Мафиозная• 03 июня в 06:49

Викупити купе на потяг

Ситуація наступна - їдемо з дитиною в Яремче, з нами мали їхати ще двоє дітей, але ситуація змінилася і вони їхатимуть автобусом. Чи можу я перекупити їхні квитки, щоб їхати без посторонніх? За необхідності можу надати провідникові свідоцтва про народження .
Не служанка• 03 июня в 06:52
Просто віддайте гроші своїм знайомим і хай вони не здають квитки.
автор Мафиозная • 03 июня в 06:54
Ответ дляНе служанка
Так і хочу зробити, але чи не буде проблем? Квитки, то дитячі, зі знижкою...
Дівчина заглядєніє• 03 июня в 07:02
Могут быть проблемы,если проводник окажется дотошным и правильным . Мы так ехали в Мукачево и двое детей брата не поехали.поезало двое других .Так даже фамилии сравнивал на билетах
Белая и пушистая• 03 июня в 07:02
То у Вас же є їх квитки
Белая и пушистая• 03 июня в 07:03
Ответ дляМафиозная
Ну то Вам не треба відзвітувати чому не прибули інші пасажири на потяг. Не здавайте квитки і все
Белая и пушистая• 03 июня в 07:03
Ответ дляНе служанка
Так
Белая и пушистая• 03 июня в 07:04
Якщо вони повернуть квитки, то не факт, що Ви їх викупите, можете не встигнути
Белая и пушистая• 03 июня в 07:05
Звичайно це схєма як задешево проїхати в купе, але може спрацює хоч і ризиково
Статус Ква• 03 июня в 07:06
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так у вас были другие люди. А у автора будут свидетесьства о рождении и билеты
Не служанка• 03 июня в 07:06
Ответ дляМафиозная
А, зрозуміла проблему...не знаю.
Принцепесочка• 03 июня в 07:08
Ответ дляСтатус Ква
Тобто автобусом діти поїдуть без свідоцтв, а дадуть їх автору щоб вона поїхала в купе без попутників?
автор Мафиозная • 03 июня в 07:09
Ответ дляПринцепесочка
Звісно, що копії документів, а не оригінали
автор Мафиозная • 03 июня в 07:11
Я б ті квитки здала і викупила на своє ім´я, але можу не встигнути викупити, якщо у когось стоїть у додатку автовикуп( Там ще й нижні полиці. На цю дату взагалі все розпродано
Статус Ква• 03 июня в 07:11
Ответ дляПринцепесочка
Что в автобусе тоже свидетельство надо? Я вообще не понимаю в чем проблема. Места оплачены, какие могут быть проблемы, если у автора есть билеты? Я вообще покупала на троих 4 места. И у меня никто не спрашивал кто у меня четвёртый. Билеты показала и все
Принцепесочка• 03 июня в 07:12
Ответ дляСтатус Ква
Якщо не зʼявились пасажири- провідник передає інформацію і квитки можуть бути продані з наступної станції.
Христя в тiстi• 03 июня в 07:13
Ми їхали групою дорослих. Квитків було 11,а людей 9. Ніхто нічого не запитав, не перевіряв і жодних проблем
Уси Пуси• 03 июня в 07:13
Если пассажир не сел на станции, проводник передаёт информацию и билеты на эти места снова в продаже.

Я бы вообще запретила эту ’схему’ выкупа всего купэ на 1 человека. В сезон люди не могут билеты взять
Белая и пушистая• 03 июня в 07:14
Ответ дляМафиозная
В общем не партесь, от Ви не знаєте хто мав їхати і квитків тих у Вас немає, ’запізнилися’люди. Головне при провіднику не займати ті нижні полиці, бо буде підозріло, спіть на верхніх
Христя в тiстi• 03 июня в 07:14
Ответ дляУси Пуси

У правилах багато чого є. А в реальності не обов´язково,що так буде.
Людина може сісти на потяг за одну зупинку до місця призначення
Белая и пушистая• 03 июня в 07:14
Ответ дляУси Пуси

Ні, бо за правилами пасажир може сісти на станції по всьому маршруту дії квитка
Статус Ква• 03 июня в 07:15
Ответ дляПринцепесочка
Так автор может сказать что она купила на всех. Или так нельзя?
Христя в тiстi• 03 июня в 07:17
Ответ дляУси Пуси

Так квитки куплені на 4 різних людей.
Белая и пушистая• 03 июня в 07:18
Ответ дляСтатус Ква
І так можна.
Статус Ква• 03 июня в 07:18
Ответ дляУси Пуси

В мире нет справедливости) на 1 можно и св взять. А на троих я лучше доплачу, чем чужой в купе будет
Статус Ква• 03 июня в 07:21
Автор, говорите, что двое опаздывают и догоняют поезд на следующих станциях. Билеты и копии свидетельств показывайте, говорите что брали на всех. Всё будет ок
Христя в тiстi• 03 июня в 07:21
Ще приклад. Їхала група поважних людей. 10 чоловік. Викупили 5 купе. Їхали по двоє в одному купе. Так було в обидва боки на різні потяги.
Жодних претензій та запитань з боку провідника не було.
автор Мафиозная • 03 июня в 07:22
Ответ дляПринцепесочка
Але ж пасажири можуть не скористатися послугою, а можуть сісти у потяг на одній з наступних станцій.
Рассказница• 03 июня в 07:22
Ответ дляДівчина заглядєніє
То другие, а тут пассажиры просто не пришли.
Рассказница• 03 июня в 07:23
Ответ дляПринцепесочка
Это только если билеты вернули
Рассказница• 03 июня в 07:24
Ответ дляУси Пуси

Ну спорно. Человек же платит за эти места