Налитое яблочко• 20 июня в 01:36

Отказ от каких продуктов хорошо повлиял на вашу фигуру и самочувствие в целом?

Жена_КотораяСтена• 20 июня в 02:14
Ответ дляЦветочница
Молоко не люблю . Остаётся кефир )
молоко просто у дорослих не засвоюється, немає ферментів для розщеплення)
Гарнюнька• 20 июня в 02:16
От хлеба и всего, что из пшеничной муки.
Жена_КотораяСтена• 20 июня в 02:19
до речі про хліб, в мене якось організм від хліба сам відмовився років 15 назад, перестала відчувати в ньому потребу, але! буває можу скоринку від батона з´їсти або шматочок сала із чорним хлібом то ж святе! місяці два назад їла)

я завжди казала, що їм все, але деякі продукти як спитають то кажу, так, картоплю смажену їла в цьому році вже зараз от не можу пригадати коли, але точно їла, 100%
автор Налитое яблочко • 20 июня в 02:26
Ответ дляЖена_КотораяСтена

А я обожнюю свіжий хліб (Київського хлібзаводу), який продають в маленьких хлібних магазинах - привозять ще гарячий. Він набагато смачніший за різні батони, що можна бачити в супермаркетах.
Психологічка• 20 июня в 03:08
Сладкого давно не ем - ни на что не повлияло.
Единственное, что реально помогает - не есть почти ничего. 1 тыс калорий
Губной рояль• 20 июня в 05:08
Ответ дляЖена_КотораяСтена
вже на кідстафі показувала як крило після 50 висить) тому покажу й тут
Вам бы спорт не помешал
Из Кукуева я• 20 июня в 05:32
Ответ дляЖена_КотораяСтена
був час коли пила багато його курсами, не помітила взагалі ніякої різниці, тому перестала купляти, я більше по віку п´ю, базу, по показаннях та для суглобів бо коліна на лижах травмовані
А що за база? Мені колаген теж не допомагає:(
Марафетчица• 20 июня в 05:36
Відмовилась від солодкого і виробів з борошна. Схудла на 10 кг. Почала дозволяти собі хліб, макарони та картоплю - набрала 4 назад.
Зараз вже другий рік не їм солодощів. Вага вже не знижується, але й не набираю. З додаткових бонусів - покращився стан шкіри.
ЛеньГуглить_правда• 20 июня в 06:16
Ответ дляНе вмію заміряти
Солодке не вплинуло взагалі.
Зменшилася кількість м´ясного, вага пішла вниз.
Белок надо держать в норме, иначе с весом мышцы уйдут, а не жир.
В гости звали?• 20 июня в 06:21
От мучного выпечки. Хлеб ем но ’ вчерашний’ без фанатизма. Сладкое не убирала я особо его не люблю....углеводом поменьше. В общем по принципу Гарвардской тарелки нужно питаться ..
В гости звали?• 20 июня в 06:25
Ответ дляЖена_КотораяСтена
в мене сім´я любить солодке, ще свекруня у гості приходила сьогодні, не все з´їли, до речі, але гадаю, завтра вже доїдять
Дайте рецепт
АгатаХристя• 20 июня в 06:52
От молочке,кожа теперь чистая всегда
Дикая Роза• 20 июня в 06:53
Ответ дляЖена_КотораяСтена
авторе, вам це нічого не дасть, перше питання - Ваш ШКТ, ЩЗ, бо можуть бути обмеження по дієті, та інші параметри, ще вік грає

далі - їмо на одне відро менше, контроль розміру порцій, далі - рахуємо білок, воду, їмо достатньо свіжих овочів та зелені, фруктів у меншому ступеню

про себе - тренер з сертифікатом, вік 50+ вага 53 зріст 164, за війну нажерла на стресі - була 66 ще в листопаді, потім набридло, вирішила схуднути

калорії не рахувала ніколи, найважче було зменшити розмір порції, але змусила себе, нема жодного продукту від якого я б відмовилася, але! навіть булки печу тепер вже їм, а то напечу два дека, всі їдять, а я один краєчок з´їм та й усе

також в мене завжди вдома якийсь протеїновий коктейль є, при чому тільки ізолят, інші не можна!

це все, фото можу додати в купальнику свіже, якщо дуже цікаво, а ще - як раз клімакс, він заважає, звісно, але я його перемогла)
Как тренер, то подскажите. На дефиците калорий скинула вес, потом добавила спорт зал 3 р в неделю и за это время и 1 кг не ушло. И так уже четвертый месяц.
Триндю-бриндю• 20 июня в 07:18
Ответ дляДобро с Кулаками
Від цукру (замінила на стевію), алкоголю та тіста на дріжджах. Борошно в раціоні присутнє, але небагато - рисове, кукурудзяне в основному.

2-2,7 літрів води щоденно максимально класний ефект - чиста шкіра на всьому тілі + забула про набряки (схильна).
Скажіть, Ви маєте на увазі чисту воду? Як це можливо,ніяк не збагну.. Ви каву п´єте ?
Якщо я вип´ю навіть 1 л води в день, мені просто доведеться жити в туалеті, а працювати коли ?
Лика-прилипка• 20 июня в 07:31
Ответ дляДикая Роза
А если замеры смотреть?
Мышцы тяжелее жира
В этом может быть причина, что стоит вес
Пугачиха• 20 июня в 07:36
Алкоголь, Сахар в чистом виде
На паровозе• 20 июня в 07:38
Відмова від каш. Картоплю їм. Хліб теж дозволяю. Білий( люблю)
Не їм цукру- але це ніяк не вплинуло на вагу, ні на стан шкіри.
І ще замітила, що покупна курка тормозить схуднення. Тому, замінила на Свинину, яловичину.
На паровозе• 20 июня в 07:40
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Це видумки.
Я влаштовую щотижня один- два молочні дні. Це супер як впливає на схуднення
На паровозе• 20 июня в 07:47
А загалом- підрахунок калорій. Єдине, що діє 100%. А не відмова від певних продуктів. Відмовитися можна лише від тих продуктів, від яких некомфортно. І не потрібно силоміць запихувати в себе листя шпинату чи спаржу, булгур, коли від того верне. Бо то теж тормозить схуднення
Гомосноб• 20 июня в 08:09
Просто менші порції, продукти всі лишила.
lilul990• 20 июня в 08:17
На інтервальному харчуванні зменшились прояви спкя, місячні нормально регулярно ходять, схудла. Їм багато білкової їжі, темний шоколад, чай з молоком, мінімум цукру. Два рази в день їм

Рівень цукру зменшився
Помеха справа• 20 июня в 08:28
Ответ дляЖена_КотораяСтена
на повідлі яблучному як магазинний виходить, а полуничного я просто в магазині не бачила, робила зі свіжої полуниці, мої сказали що смачніше за яблучний, його, до речі, можна й взимку робити з замороженої полуниці, мабуть заморожу на зиму трішки, там 200 г на порцію йде
Поділіться будь-ласка як зробити таку смакоту)
Дикая Роза• 20 июня в 08:32
Ответ дляЛика-прилипка
А если замеры смотреть?
Мышцы тяжелее жира
Ем на 1200-1500 ккал. Зал 3 р в неделю по 2 часа минимум. Рабочий вес растет, а свой стоит. По замерам ушло, но ещё тогда когда вес ушел. Правда у меня аит и гипотериоз, а сейчас и ТТГ скаконул, но самочувствие лучше, чем до зала.
Радостина• 20 июня в 08:38
Ответ дляЖена_КотораяСтена

Ну так этот ваш комментарий диаметрально противоположный вашему первому. Вы изменили свой тип питания на 1000%.
Просто фразами я ем все, вы и не только вы вводите в заблуждение людей, которые только мечтают похудеть.
Да, размер порций важен, особенно в сладостях и тому подобном. Но если кто-то будет есть одни макароны или жареный картофель маленькими порциями, ничего хорошего для их организма не будет. Она может даже похудеют вначале, но потом наберут еще больше, а параллельно при этом еще кучу проблем со здоровьем приобретут.
Марс атакует• 20 июня в 08:39
Ответ дляДикая Роза
Как можно так мало есть. 1200 это разве не базовый расход в день? Даже если не двигаться?
Радостина• 20 июня в 08:43
Ответ дляНа паровозе
Дефицит калорий иногда только проблемы создает, если питание не сбалансировано, не хватает белка или жиров, углеводы простые вместо длинных.
вре_Динка• 20 июня в 08:50
Від лактози- у мене виявилось повна непереносимість, але я почала приймати її з мамалаком, і мені здається що все повернулось) і той мамалак мало впливає) треба знову відмовитись)
Новопоштинская• 20 июня в 08:57
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Это у вас нет. А у меня есть. Прекрасно перерошу молоко и все молочное.
Лика-прилипка• 20 июня в 09:06
Ответ дляДикая Роза
Так мало калорий при таких тренировках
Думаю, причина в этом
Моя тренер говорит, чтобы худеть нужно есть, но правильно
В это сложно поверить, но это работает
Моя подруга похудела на питании без тренировок
Всю жизнь была 67 кг
А к 40 годам стала 61. Рост 168 если что
Вот и не верь в эту теорию
Пез Году Неделя• 20 июня в 09:14
Семечки (особенно соленые)