Попихтю та й годі• 19 июня 2025

Сколько в день вы тратите на еду?

Сколько в день вы тратите на еду? Как думаете, 300-400 грн в день это много на одного человека?
Леся Українка• 19 июня 2025
Ответ дляНехай щастить
На семью двое и ребенок
у меня где-то также
Банка з медом• 19 июня 2025
Ответ дляНехай щастить
Это рыба, мяса, ягоды, овощи, сыры, орехи и морепродукты. Слоники это те точит булки дешевые с макаронами
Ну я вчора на 300 грн купила полуниці. Це на пару днів. Ще на вихідних купили огірки й томати на цілий тиждень. Зелені повно різної. Це ж не купується щодня. От сьогодні куплю тільки молоко і хліб. Це 100 грн. Вчора на 600 скупилася
Oksana0612• 19 июня 2025
В день не рахую, минулого місяця близько 4000 на 4х
З червня розпочався сезон ягід, а ми їх любимо то +10000 потрібно додати
Завтра планую на гуртовий по полуницю, то теж витрати
ГоловнаЯ• 19 июня 2025
я 1000+- на 1 человека в день..ваши 300-400 считаю не много..
Кнопкотиць• 19 июня 2025
Для меня - много,если готовить самой
условные лангусты каждый день не покупаю,а своего привычного рациона на эту сумму я не сьем за день
Если речь про кулинарию/полуфабрикаты - то нет,это не много
Виправлялочка• 19 июня 2025
Блін багато. На трьох 30-35 тисяч. При тому що донька підліток дуже погано харчується. Виходить на двох (
Виправлялочка• 19 июня 2025
Ответ дляОно само купилось
Я вчора ввечері після роботи купила молодої картоплі 77 грн, по акції у форі напівфабрикати котлети 98 грн, салат 40 грн, огірки 55 грн, дитині черешню на 150 грн, потрійний снікерс за 40 грн на трьох. Це все з´їли (окрім усіх огірків) на вечерю. А ще мені потрібно скласти судочки собі і чоловіку на роботу на ранок і дитині залишити якийсь обід на завтра. То довелося ще бігти за спагетті і сосисками. Гроші уходять крізь пальці. Так, це не здорова їжа, але так ми харчуємось, коли я працюю і приходжу пізно з роботи, у вихідні готую нормальну їжу
В польша молода картопля по 1.99
Це приблизно 25 грн (
Ann_Arbor• 20 июня 2025
700-1500, іноді трохи більше
Поліпривіт всім• 20 июня 2025
На одного нормально
700грн на троих и кошки,и то это экономно
А так как стараемся 400-500 в день