частина країни.
Що за висір?
Області пітьми• 19 июня в 14:19
Ответ дляЛаскове телятко
сидять на допомогах ті,що ніфіга не люблять робити.. їм і мову вчити в облом,не говорячи про те,щоб працювати..
. а потім,коли їх випруть - тут будуть права качати,бо ж ’біженці’, стараючись знову прилаштуваться,щоб не перенапружуваться.
от тільки бідна країна запропонувати зможе лише тарілку супу .
бідна????
Майже $1 млн на фальшивих постачаннях ЗСУ. ДБР затримало бізнесмена з Луганської області
Тесть головного митника, що за все життя заробив менше мільйона гривень, купив будинок за $120 тисяч — розслідування | hromadske
Не менше ніж півмільйона грн кожен: оприлюднені зарплати наглядової ради “Ощадбанку” за травень
......
..... і до безкінечності
......
..... і до безкінечності
Пелюшки від українського уряду?) сильно сумніваюся. Хоча за часів Януковича були преференції для українців, які хотіли повернутися з-за кордону, наприклад спрощений вступ по ВУЗів на бюджет.
Пелюшки можуть давати країну куди українці виїхали, щоб стимулювати їх повертатися додому. Типу підйомні. В Німеччині наче про 5000 євро йде мова. Але то поки тільки розмови
Khmelnichanka• 19 июня в 14:21
Ответ дляAnnaOst
« Пелюшки» - звучить зачотно )))))
Області пітьми• 19 июня в 14:21
Ответ дляДобротная
Эти люди реально на них заслуживают
особливо ті, що здають, наводять, зливають.... а за ними ті. що працюють без оформлення, щоб податки не платити, никаються від мобілізації
тим має бути пожиттєве утримання, як суддям і прокурорам)))) ви до якої категорії належите?
Області пітьми• 19 июня в 14:22
Ответ дляСкажений гудзик
Що за висір?
а висер, на котрий відповідь, ’не помітили’? якась однобока у вас помітливість
Області пітьми• 19 июня в 14:23
Ответ дляKhmelnichanka
« Пелюшки» - звучить зачотно )))))
я теж посміялась))) Т9-жартівник)))
Мадам Подлинник• 19 июня в 14:26
Манкурты пусть и дальше сидят в Дойчландии на подсосе у фрицов
Пусть не лезут сюда
А как в дойчляндии начнётся война будут мобилизованные и от кацапов отбивать будут берлин и кельн
Нахлебники ни языки выучить за года не могут, ни на работу пойти…абы о то сидеть и ждать фрицовской подачки🤮
Пусть не лезут сюда
Джавеліна• 19 июня в 14:27
После окончания войны, получит Украина назад всех пенсионеров и халявщиков.
Так что, и тут перспектива не очень.
Просто красавица• 19 июня в 14:30
Ответ дляПоросенка
Ви не далекоглядні
Люди це не ресурс.
Заюшка_хозяюшка• 19 июня в 14:31
Ответ дляПоросенка
Ви не далекоглядні
А точно вартість ’танців’ не перевишить користь?
Просто красавица• 19 июня в 14:32
Ответ дляМадам Подлинник
Пусть не лезут сюда
А те що Україна живе на подачки, бігає хто дасть трохи грошей, утримують її майже повністю, то це норм чи це інше?
Мадам Подлинник• 19 июня в 14:32
Ответ дляПросто красавица
Не норм
Цел потужно и незламно!!!
Нічого вдягти• 19 июня в 14:39
Навіщо зараз когось повертати в війну?
Закінчмиться війна - частина і сама повернеться, без будь яких преференцій.
Добротная• 19 июня в 14:41
Ответ дляОбласті пітьми
После фразы ,,ныкаются от мобилизации,, с вами говорить не о чем
Масяня Я• 19 июня в 14:41
Ответ дляМУСЯкомарова
Кто уехал, после войны в Украину не имеет права возвращаться.
Эк Вас колбасит-то.
Ну ладно, так и быть, не вернёмся мы в процветающую, богатую и щедрую Украину. Будем бедствовать и бомжевать в Европе.
Скажений гудзик• 19 июня в 14:42
Ответ дляОбласті пітьми
Я відповіла на ваш коментар.
Меряю от 0• 19 июня в 15:27
Ответ дляАгент Пинкертона
Та кто уже вернётся, за три года уже все устроили построили свою жизнь
Вы о ком о всех, если большинство как раз и сидят с временным статусом защиты в разных странах, даже при том что работают и сами содержат себя, но не могут перейти на рабочее ВНЖ, так как или временные рабочие контракты или в черную работают. Даже тут куча тем от выехавших, которые описывают трудности не только с поиском работы на постоянном контракте, но и ряд стран, где нереально перейти на рабочее ВНЖ из-за высоких требований к кандидатам. Так что не все так радужно для многих в реале с перспективой остаться в стране своего нахождения если отменят защиту, как бы тут не доказывали обратное.
Злюсь до кипіння• 19 июня в 15:39
Ответ дляОбласті пітьми
Ви взагалі про що?
Злюсь до кипіння• 19 июня в 15:42
Ответ дляAnnaOst
Оговорка по фрейду
так і є, підгузки щоб не обісралися від повернення в жорстку реальність)
Хтось в цій жорстокій реальності, просидів на Буковелі відпочиваючи в спа, а хтось втратив все і дітей вивозив з під обстрілів, в тапках. Люди різні виїхали, різні залишились.
Злюсь до кипіння• 19 июня в 15:43
Ответ дляМадам Подлинник
Пусть не лезут сюда
Ото вас тригерить, чуже життя....