Налитое яблочко• 20 июня 2025
Отказ от каких продуктов хорошо повлиял на вашу фигуру и самочувствие в целом?
Ответ дляЖена_КотораяСтена
до речі про хліб, в мене якось організм від хліба сам відмовився років 15 назад, перестала відчувати в ньому потребу, але! буває можу скоринку від батона з´їсти або шматочок сала із чорним хлібом то ж святе! місяці два назад їла)
я завжди казала, що їм все, але деякі продукти як спитають то кажу, так, картоплю смажену їла в цьому році вже
зараз от не можу пригадати коли, але точно їла, 100%
А ви тренер в якому місті?)))
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляchitay
А ви тренер в якому місті?)))
я тренер по ПП та бадиках) по фізуху то не до мене, сама лінива, вдома зарядка та самомасаж раз на день коли не ліньки, то максимум, а взимку коли роботи багато то й це не завжди встигаю
просто мене колись навчили як правильно харчуватися для здоров´я та красивої фігури та які бади є базою, далі вже сама все підбирала спираючися на мед показання
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
У меня те же 164 и 66, мне 43. На спорте не худела, стала считать калории, поняла что переедала сильно. За зиму скинула 5 кг. Сейчас вес стоит на отметке 61,200, не получается сдвинуть. Посоветуйте что-нибудь пожалуйста.
завжди всім раджу одне - стіл 8 за Певзнером це дієта для діабетиків, що насправді й є найздоровішим харчуванням, спробуйте її, для неї майже немає ніяких протипоказань, бо якщо глибоко копати, то трохи геморно буде якщо не звикли)
спробуйте скоротити порції, подивіться як організм реагує на пізню вечерю, я сова, але реально перестала їсти після 20 години коли скидала вагу, бо якщо їла пізніше навіть протеїн то зранку плюс на вагах був
ще хоч якусь зарядку на 15 хв включіть, ходіть пішки якомога більше, я, наприклад, якщо йти до 40 хвилин то ніколи не їду, завжди йду, виключення - дуже погана погода
так не знаю що сказати, треба дивитися по аналізах що
о, головне, порція має бути на один прийом їжі не більше 350 г, але справді краще 150-200 та дробити, це якщо дуже коротко
мене ще завжди рятував ізолят протеїновий, раз на день коктейль замість одного прийому їжі або вранці або ввечері
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляНе зацілована
Підкажіть по протеїну, будь ласка 🌷, порекомендуйте якийсь «комфортний».
Я намагалася замінити вечерю коктейлем, але почалися на другий день болі у шлунку. Пробувала на безлактозному молоці, на воді, але все рівно болить шлунок. По аналізу крові низький білок, от намагалася коктейлем його підняти. Вік 44, ЩЗ в нормі, схильність до набряків, діабету та перед діабету по аналізах нема. Є сильна втома.
Дякую🌷
подивіться будь ласка я на 1 здається сторінці писала які коктейлі приймаю з айхерба, але зауважте будь ласка що має бути 1 коктейль на день, не більше, мені комфортно на кефірі
саме ті ізоляти, що я писала, люди роблять помилку, купляючи концентрати, від них й сидять потім на туалеті, на жаль, бо там по печінці удар ого який
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Маю багато зайвої ваги. Не їм багато років цукру, мучного, гострого, солоного, картоплі, всіляких ковбас-сосисок, фастфудів. М´ясо по мінімуму, не люблю, заміняю рибою. Харчуюся на 1500 калорій на день. Щоденні фізичні вправи. Вага стоїть на місці. Пробувала ще зменшити калорії, 1000-1200 на день - вага взагалі пішла вгору.
Хз що з цим робити.
перевірте ЩЗ, перевірте вагу порції, подивіться як харчуєтеся, теж Певзнер стіл 8, спробуйте
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляМатьЧасть
В мене така ж ситуація з руками. Чи можна з цим щось зробити?
зустріла свою подругу, в неї такого нема, вона молодша од мене на 2 роки, але все життя не працювала тож займалася собою, накидала мені вправ з ютуба, я почала займатися, але треба хоч 3-4 місяці щоб глянути чи буде результат, подруга у Польщі у лікарні працює, то каже що там колежанки поробили пластику щоб ті крила прибрати))) я таку фігню не буду робити
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляДикая Роза
Нет, а сама никак не доберусь до этого. Тренер у меня старой школы, говорит что зеркало лучший показатель. В среду как раз говорили на эту тему, то сказал что за три месяца прилично вырос рабочий вес. То есть силовые показатели отличные, кардио правда у меня не очень. И работаю я чуть с запасом сил, не в отказ. А мне хочется -20 на весах.
коли Ви тренуєтесь, нарощуться м´язи, спалюється жир, тому вага може стояти, об´єми зменшуватися, покладіть поруч 0,5 кг м´са та 0,5 кг сала, це багато на що Вам відповість)
Репетиторша• 20 июня 2025
Ответ дляЯк міряти?
Шикарна тема.. В світі того,що в людей тупо не вистачає на базові продукти харчування... А давайте розкажем- що всі бідуть стройні і красіві??
В Бухенвальді з лишньою вагою людей не було..,правда,ті хто спочатково був худий,то загнулися давно, першими.
але ж то дрібниці.
’Шикарний’ коментар з претензією
.Кому не вистачає на харчування , може харчуватися здоровими доступними продуктами і буде від того здоровий та стрункий . А запихати в себе мучне і носити на собі 130 кг , то не є турботою про себе.
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляSolnceya
Я 42 кг вешу и поправиться не могу всю жизнь, так что, каждому свое.
Но без вот этого всего чувствую себя прекрасно
я теж колись не могла) воно з віком прийде
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляНалитое яблочко
А я обожнюю свіжий хліб (Київського хлібзаводу), який продають в маленьких хлібних магазинах - привозять ще гарячий. Він набагато смачніший за різні батони, що можна бачити в супермаркетах.
це нестача білка, тоді тягне на швидкі вуглі
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляГубной рояль
Вам бы спорт не помешал
ага, ще б хто грошей дав на зал та час виділив, я працюю взагалі-то) й моєму крилу вже спорт так сяк, зараз вправи роблю. може й допоможуть
Ламборджини• 20 июня 2025
Ответ дляЦветочница
Молоко не люблю . Остаётся кефир )
Ще просто на воді можна
Або на питному йогурті без добавок
Нульовий сантиметр• 20 июня 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
ЩЗ в нормі, гормональна панель теж. Періодично підвищується цукор, після коронавірусу почав стрибати, не критично, але трохи є.
Дієту як раз за Певзнером і намагаюся дотримуватися. Періодично грішу кавою і іноді вівсянкою. Розумію, що причина десь є, але ніяк не зрозумію поки де. Останній раз звернулася до дієтолога, він пояснив все віком (мені 45) і спадковістю. Але то таке собі пояснення, не дуже.
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляИз Кукуева я
А що за база? Мені колаген теж не допомагає:(
щоденні вітаміни комплексом, вітамін С - 1000 мг на день чистий пролонгат беру, омега 3, але курсами, це проста база, далі треба дивитися, комплекси теж потрібно підбирати під себе
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляДикая Роза
Как тренер, то подскажите. На дефиците калорий скинула вес, потом добавила спорт зал 3 р в неделю и за это время и 1 кг не ушло. И так уже четвертый месяц.
ну я не той тренер) я по бадах, але вже написала вище - м´язи важчі за жир, слідкуйте за об´ємом, а не за цифрою на вагах
Ламборджини• 20 июня 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Скажіть, Ви маєте на увазі чисту воду? Як це можливо,ніяк не збагну.. Ви каву п´єте ?
Якщо я вип´ю навіть 1 л води в день, мені просто доведеться жити в туалеті, а працювати коли ?
З часом організм звикає до такої кількості води і походів в туалет стає менше
Пару тижнів треба перетерпіти
І воду збільшувати поступово, а не відразу 3 л щодня пити
Пару тижнів треба перетерпіти
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляНа паровозе
Це видумки.
Я влаштовую щотижня один- два молочні дні. Це супер як впливає на схуднення
це залежить від організму, є люди з алергією на лактозу
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляНа паровозе
А загалом- підрахунок калорій. Єдине, що діє 100%. А не відмова від певних продуктів. Відмовитися можна лише від тих продуктів, від яких некомфортно. І не потрібно силоміць запихувати в себе листя шпинату чи спаржу, булгур, коли від того верне. Бо то теж тормозить схуднення
ніколи в житті їх не рахувала й не збираюся) результат тут викладала
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляПомеха справа
Поділіться будь-ласка як зробити таку смакоту)
чесно?) взяла в ютюбі ролик, їх там повно та зробила, єдине що у мене агар з кондитерського магазину, сила 1200, а вони рецепт дають на силу 900, тому трішки резинуватий як на мене вийшов, треба рахувати силу геля, якщо у Вас професійний, зніміть 1-2 г з рецепту
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляРадостина
Ну так этот ваш комментарий диаметрально противоположный вашему первому. Вы изменили свой тип питания на 1000%.
Просто фразами я ем все, вы и не только вы вводите в заблуждение людей, которые только мечтают похудеть.
Да, размер порций важен, особенно в сладостях и тому подобном. Но если кто-то будет есть одни макароны или жареный картофель маленькими порциями, ничего хорошего для их организма не будет. Она может даже похудеют вначале, но потом наберут еще больше, а параллельно при этом еще кучу проблем со здоровьем приобретут.
я не міняла тип харчування) так харчуюся вже дуже давно, я нікому не казала, що треба макаронами харчуватися, Певзнер стіл 8 всім рекомендую, будь ласка
а газовані напої, ковбаси та інше харчове сміття давно не їм, їм все це значить, що можу їсти булку раз на пару місяців, можу зефірку можу печиво, можу картоплю смажену, можу, але ж це не система
Ламборджини• 20 июня 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Хз що з цим робити.
Може обстежитися?
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляНовопоштинская
Это у вас нет. А у меня есть. Прекрасно перерошу молоко и все молочное.
такі виключення бувають, як не дивно, але в масі людство влаштовано інакше
Холодная каша• 20 июня 2025
Ничего не отменяла и отменять не буду. Главное - считать КБЖУ. 47 лет, рост 178, вес 61
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
у вас передклімакс починається, то організм задасть зараз(( мені теж важкувато було
тут треба сильно слідкувати за розміром порцій, ще сильно сповільнюється метаболізм, щоб його прогнати спробуйте - ендосферу, пресотерапію (це взагалі недорога курсом) та обгортання типу цело-геля, вони добре пришвидшують, ще й зайві шлаки виведете, тоді воно легше піде
ще лайфхак, як тут вирішила зуб витягти що назад заліз та поставила брекети, за місяць 2 кіло зникли як туман
по-перше незручно їсти, по-друге зуби весь час чистити, думаєш, ну його нафіг, краще не з´їм
Нульовий сантиметр• 20 июня 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Дякую за поради
Мстящий за Зайца• 20 июня 2025
Ответ дляSolnceya
Рост?
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляЛамборджини
Пару тижнів треба перетерпіти
3 л не потрібно насправді, норма - 30 мл на 1 кг ваги, ще до води прирівнюється чистий зелений чай без добавок, ароматизаторів та без цукру, я багато років так п´ю, коли спробувала рахувати, вийшло що випиваю як раз свою норму
теж є така ремарка, що наприклад коли м´ясо їсте, то для засвоєння 1 г м´яса потрібно 37 г води
Жена_КотораяСтена• 20 июня 2025
Ответ дляSolnceya
Ага, мне 48 почти, и у меня все родственники худющие в 60-80 даже. Так что,к сожалению, нет. Мне тоже так говорили с 11го класса. И когда родишь поправишься ) увы
значить Ви - астенік) в мене подруга така сама) й чоловік в неї такий, їй теж за 50, 5 діток, в мене троє