И.О. человека• 20 июня 2025

Автобус з аеропорту Кишиньову до Одеси

Дівчата, чи потрібно завчасно купувати квитки на автобус Кишинів аеропорт - Одеса під свій рейс. Чи можна їх придбати на місці, як прилетіли? Поділіться, будь ласка, досвідом.
І якщо купувати завчасно, то що робити коли наприклад рейс затримали?
Чучало яблуні• 20 июня 2025
Тоже интересно

А откуда вы летите и кем?
Прилипало• 20 июня 2025
Можно на месте без проблем уехать , я купила и пожалела так как еще ждали свой автобус
Маргарита и Мастер• 20 июня 2025
На виході з аеропорту стоять чоловіки і пропонують зручний для Вас рейс. Авто, мікроавтобус чи автобус
автор И.О. человека • 20 июня 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Тоже интересно

А откуда вы летите и кем?
З Анталії якимось туроператором
автор И.О. человека • 20 июня 2025
Ответ дляПрилипало
Дякую!
автор И.О. человека • 20 июня 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую!
Чучало яблуні• 20 июня 2025
И главный вопрос - по чем? ))
Вумна, аж страшно• 20 июня 2025
Ответ дляЧучало яблуні
И главный вопрос - по чем? ))
20 евро
или

900 гривен
Забула що?• 20 июня 2025
Можна забронювати через інфобас і не викупати, оплатити прямо водієві потім. Або, якщо захочете змінити рейс, просто скасувати бронь.
Да будет так• 20 июня 2025
Я назад не покупаю
Рейс перенести могут
Как только иду на посадку - покупаю билет на автобус
З понеділка на дієті• 20 июня 2025
Завжди купуємо на місці. Тільки не у чоловіків, що на виході стоять, а внизу на зупинці у водіїв. Не так давно їхала, то водій мені сказав 900 грн, я йому відповіла, що на сайті Гала-транс 800, то типу і мені знижку зробив)))))А жіночка їхала, то сказала, що купила у чоловіків біля аеропорту, бо боялась, що не знайде, як і що, то вони здерли 50 баксів за 2 квитка.
Криниця щастя• 20 июня 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
У Галтранс ещё и по промокоду скидка 10 процентов. Получается с Кишинева до Одессы 720 грн
З понеділка на дієті• 20 июня 2025
Ответ дляКриниця щастя
Я не знала про промокод. Тепер буду знати))))
автор И.О. человека • 20 июня 2025
Ответ дляКриниця щастя
А який промокод?
Турагенція Tourdream• 20 июня 2025
У деяких перевізників є змога оплати при посадці. Бронюєте заздалегідь, якщо час прильоту змінився, можете скасувати та забронювати інший рейс.
Marinamariana• 20 июня 2025
Я купила на месте по прилету в Кишинев
Marinamariana• 20 июня 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Можно сразу пойти на остановку . Остановка рядом с памятником Самолета
Хвігура мічти• 20 июня 2025
Я гала транс покупала заранее, по 800. При посадке люди платили по 900 и не всем места в автобусе хватило, остались на остановке ждать следующий.
Пешеходик• 20 июня 2025
Заранее точно не берите. Нам рейс переносили 3 раза, когда уже пройдете на посадку можно купить