Крижана бурулька• 19 июня в 23:06

кто еще без работы как я? безработные отзовитесь

как себя чувствуете? что ощущаете? я разбита, лежу уже 4 дня , не работаю с субботы . просто неудачница, не могу построить карьеру. найти хорошую работу . оплата везде мизер , обстрелы постоянные, еще и куча обязанностей и крутят носом работодатели , если задаешь вопросы про график и зп
Шкідлива молекула• 20 июня в 18:23
Ответ дляВідірву та викину
Так, продають, плюс там є ті, хто вже пройшли курси ноукодерів, то можуть як раз допомогти. Специ там
А ви у них вчились чи співпрацювали?
Відірву та викину• 20 июня в 23:29
Ответ дляШкідлива молекула
А ви у них вчились чи співпрацювали?
Вчилась, гарні курси, люди реально знаходять себе. Я поки шукає клієнта на апворкє, з нульовим рейтингом важко. Подивіться в ютьюбі студентів і їх здобутки.
Шкідлива молекула• 21 июня в 08:40
Ответ дляВідірву та викину
Як давно ви пройшли курси та шукаєте роботу? На курсах не допомагають з першою роботою?