ВЫВсеВрете• 20 июня 2025

Луцьк. Що подивитись?

Хочемо з´їздити вперше в це місто на 2-3 дні. Можливо тут є місцеві і підкажуть куди можна піти, що поглянути, де поїсти і т .д
Анонимус Я• 20 июня 2025
Замок
Тріль підпільний• 20 июня 2025
Замок, погуляти в центрі
Бджолина королева• 20 июня 2025
Екскурсія в підземну частину собору дуже сподобалася.
Бджолина королева• 20 июня 2025
Пам´ятник Скрябіну, будинок архітектора Голованя обов´язково
Сижу_и_плачу• 20 июня 2025
Гарне місто, але три дні там немає що робити. Можете ще поїхати в сусіднє -Рівне, чудовий зоопарк, тунель кохання
Жена брата Админа• 20 июня 2025
3 дні дійсно забагато. Ми за день побували в замку, зоопарку, подивились той дивний будинок.
Пацелуйнитуда• 21 июня 2025
Музей сучасного мистецтва, прям вау, якщо ви таке любите.
З поїзда я люблю сходити в Білі лелеки (чи срібні?) в басейн. Пішки від вокзалу півгодини. Солонувата тепла вода, вранці нікого немає.
Потім уже швендять містом