Подмигашка• 21 июня 2025
Догледіти свекрух це хрест невісток і їх прямий обов’язок…
Як вам таке? Розділяєте?
Доньок немає, грошей на приватний будинок для літніх людей та доглядальниць теж. Є два сини. Живуть окремо зі своїми сім’ями.
НичеНипанимаю• 21 июня 2025
Ответ дляМандолина Бу
Чому її хрест. У неї ще син є.
Бо свекрусі байдуже до сина і його сімʼї. Син, звісно, допомагає
Манкоголік• 21 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Пансіонати бувають різні.
Наша бабуля спокійно повертається туди (коли беремо на вихідні).
Бо персонал турботливий, і кімнаті сусідки більш-менш.
Ми об´їздили і переглянули багато варіантів.
Це не про моїх свекрів.
Там принципи - головне.
Ответ дляЗавЛабСнаб
Во всем цивилизованном мире это нормально, когда при наличии детей старики идут жить в дом престарелых. Это платно, естественно. Им там намного лучше, чем жить самой - кормят, есть медперсонал, есть, с кем общаться, с такими же стариками.
А тем более если речь идет о лежачем человеке, это норма, когда уход передают специальным учреждениям.
И только на постсоветском пространстве люди считают, что это стыдно, предательство и т.д. Особенно грустно видеть такие манипуляции со стороны самого старика, категорически отказывающегося быть с посторонним человеком и вынуждающим (хотя не говорят об этом прямо), чтобы дочь или сын бросили работу и сидели безвылазно в квартире.
Потому что жертвенность приветствовалась всегда в совке , так людей и приучили
Надо страдать и жертвовать своей жизнью другим в угоду хотя сиделка ничем не хуже
Стриптизерка• 21 июня 2025
Нет. Я досматривать точно не буду. У свекрови есть сын. Он этим и займется. А я помогу организационно
Стриптизерка• 21 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ну якщо це справжня родина (і сини з матір´ю, і чоловіки з жінками), то всі турботи по догляду розділять між собою. Невістки не повинні, але то ж не чужа людина. Допомагати чоловіку у догояді - це прояв людяності, а не обов´язок.
Хоча, я описала ідеальних людей. В реальному житті все, на жаль, далеко не так.
Все зависит от того, что значит досматривать. Приехать приготовить еды, купить лекарства, продукты - не проблема
А если менять подгузники, мыть и т.п. - этим пусть муж/сиделка занимается
Покорительная• 21 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
У моєї є донька. Це її хрест. Я завжди була чужою кісткою разом зі своїми дітьми
Оце і в мене так. Уже і не рада, що заміж вийшла.
Масяня Я• 21 июня 2025
Автор придумала на коленке сюжет, зная, что тема про ненавистных свекрух залетит, как по маслу
После 18• 21 июня 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Та ні, тут почитаєш, так мужчини беруть 50% домашніх обов´язків. Їсти готують на рівні і по черзі, прибирають,перуть.
Тільки я таких чоловіків в оточенні не знаю, а тут в кожної такий. Загадка
Я теж не знаю жодного. Причому навіть там, де жінка непогано заробляє.
Міні-бікіні• 21 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
У мене теж так. Свекруха дочкиних гляділа і вони ії любімки тож це донькини проблеми
НичеНипанимаю• 21 июня 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Мій часто готує, навіть краще, ніж я. Він від маминої спідниці відірвався рано, жив сам, все вміє)
НичеНипанимаю• 21 июня 2025
Ответ дляПокорительная
Просто забийте. Головне, щоб чоловік адекватний був
Аноним НаВсеГда• 21 июня 2025
Ответ дляПодмигашка
Там хата в селі, три копійки
Впо хай перепише за догляд раз дітям не треба
ТочноБудет• 21 июня 2025
Ответ дляМиззери
А они знают кому предлагать а кому нет , мне б никто и не заикнулся предложить
Я и своих бы не досматривала , я очень категорична в этом вопросе, жертвенность это не мое
Есть пансионаты , есть сиделки на дом -выбирай
Когда жопу не в состоянии сам себе помыть то не до выбрыков кто именно это должен тебе делать
Про то что досматривать должна женщина по умолчанию меня вообще бесит такое мнение , как минимум мужику физически легче это делать , а чужое г-но одинаково всем неприятно
Когда жопу не в состоянии сам себе помыть то не до выбрыков кто именно это должен тебе делать - це прям на цитати, супер)) погоджуюсь!!!
Мені просто цікаво - от ці жінки, які заносять жопи всім родичам, всім хороші, всім поможуть, всіх глядітимуть - в них 9 життів? Одне можна отак просто витратити?)))
Inconvenient• 21 июня 2025
Це залежить від ставлення свекрухи, моїй мамі пощастило, свекруха двох онуків виростила, ставилася добре, звісно доглядала б, але разом з моїм батьком.
Редисочка• 21 июня 2025
моя свекровь не подарок, но она вырастила замечательного сына, а мне лучшего мужа в мире. Поэтому я сделаю, чтобы ее старость была комфортной... а пока я наблюдаю как она ходит с ожогами на пальцах - кальянные угли валяла на своем девичнике.
Да, я блондинка!• 21 июня 2025
оба сына через день ходили к 7 лет лежачей маме. Меня она не любила и вторую невестку тоже, мягко говоря.
Я готовила дома и собирала передачки. Но даже через день это очень тяжело, это утром минут 40 и вечером часа полтора. Но и жить с ней там сыновья не хотели ни за какие коврижки
Леплю из пластилина• 21 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Які догляди на старості
Задача свекрухи народити і виховати банкомат невістці і більше ніколи не зʼявлятися в її житті
О как! Когда речь о невестке и внуках так родить и воспитывать не достижение и рожала она для себя. В случае со свекровью это работает так же
Всюди влазю• 21 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
У сыновей нет денег даже на дом престарелых? Печально) что ж вы за такого нищеброда замуж вышли?
У вашого сина також може їх не бути !
Женщинас• 21 июня 2025
Ответ дляВсюди влазю
У вашого сина також може їх не бути !
З твого рота в твою пазуху.
Всюди влазю• 21 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
З твого рота в твою пазуху.
О, як - почало доходити
Я не принижую інших, як дехто …
Женщинас• 21 июня 2025
Ответ дляВсюди влазю
О, як - почало доходити
Я не принижую інших, як дехто …
До тебе не дійде ніколи, що це справа тільки дітей і їх гріхи/карми і т д. Коли в бабці вже нема розуму- їй пофіг.
Всюди влазю• 21 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Ми з вами вже подружки і перейшли на «ти» ?
Бабця, це ви про себе? Чи про яку бабцю без розуму мова …
МеняАЖтрусит• 21 июня 2025
У свекрови есть хорошая недвижимость , которую она готова подарить невестке за присмотр ? Тогда ещё можно рассмотреть вариант. Если нет , то пусть родные сыновья или сиделку оплачивают или сами ухаживают.
Не танцую- но пою• 21 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Вы знаете, сколько стоит дом престарелых?
Швендяю містами• 21 июня 2025
У свекрухи два сина
Ми з другою невісткою зразу сказали, що не будемо свекруху доглядати. Приготувати і відвезти їсти зможемо, до лікаря зводимо. А от жопу мити не будемо.
Бо вона така, що може злягти. Все життя себе жаліє, все вона хворіє.
Вбигудях• 21 июня 2025
У моєї...майже ’хата мазанка’, в сенсі що немає ніякої цінності...85р.почалися проблеми з тиском..ногами...спиною...Я невістка, не збираюся кидати роботу й сидіти з нею...син в ЗСУ...говорю давайте наймемо когось...прибирати, готувати...чи знайдемо норм притулок для літніх людей.знайшла такі в Києві від 13-16 т.гривень.
Так вона нічого і нікого не хочу дайте вмерти в своїй хаті.(((((...завіса!
ПешитеБесАшипок• 21 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
А ви з її сином розлучені?
Бо не ви, але її син має доглядати разом з сестрою. Бо як спадщину ділити, то порівну. Як глядіти, немає крайнього.
ПриснитсяЖЕ• 21 июня 2025
Немного не понимаю, у нее есть сын, что с сыном? У него лапки? Он не может позаботится о своей маме?
Бегущаяпо• 21 июня 2025
Залежить від відносин. Я би свою , від минулого чоловіка доглядала. Вона мене як дочку сприйняла і робила для мене більше, ніж моя мама. Я і зараз їй допомагаю, хоча 12 років як розлучилась з чоловіком. Але такі як вона рідкість.