Детские_Будут?• сегодня в 08:46

Ще один шахрайський трюк

Не хочете килим за смішні гроші?
Місяць назад я попалась,така ж проста схема, але килим був вживаний.
За 300.
Цей раз і килим кращий, і ціну підняли.
Прописую номер картки
автор Детские_Будут? • сегодня в 09:54
Ответ дляЛюблю порядок
Чого ?
Бо це не ковьор, а коврик ?)))
Ні.це скрін невдалий.
Килим 2*3.
Є на сайтах по 2900
Советничаю тут• сегодня в 09:58
Ответ дляЛіньки гуглить
А в чому полягає трюк?
Автор первый раз в жизни узнала о схеме старой, как мир - получить деньги и ничего не отправить.
Садова гойдалка• сегодня в 10:06
Ответ дляЛіньки гуглить
А в чому полягає трюк?
Ковер бу ссср періоду за гроші
Техпаспорт на медузу• сегодня в 10:16
Не много ли вы на себя берете, автор, выкладывая карту в открытый доступ человека, с кем у вас не было сделки?
То, что цена в объявлении выглядит подозрительной, - другой момент, но до факта установки мошенничества вы не имеете никакого права его обвинять, а уж тем более светить данными.
Вишневий цвіт• сегодня в 10:25
Ответ дляДетские_Будут?
Дешева рибка-погана юшка.
Що два десятки лохів проплатять,поки оголошення не заблокують
так у другого ви нічого не купували, але виставили його злодієм. По факту це наклеп
Всюди влазю• сегодня в 10:47
Ответ дляЖінка з перцем
та хоть за 3 гривны пусть продают
для этого же есть олх доставка
какой идиот просто так комуто кидает деньги в наше время? все зеки только и занимаются мошенничеством по выдуриванию денег с лохов
Халявщиков много))пусть им и будет наука)
Жінка з перцем• сегодня в 10:54
Ответ дляДетские_Будут?
Ви далекі від реальності.
90% угод-попередня оплата
це ваші ризики
я тільки по олх доставці купую
так, це дорожче трохи але надійно
хочете зекономити 10 гривень? вперед, ризикуйте
Королева краси• сегодня в 11:06
Ответ дляСадова гойдалка
Ковер бу ссср періоду за гроші
Це не срср, сучасний, Україна виробник. На Кідстафі вони теж продаються, нові.
ТаЕщеОптимистка• сегодня в 11:07
Ответ дляВсюди влазю
А где ищите раритеты кроме олх и шарфы?попадается что то интересное?
Я на мусорнике один раз ( недавно кстати) видела комод ,старый ,дубовый .Жалко было что кто такое реставрирует не увидел.
Прагматик флегма• сегодня в 11:12
Ніколи більше не продаю післясплатою. І так в мене дуже низькі ціни. Завжди було тільки по передплаті. Свого часу накатала туди-сюди посилками. Так був час і олкс доставка. Останнім часом тільки самовивіз. Тепер багато хто пише чому такі правила у вас же і відгуки хороші і багато успішних доставок? Кому дуже потрібно - той не буде ставити умов і прийде й сам забере. Одна взагалі написала з погрозами і насмішками, що в мене ніхто не купить. За 2 дні забрали. Пише ця знову. А у вас что уже забрали. Как же так, я была уверенна, что с такими условиями не заберут. И вообще мы же с вами так и не закончили обсуждение. Почему вы сделку совершили с другим покупателем? Бля, вона хотіла на своїх умовах, обсираючи і насміхаючись з моїх. А потім пропала на декілька днів. Знову явилася зі звинуваченнями, що я комусь все ж таки продала да й ще так швидко. Я розумію і покупців. Через велику кількість шахраїв вже нікому не віриш. Але й в мене немає часу, щоб постійно гратися з покупцями і вичитувати бруд. В оголошенні все чітко описано й купа детальних фото.
ТаЕщеОптимистка• сегодня в 11:21
Ответ дляГуби до вух
ну слухайте, я на тому ресурсі продаю з 2010 року, щоправда як хочете - доставкою без проблем, наприклад, тому ресурс ні до чого
Я тоже на олх продаю/ покупаю ,но ковер покупалаб или продавала по доставке олх новой почтой ,НО высота выше 70 см это грузовое отделение и выйдет дорого .Когда-то санки и мат отправляла ,это было неудобно капец. Спортивный уголок возила в два отделения и не отправила тк не вмешалось в коробку .Слава богу купили но я нашла своего водителя ( было по городу ).
ТаЕщеОптимистка• сегодня в 11:23
Ответ дляДетские_Будут?
Так.оплптила перший раз.
І не вислали.
На питання чому не хоче доставкою через сайт-ввдмазка,що такий розмір не приймається.
Цей раз точно ті самі слова.
В мене пара акків на цьому сайті
Чкщо не приймається то хай повертає кошти.
В так ,висота 70+ це групове відділення.Хай відправить з нього.
ТаЕщеОптимистка• сегодня в 11:26
Ответ дляДетские_Будут?
Замовте,оплатіть і побачите результат.
Ні я другий раз на ці граблі не хочу.
Почерк однаковий .
Я так дочкі дві позиції в обьяві 50+200 оплатила ( книжки ) ,і тут же обьяву видалили і мене заблокували .Я в шоці була.
Міс Всесвіт• сегодня в 11:27
Ответ дляДетские_Будут?
Так.
Скуповую килими і перепродую
Тогда какие претензии к продавцу?
ТаЕщеОптимистка• сегодня в 11:29
Ответ дляЖінка з перцем
та хоть за 3 гривны пусть продают
для этого же есть олх доставка
Я в тредс увидела тоже ,типа военный , фото спины в форме ,просит скинут побратима на ,ингулятор ’ от астмы .Кто-то спросил что такое ингулятор ,типа есть ингАлятор.Кариа пумб.Сращу видно что мошенники были,но люди велись.
Кавуся• сегодня в 11:29
Ответ дляДетские_Будут?
Замовте,оплатіть і побачите результат.
Ні я другий раз на ці граблі не хочу.
Почерк однаковий .
С чего вдруг? Я,кстати,не покупаю без олх доставки если что
Кавуся• сегодня в 11:31
Ответ дляДетские_Будут?
Чек про проплату теж дам,якщо треба.
Але це не логічно.
Бо я можу отримати,а стверджувати що не вислав.
Ну вы когда оплатили первый раз, аы ж наверное,просили ттн или что-то писали ему когда товар так и не выслали?
Чарочка діда• сегодня в 11:31
Ответ дляДетские_Будут?
Так.оплптила перший раз.
І не вислали.
Цей раз точно ті самі слова.
В мене пара акків на цьому сайті
Они могут вернуть залог.
А вообще не логично покупать черти где...какая ж сумма за пересылку?
ТаЕщеОптимистка• сегодня в 11:31
Ответ дляДетские_Будут?
Ви далекі від реальності.
90% угод-попередня оплата
Нет ,вы не правы .Оплата безопасная через одхдоставку .НЕ ПО ССЫЛКАМ .
Кавуся• сегодня в 11:32
Ответ дляДетские_Будут?
Вже оголошення сайтом заблоковано.
Цікаво: чого б це?
Наверное кто-то пожаловался предоставив доказательства.
ТаЕщеОптимистка• сегодня в 11:32
Ответ дляДетские_Будут?
Вже оголошення сайтом заблоковано.
Цікаво: чого б це?
Сайт блочит сразу мошенников.
ТаЕщеОптимистка• сегодня в 11:37
Ответ дляДетские_Будут?
Вже оголошення сайтом заблоковано.
Цікаво: чого б це?
В мене часто пишуть шахраї на нове оголошення.Їх відразу сайт блочить .Як ? Не знаю.
Обстановщица• сегодня в 11:45
Ось для наївних, взагалі 100 грн килим на Тему)
Правда, це за розмір вхідного килимки, а великий близько 1000 грн.
Але багато хто побачили ціну і думають, що прийде розмір ,як на фото)
энциклопУдия• сегодня в 12:05
Ответ дляМоя улюблена страшко
Слушайте, читаю и фигею, сколько в мире наивных идиотов. Действительно, начинаю верить в поговорку, что лох не мамонт, не вымрет.
суть в тому, що для багатьох ця ціна відповідає тому ковру, тому і питають в чому трюк. Я теж там ніякої схеми не бачу, не платити гроші неясно кому - то якби за замовчуванням і неважливо схема-не схема
автор Детские_Будут? • сегодня в 13:11
Ответ дляКавуся
Є такі реліктові продавці,що не вміють картку під*єднати,або бояться
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляКавуся
Не дочекалась)
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляЧарочка діда
Они могут вернуть залог.
До 100 гривень
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я про ссилки і не згадувала
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляКавуся
І хто?
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Сайт блочит сразу мошенников.
Не зразу.через 48 годин навіть може