Olgusya• Изменено 21 июня в 15:52

Коли закінчиться війна?

Такі теми тут регулярно, але давненько не бачила. Зеленський кілька днів тому заявив, що треба закінчити війну за каденції Трампа, а це взагалі-то до 2029 року. Як гадаєте, на скільки вистачить ресурсів Україні тримати оборону, а рашці наступати? Яка ймовірність зовнішніх обставин, що змусять путіна зупинитися хоча б по лінії зіткнення?
Aksinia 111• 21 июня в 23:33
Ответ дляNYC
Я знаю. Всегда найдутся те кто помогает.
Хуйло везде насрал, но почему то в контексте Ирана, все делают вид, что его там не было. Почему никто не озвучивает вклад хуйла в ядерку Ирана?
frumoasa17• 21 июня в 23:35
Ответ дляOlvia1987
Все его планы упираются в финансы Запада.США отвалились в этом плане и за спиной Украины договариваются с нашими противниками.Даже к нерукопожатному Лукашенко сегодня в гости пожаловали.А от Зеленского Трамп бегает,как от...О чём это говорит?
Те що набрид, не потрібен, порожне місце. Вже як від назойливої мухи відмахуються. І від його няньки - Єрмака, який бісив колишню адміністрацію і нинішню.
Aksinia 111• 21 июня в 23:36
Ответ дляOlvia1987
’А от Зеленского Трамп бегает,как от...О чём это говорит?’
Только об одном , о чем пишут все западные сми, высмеивают западные телеканалы . Трамп пудель хуйла . И это ясно всему миру, кроме некоторых советчиц))
Olvia1987• 21 июня в 23:41
Ответ дляAksinia 111
Но то,что Трамп не хочет встречаться с Зеленским вы не отрицаете?
zhara• 21 июня в 23:41
У серпні пуйло відчепиться від України, бо ’напхають’ після нападу на НАТО на Балтійські країни. ’Скріньтє’, як тут модно писати)
Aksinia 111• 21 июня в 23:45
Ответ дляOlvia1987
А как он может с ним встречаться, если он работает на хуйло ? Хотя таки встречался , когда хотел попиариться на теме Украины. Но потом ’играть’ стало всё тяжелее.
OneTimeUser• 21 июня в 23:53
Ответ дляiryna _b
Мені здається мєдвєдєв раніше зіпється і здохне ніж путін. Нещодавно був виступ путіна то зовні не схоже, щоб він мав здохнуте, бодрєньке - падло
Теж звернула на це увагу, якийсь він занадто бадьорий. Таке враження що нового путіна підвезли.
Джулияробертс• 21 июня в 23:57
Мені ця війна вже схожа на АТО, ні кінця ні краю. Ніхто не зацікавлений в завершенні крім простих людей. Закінчиться коли не буде тих, кому це потрібно. Треба триматися і вірити в добро, справедливість. Пишаюсь і люблю українців, які всі для мене герої.
natapril• 21 июня в 23:59
Ответ дляzhara
Може,воно і попреться для того на Балтію, щоб отримати від самого Нато і нарешті своєму охлосу показати вагому причину припинення війни, бо в Україні зупинитись якось некомільфо.
fruhling007• 22 июня в 00:37
Ответ дляNatalia505
Може опануємо лазер як Ізраїль? Закінчиться швидше.
Краще ядерку, як Іран.
Мама Никитки-2• 22 июня в 00:42
Ответ дляOlvia1987
Ты посмотри,какие в рашке рабы режима живут!При всеобщей мобилизации царя своего снесут.Не то,что мы,вільні люди
А українці вже пішли сусідню державу визволяти? Цікаво, чому в своїх постах ви завжди ставите на один щабель дії украінців і кацапів?
Teonaa• 22 июня в 02:17
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Навіщо хуйлу проросійська влада? Щоб знищити остаточно підприємства, озброєння ну і дуже бажано - проукр активістов.
Стадом легше керувати, коли проукраїнські лідери в могилах та тюрмах, коли країна позбавлена власної армії та зброї. росія так робила всю свою історію.

А далі Україна стає біларашею-2, бо зброї нема навіть для оборони - і власне все. Частина параши без власної мови, шляху і історії.

Саме цьому і намагається запобігти ЗСУ, і лише такі як ви, хто ніц не зробив для збереження країни, всіма силами пропагандують припиняти оборонятися.
Роскажіть людям, у кого ктомь загинув під завалами. Розкажіть і про мову, і про культуру, яких би гіпотетично бала позбавлкна ця держава. Включіть відео с вікон, як українці прильоти знімають - хоч одне є відео, де «озвучка» на мові? Я жодного не бачила. Абсолютні 100% російською. І киїські прильоти, і одеські, і луцькі, і сумські! І насрать мені на культуру, і мову. А от люди мають жити. І ригать вже хочеться від цього лицемірства. Хочете мову і культуру? То що таке? Бігом в активісти🤷‍♀️. вже не кажу про окопи. Він і керує стадом, якщо що. Робить що хоче, під девізом «військовий стан». То нащо йому якось вилазити з в.стану? Нема нашо.
Не чіпай - вб ю• 22 июня в 02:20
Ответ дляTeonaa
Свої оті маніпуляції розповідатимете кацапам, а не тим хто живе котрий рік у війні.
Бо за логікою таких як ви - ЗСУ вже давно мало піти і здатися всім складом, аби не воювати.

Але щось ви не ризикуєте бігти пропонувати їм того зробити) А що так?
Не чіпай - вб ю• 22 июня в 02:21
Ответ дляSantaMonika
Ясно. Людина, яка робить злочини проти українців, має реальне призвіще
Росіяни мають називатись росіянами
Цей дитячий марафонський садок не має існувати
Речі називати своїми іменами
Цирк
Teonaa• 22 июня в 02:21
Ответ дляSantaMonika
Я розумію з ким, але ж наобіцяли багато
По факту, дали гроші ( які вкрали і крадуть, а вже стільки не дають ) і трохи старої зброї
Всі ці угоди безпеки ніякої юридичної сили не мають, вони ніде не ратифіковані
А от угода про копалини таки ратифікована, але, я так і не зрозуміла, що взамін нам дали ?
Дирку від бублика. Може це і була одна з причин війни
Та.
Ясно що не «повбивати українців» ціль війни. Хотіли б поубивати, убили. А поки що я бачу як дороговартісними ракетами вбивають «локально» по кілька людей - це якщо брати влучання в будинки. Ну бо ж влучання в воєнні об‘єкти - не є вбивствами, їх не рахуємо сюди. Так убивать всіх українців вони замучаються. Як убити народ - наглядно демонстрував Гітлер. Доречі не убив.
Teonaa• 22 июня в 02:32
Ответ дляНе чіпай - вб ю

А за яким чортом мені кацапами маніпулювати?у мене російська сестра заміжня за чоловіком. Він працює на заводі зброї. Більше там нікого не знаю, а з цими не спілкуюся.

За логікою таких як я - лише зсу це все сповільнює/затримує, не дає розповсюдитися по всій країні. І зсу живе своїм життям, а зел і Ко - своїм. І цілі у них абсолютно різні.
Vikki• 22 июня в 02:35
Ответ дляAksinia 111
Все его хотелки, не имеют отношения к реальной ситуации. Крым, Донбасс, Юг . Аппетит приходит во время еды . Кто то реально верит хуйлу?
Его хотелки,к огромному сожалению, имеют отношение к ситуации по 1й простой причине: он действует с позиции силы.
Если вы не заметили,то мир очень изменился, право сильного ,а не право юридическое на сегодняшний день является приоритетом.
Teonaa• 22 июня в 02:41
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Все просто. Нормальна притомна людина не може ставити у пріоритет державу над спокоєм і життями - фізичними життями - людей.
Хочете Україну? Буде. Але після шляху довжиною у 50 років, під обстрілами, вибухами, завалами, пошуково-рятувальними операціями, протезами, переливанням крові, зборів на дрони, деградацією учнів по підввлах, сиренами, бусифікацією,зростанням зовнішнього боргу всім на світі, і в результаті - руїна. Культура і мова? А що ми в кінці шляху із ними робитимемо, вибачте? Скільки Вам буде через 50 років? Мені за 80.
Сяде в крісло черговий чорт, скаже «росія це браття», і українці мовчки кивнуть. Проукраїнський президент, кажете, сяде? Угу. Да-да.
Не чіпай - вб ю• 22 июня в 02:45
Ответ дляTeonaa
В адекватних людей ще простіше: хочуть росію - збирають лахи і їдуть на болота, а не ваяють простирадла сидячи в Україні на тему, що здавайтеся, бо буде гірше.
Не чіпай - вб ю• 22 июня в 02:56
Ответ дляfilafina
когда сдохнет хуйло, будет дележка и у других узких амеб нет такого влияния
у хуйла також нема особливого впливу) впливає саме те, що китай + росія = небезпека для сша.
а от окремо китай і окремо росія - взагалі не є небезпекою.
тож все залежить не від хуйла особисто, а він того, яким шляхом піде його спадкоємець
Не чіпай - вб ю• 22 июня в 02:59
Ответ дляФрау Донна Роза
если кватал его не закроет
якби кацапи бодай раз погоджувалися на адекватні умови - ніхто б те вікно не закрив, навіть Зе.
NYC• 22 июня в 07:13
Ответ дляAksinia 111
Никто не делает вид.
Просто речь об Украине
Teonaa• 22 июня в 08:13
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І це теж
Щодо написаного шось будуте писати? Якщо тут порожнто у коробочці, і спілкування із «шарманкою» , то до побачення🤷‍♀️
Aksinia 111• 22 июня в 09:51
Ответ дляNYC
Никто не делает вид.
Просто речь об Украине
Правда? Можно хоть одну прямую речь глав Израиля или США о том, благодаря кому в Иране появилась ядерка ? О том, что рашкины специалисты катались и помогали Ирану ?
Все молчат об этом ! Хотя сегодня в мировой политике нет предела лицемерию и лжи .
feerka• 22 июня в 10:15
Ответ дляSantaMonika
Чому мило, мій чоловік пішов на війну ще в 2014, то був час, коли я з дітьми їздила через пів України кожної неділі
Далі залишали їх на батьків, вела сама бізнес, будинок, двох дітей
І навіть тоді, було легше ніж зараз
В 23 році отримав контузію і поранення, зараз в ДСНС
Ви теж можете пройти цей шлях і через 10 років стати виїздною, чи ваш чоловік, але добре розумійте ціну такої привелегії
У меня все ок, мой за границей.
Чего делаю и каждому, так как в нашем гетто похоже решили уничтожить всех.
Ну, а Вам тогда повезло, что есть с кем выезжать.
Рада за Вас.
Желаю того же и другим женщинам 🤍