Olgusya• Изменено 21 июня в 15:52

Коли закінчиться війна?

Такі теми тут регулярно, але давненько не бачила. Зеленський кілька днів тому заявив, що треба закінчити війну за каденції Трампа, а це взагалі-то до 2029 року. Як гадаєте, на скільки вистачить ресурсів Україні тримати оборону, а рашці наступати? Яка ймовірність зовнішніх обставин, що змусять путіна зупинитися хоча б по лінії зіткнення?
Life-game• 21 июня в 16:06
Ответ длячаревна
Ждём, что там по переговорам после 22 июня
А такие будут?
автор Olgusya • 21 июня в 16:06
Ответ дляNadiaaaa
WE WANT INFORMATION - 67.

Спочатку новини прямо пов´язані з Україною.

22го червня Україна отримає ’покращений ультиматум’ від рф, тобто умови, на яких путін згоден припинити війну. Як відомо з попередніх заяв рф та інформування Спецпредставника Уіткоффа про зміст пропозицій, там нічого нового, окрім згоди на замороження бойових дій по поточній, на момент припинення вогню, ЛБЗ. Вимоги повністю звільнити чотири області у новій версії ультиматуму немає, але ’ця вимога може бути повернута у текст пропозицій у випадку відмови української делегації обговорювати російські пропозиції’. Це Ушаков Уіткоффу.

По ’глобальній задумці’ рф Україна 22го червня, у день початку ’Великої вітчизняної війни’, повинна виступити у якості ’Агресора який відкинув мир та обрав війну з рф’. Нічого нового, все як завжди. Чекаємо на відмову нашої делегації обговорювати капітуляцію у вигляді обмеження чисельності особового складу ЗСУ, систем озброєння, ОПК, та інших ’вигідних пропозицій’.

Ще одна не дуже радісна інформація від розвідок Німеччини та Великобританії. Вони, кожна окремо, оцінювали останні удари рф по підприємствах нашого ОПК і дійшли спільного висновку - рф має інформантів ’на вищому, не нижче рівня Кабміну України, рівні, що дозволяє оперативно визначати цілі ударів по перспективних об´єктах та вдало корегувати такі удари’.

Думаю, что наши откажутся и по ЛБЗ останавливаться.
У Павлюченка немає ніяких інсайдів. Сам вигадує
автор Olgusya • 21 июня в 16:07
Ответ дляМоpгана
До речі, саме з білорусі сьогодні дрони і заходили на Київщину, Житомирщину і Рівнещину
Ого
Анна_Бель• 21 июня в 16:07
Ответ дляЧерный Ловелас
Яка ймовірність зовнішніх обставин, що змусять путіна - мое мнение только смерть его остановит больше ничего.
Або зелю
Dein Schatz• 21 июня в 16:07
Ответ дляOlgusya
Які?
Переговоры идёт. Скоро третий этап
annu-b519• 21 июня в 16:08
Удалено администрацией...
Natalia505• 21 июня в 16:09
Ответ дляМоpгана
Де можна побачити інформацію? Сьогодні ще ні тривог ні вибухів не були. І коли летять і коли збивають чую.
Nadiaaaa• 21 июня в 16:09
Ответ дляOlgusya
Да? Я думала, он где-то работает и ему там дают информацию...
annu-b519• 21 июня в 16:09
Ответ дляПадаюВреверансах
Чи вистачить захисників от що
Ну женщин много, в чем проблема?
ПадаюВреверансах• 21 июня в 16:10
Ответ дляannu-b519
Ну женщин много, в чем проблема?
Та взагалі ніяких проблем, нащо й ці розмови
чаревна• 21 июня в 16:10
Ответ дляМоpгана
Та що там чекати, від тих переговорів? Лише обмін, полоненими й тілами. Більше точок дотику немає...
Что значит ’ лише’?? Для родственников этих пленных, для детей, родных....
Natalia505• 21 июня в 16:13
Може опануємо лазер як Ізраїль? Закінчиться швидше.
автор Olgusya • 21 июня в 16:13
Ответ дляNadiaaaa
Не вірю йому і не памʼятаю, щоб збувалося. Хто б це йому дозволив розголошувати інсайди? Не забувайте, що він на каналі збирає гроші. Є ще такий канал ’Кремлевская табакерка’, де теж правдоподібно вигадують інсайди.
Life-game• 21 июня в 16:14
Ответ дляksenbaz
сейчас келлог прилетел в минск.по ходу убалтывать лукаша что б тот не нападал на европу или к нам .не дал плацдарм оркам.ибо ракеты и авиабомбы уже в лиде-это 10км от литвы и на все военные аэродромы беларуси сейчас прилетают транспортники-привозят оружие и технику
Думаете уговорит? Сомневаюсь
annu-b519• 21 июня в 16:15
Ответ дляksenbaz
до посенего украинца равно до последнего русского.простая математика войны или вы думаете россияне изобрели эликсир бессмертия?
Удалено администрацией...
автор Olgusya • 21 июня в 16:15
Ответ дляLife-game
Думаете уговорит? Сомневаюсь
Лукашенко ні на що не впливає. Наступу на Київ у 2022 році він теж не зміг запобігти. Хіба що своїх солдатів не дав.
annu-b519• 21 июня в 16:16
Ответ дляПетрик
Поэтому он кошмарит мирное население. Каждый день балистика и ракеты по домам Украины ;(
Удалено администрацией...
Natalia505• 21 июня в 16:16
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Тут не тільки математика альтернативна, іноді реальність також.))
Life-game• 21 июня в 16:16
Ответ дляNadiaaaa
WE WANT INFORMATION - 67.

Если откажутся, станет ещё тяжелее...гораздо
annu-b519• 21 июня в 16:17
Ответ дляOlgusya
Ну от. На скільки вистачить сил і опору українців? У тому числі цивільних
Так воюет только гражданское население изначально
автор Olgusya • 21 июня в 16:17
Ответ дляannu-b519
А жінки з дітьми?
ksenbaz• 21 июня в 16:18
Ответ дляNatalia505
Не равно. росіян більше, ще є північні корейці. Звичайна математика.
корейцы с иранцами пойдут на европу.не зря как только беларусские железнодорожники слили эшелоны ракет и бомб на границе прибалтики(в лиде воен часть штурмовая)это 10 ки от литвы,а от нас далеко,то сразу келлог быстро прилетел к таракану.рейтерс слило несколько дней назад.они не хотят людей пугать ,паника начнется.видимо американская разведка и европейская получила данные что будет вторжение на прибалтов
Life-game• 21 июня в 16:18
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Они не остановят полностью финансирование
Иначе сразу, если мы падем, все раша будет в Европе
TAM-rico• 21 июня в 16:18
Ответ дляksenbaz
Там мільйони китайців, корейців, а згодом, можливо, і іранців в розхід підуть
ksenbaz• 21 июня в 16:19
Ответ дляOlgusya
ну смотрите.десятки миллионов украинцев узнают новости с инета и спят спокойно.у нас огромная страна как бы.и люди живут работают детей ростят
автор Olgusya • 21 июня в 16:19
Ответ дляTAM-rico
Що робити українцям? Як вижити чоловікам?
annu-b519• 21 июня в 16:19
Ответ дляNatalia505
Та я вижу
автор Olgusya • 21 июня в 16:19
Ответ дляksenbaz
Удалено администрацией...
Life-game• 21 июня в 16:19
Ответ дляOlgusya
Отож
Потому он покивает и сделает, что скажет путин
annu-b519• 21 июня в 16:20
Ответ дляOlgusya
А жінки з дітьми?
А, ну да, можно ещё их начать бусифицировать, и прада не подумала об этом