Злюка-закусюка• 20 июня в 13:15
Порадьте ноутбук для навчання студенту в районі 20 к
Вдячна за поради )
Завжди з рушником• 20 июня в 15:14
Зараз на Розетці багато знижок на честь дня народження Розетки, зайдіть туди, там є досить непогані варіанти, почитайте відгуки
Злюка-закусюка
• 20 июня в 15:20
Ответ дляТеща дочки
Якщо ви розглядаєте бюджетний, то вам може потрапити на очі ноутбук Chuwi. Його навіть не розглядайте (може бути варіант на +/- 1 рік)- це з власного досвіду
Зрозуміла
Дякую
Злюка-закусюка
• 20 июня в 15:22
Ответ дляandrey_spec
За 20к зараз виходить нормальний ноут. MSI не брати, слабки петлі. Леново, Асус, HP, Асер - все норм, хоча бачив на тіктоці, що леново частіше ламаються. Принципове питання - буде студент гратися чи ні. Якщо буде і потрібна в ноуті відеокарта, то треба піднімати бюджет на 5к й вище. Якщо ні, то щось типу такого підійде. . Якщо використовувати вдома від розетки, то щось таке, буде гарячіший і істотньо швидший
Ваау, дякую за Вашу відповідь 🫶🏻
Злюка-закусюка
• 20 июня в 15:23
Ответ дляПустощі-веселощі
Автор, покупала себе для работы в ноябре, около 17 000, Acer,мне нужны самые простые программы. Если не инженерная и не айти специальность, то вполне подойдет
Дякую)))
Злюка-закусюка
• 20 июня в 15:24
Ответ дляПироженкА
Удалено администрацией...
Злюка-закусюка
• 20 июня в 15:24
Ответ дляЗавжди з рушником
Точно, я забула за розетку
Дякую🫶🏻
ПироженкА• 20 июня в 15:24
Ответ дляЗлюка-закусюка
Удалено администрацией...
Злюка-закусюка
• 20 июня в 15:25
Ответ дляПироженкА
Удалено администрацией...
Знаю бакси• 20 июня в 15:32
За 20 тисяч нормального нічого немає.Ну але може для вас то норм,то заходьте і купуйте будь який.Вони там однаково нікудишні.
Що час автономної роботи,що екран,що можливості.Він для найпростіших задач.
andrey_spec• 20 июня в 15:35
Якщо з Розетки і не ігровий, то або краще цей . З ігровими ноутбуками допомогти не можу, не орієнтуюся.
Черный Ловелас• 20 июня в 17:19
Ответ дляТеща дочки
этот чуви тот который в розетке продается он слабый там процессор н100 и видеокарта дискретная это печатная машинка + ну очень там бюджетный корпус, итог деньги на ветер.
Черный Ловелас• 20 июня в 17:22
Ответ дляandrey_spec
в игровых ноутах стоят видеокарты отдельным чипом а не дискретные встрояные в процессор. + новомодные 144 гц экраны ото и все отличиие.
Лично я никогда себе б ноутбук не купил мое мнение ноутбуки какой бы он ни был устройство не надежное и ремонтопригодность никакая у него, а со стационарным компом и подросток его соберет разберет что то добавит или поменяет... так мысли в слух
Злюка-закусюка
• 20 июня в 21:57
Ответ дляПироженкА
Удалено администрацией...