Віцепрем´єр-міністр України — міністр національної єдності України Олексій Чернишов не повернувся із закордонного відрядження. Як відомо, нещодавно його колишнім підлеглим висунули підозри у незаконному збагаченні. Сам Чернишов на момент вручення підозр опинився у відрядженні за кордоном
Про це журналіст «Української правди» Михайло Ткач 17 червня написав у соцмережах.
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Можливо, це якась спецоперація від мінєду?
ага, как и все от зеленого фуфла, дебилов выбрали, особотодаренные, инфантилы
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляМанула
До речі, хтось зі слуг засудив безумну чи для них це норма такі висловлювання?
за нее пишут, спичрайтеры, это слуги и корытнозеленые. Бля, кто не понимает. Безуглая - дура. прости господи, двух слов не вяжет. Пишут за нее, под ее именем
Olga Zelenyak• 19 июня 2025
Ответ дляmymoly
Точно. А я почти забыла про нее
Интересно, жители Оболони, которые за нее голосовали, про нее помнят?
Как? Ну вот как?
Она же чокнутая. И потом ее еще и назначили в комитет по нац. безопасности.
Хорошо хоть не главнокомандующей, хотя может мы и от этого не далеко были, хз.
Как? Ну вот как?
Ответ дляМанула
Тобто нікого з них той запис і не тільки він не обурив, навіть якщо формально її виключили?
Моя особиста думка.
Людина дуже хвора психічно.
Її не політологи мають коментувати, не журналісти, не ми з вами
А, хоч би психіатр і суміжні колеги
З того, чим більше реакцій на її творчість, тим більше люди провалюються в якусь яму абсурду.
А поганий піар, то теж піар
Впевнена, якщо про таких не говорити тиждень, два - місяць максимум, вони підуть і тихенько застреляться без уваги
Бо, без уваги не можуть жити, це такий тип травми.
Людина дуже хвора психічно.
А, хоч би психіатр і суміжні колеги
А поганий піар, то теж піар
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Как? Ну вот как?
о, Вы будто из одной песочницы с этим коллективным ОНО
Olga Zelenyak• 19 июня 2025
Ответ дляUnbreakableSpirit
Нат, меня в свой могучий кружок не приписывайте
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Как? Ну вот как?
Вы как она, проект. ОДин стиль
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
та нах ты мне сдалась. продажная, при всех властях удобная
Olga Zelenyak• 19 июня 2025
Ответ дляUnbreakableSpirit
Вы как она, проект. ОДин стиль
А вы как кто?
Ответ дляOlga Zelenyak
Как? Ну вот как?
Винуваті жителі Оболоні?
От Ви наче не в Україні виросли
Olga Zelenyak• 19 июня 2025
Ответ дляСhanelKa
Винуваті жителі Оболоні?
От Ви наче не в Україні виросли
В том что у нее с головой не в порядке, они не виноваты, конечно. Но без их голосов она не была бы там, где она сейчас. Писала бы свой бред для 5 подружек в ФБ и все.
Она прошла в ВР не по партийному списку, за нее лично люди голосовали.
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
неправда, в слуги попасть- бабла немеряно нужно было ввалить
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляСhanelKa
Винуваті жителі Оболоні?
От Ви наче не в Україні виросли
теперь партийная троляка рассказывает что снова виноваты тупые украинцы.
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляIrinnkA
Це ж треба таке міністерство придумати ’Національної єдності’. Назвали б вже просто ’як піз...ти гроші’. За пальця міністерства вже висосують, або якось бабло відмивати
спокойно, дальше нас ждут от зеленого дегенерата ебаллы
Ответ дляOlga Zelenyak
Люди приходять голосувати на вибори, бо то їх обовʼязок ( не обов’язковий)
В них є вибір, певний, і то це не вибір загально, а з того, що доступно, умовно
Але, щоб добре знати людину, то треба з нею хоч би 20 років пожити
І то- Помиляються
І добрі друзі можуть змінитися
І навіть батьки. А тут, якась для них жіночка, яка була десь в списках
Вони взагалі, до того, її хоч бачили ?
Може і ні. Знайшли знайоме призвіще, бачили її фейс на 1-2 рази частіше інших, інших може зовсім не знали
І вони винуваті, що вона психологічно хвора ? Ні, от зовсім
І то- Помиляються
І добрі друзі можуть змінитися
Вони взагалі, до того, її хоч бачили ?
Olenka_bum• 19 июня 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
И как такая новость , так сразу новини про Порошенка, сегодня я буду быстрее Мани ’Нові подробиці у справі про 38 млн євро для Порошенка з Москви: гроші допомагав перевезти Медведчук, - УНІАН’. Как только облажается политик от влади, сразу про порошенка вспоминают
Вірно, чий вЄетілятор з гам..ном сильніший, чи чиє гам...но більш смердить.
І це ще, навіть не вершина айсберга
Olenka_bum• 19 июня 2025
Ответ дляalex-3f3c
Красава, Зе-власть как она есть, напилить денег на откатах и бюджетах и свалить в Испанию, благо ЕС продлил захист, а чтоб у власти было время попилить денежку быдломасса должна дохнуть на фронте, это все что нужно знать про эту власть, если министры валят нахрен с этого концлагеря ипанариума, то что должен думать простой солдат на фронте, которого эта власть поймала на улице и закинула в бус, вопрос - нахера?
Таким продовження захисту не актуально, в них там нерухомість, отже він ’інвестор’, отже має інші дозволи на перебування.
А, взагалі, більшість з ВР та ОП вже давно мають декілька громадянств
Ответ дляUnbreakableSpirit
Голосували за Кучму-виноваті, за Яника - винуваті, за Порошенка -винуваті, за Зеленського- винуваті
І так по кругу, ще можна все життя прожити винуватим за всіх ( бо самі українці нічого не вирішують)
Наче, там був супермен в списках, найкращий політик століття і сьогодення, призер Олімпу по кращому життю для своєї держави, може якийсь зальотний швейцарський принц ?
Якщо потерти бюлетень і поплювати, тоді проявився би з галочкою
Людина -невидимка
Ответ дляUnbreakableSpirit
Та там все инновационо у этой власти, не удивлюсь если штрих хотел просто свалить нахер, но просто свалить не интересно, нужно покреативить, у нас же страна креативная, неординарная, и замутил себе Минед, напилил немного денежек и свалил, т.е. этот Минед для того и создавался чтоб чувак красиво и со вкусом свалил, чтоб еще раз 73% -м харкнуть в морду
Olenka_bum• 19 июня 2025
Ответ дляhelga2014
Он решил к ним сам присоединиться 😂
Там вийшло ’хто кого більше вмовляв, в кого більше переконливих доказів було, той і виграв’. Виходить, що держслужбовець поїхав ’не підготовлений’ та не справився з поставленою задачею, а ’пав на полі бою’
КруглийКвадрат• 19 июня 2025
Ответ дляalex-3f3c
и вообще, а был ли мальчик, гнусавый окурок, может его ии нарисовал, ав а мы тупенькие
Olenka_bum• 19 июня 2025
Ответ дляtala-li
Ай, маладец!
барыга
он чьих будет? зеленых или красных?
барыга
он чьих будет? зеленых или красных?
Он свой, сам по себе мальчик.
Vlada-Maria• 19 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
в останньому слові замість д повинно бути б