Olgusya• Изменено 21 июня в 15:52

Коли закінчиться війна?

Такі теми тут регулярно, але давненько не бачила. Зеленський кілька днів тому заявив, що треба закінчити війну за каденції Трампа, а це взагалі-то до 2029 року. Як гадаєте, на скільки вистачить ресурсів Україні тримати оборону, а рашці наступати? Яка ймовірність зовнішніх обставин, що змусять путіна зупинитися хоча б по лінії зіткнення?
Черный Ловелас• 21 июня в 15:53
Яка ймовірність зовнішніх обставин, що змусять путіна - мое мнение только смерть его остановит больше ничего.
автор Olgusya • 21 июня в 15:53
Ответ дляЧерный Ловелас
Це ще мінімум 10 років. А якщо на його місце прийде щось типу мєдвєдєва?
чаревна• 21 июня в 15:55
Ждём, что там по переговорам после 22 июня
feerka• 21 июня в 15:56
Как обещал Президент - до последнего украинца
автор Olgusya • 21 июня в 15:56
Ответ длячаревна
Їхні вимоги нікуди не дінуться. Херсон подавай, Запоріжжя... Потім з правого берега - на Миколаїв і Одесу.
Черный Ловелас• 21 июня в 15:56
Ответ дляOlgusya
Больше месяца назад Свитан сказал что без помощи партнеров прийдется уйти за Днепр и фронт держать по естественной водной преграде а это можно и 30 лет воевать.
uma• 21 июня в 15:56
Одно точно - внезапно. Как закончилась война в Сирии. Как закончился ковид по всему миру .
ПадаюВреверансах• 21 июня в 15:57
Чи вистачить захисників от що
Marinamariana• 21 июня в 15:57
Ответ дляЧерный Ловелас
А если за Днепр уйти это какие города сдать ?
Limonka11• 21 июня в 15:57
Скільки можна вже , одне і теж, немає ніяких підстав на сьогодні і на близьке майбутнє для закінчення.
Marinamariana• 21 июня в 15:57
Ответ дляuma
Да 👏
автор Olgusya • 21 июня в 15:57
Ответ дляЧерный Ловелас
А вони тоді з Білорусі на правий берег підуть. Було вже
Черный Ловелас• 21 июня в 15:58
Ответ дляMarinamariana
Открываете карту и смотрите.
автор Olgusya • 21 июня в 15:58
Ответ дляПадаюВреверансах
Чи вистачить захисників от що
Їх уже не вистачає. Хіба що навчаться воювати дронами без піхоти.
чаревна• 21 июня в 15:58
Ответ дляMarinamariana
путин не знает хватит ли им сил Сумы взять, а то города
ksenbaz• 21 июня в 15:58
Ответ дляfeerka
до посенего украинца равно до последнего русского.простая математика войны или вы думаете россияне изобрели эликсир бессмертия?
автор Olgusya • 21 июня в 15:59
Ответ дляLimonka11
На близьке майбутнє - це у вашому розумінні скільки років?
Natalia505• 21 июня в 16:00
Ответ дляksenbaz
Не равно. росіян більше, ще є північні корейці. Звичайна математика.
Петрик• 21 июня в 16:00
Ответ длячаревна
Поэтому он кошмарит мирное население. Каждый день балистика и ракеты по домам Украины ;(
чаревна• 21 июня в 16:00
Ответ дляПетрик
Мирное население он кошмарит по другой причине
автор Olgusya • 21 июня в 16:01
Ответ дляПетрик
Ну от. На скільки вистачить сил і опору українців? У тому числі цивільних
Limonka11• 21 июня в 16:01
Удалено администрацией...
ksenbaz• 21 июня в 16:01
сейчас келлог прилетел в минск.по ходу убалтывать лукаша что б тот не нападал на европу или к нам .не дал плацдарм оркам.ибо ракеты и авиабомбы уже в лиде-это 10км от литвы и на все военные аэродромы беларуси сейчас прилетают транспортники-привозят оружие и технику
Dein Schatz• 21 июня в 16:02
Ответ дляLimonka11
Есть
Nadiaaaa• 21 июня в 16:03
Ответ длячаревна
WE WANT INFORMATION - 67.

Спочатку новини прямо пов´язані з Україною.

22го червня Україна отримає ’покращений ультиматум’ від рф, тобто умови, на яких путін згоден припинити війну. Як відомо з попередніх заяв рф та інформування Спецпредставника Уіткоффа про зміст пропозицій, там нічого нового, окрім згоди на замороження бойових дій по поточній, на момент припинення вогню, ЛБЗ. Вимоги повністю звільнити чотири області у новій версії ультиматуму немає, але ’ця вимога може бути повернута у текст пропозицій у випадку відмови української делегації обговорювати російські пропозиції’. Це Ушаков Уіткоффу.

По ’глобальній задумці’ рф Україна 22го червня, у день початку ’Великої вітчизняної війни’, повинна виступити у якості ’Агресора який відкинув мир та обрав війну з рф’. Нічого нового, все як завжди. Чекаємо на відмову нашої делегації обговорювати капітуляцію у вигляді обмеження чисельності особового складу ЗСУ, систем озброєння, ОПК, та інших ’вигідних пропозицій’.

Ще одна не дуже радісна інформація від розвідок Німеччини та Великобританії. Вони, кожна окремо, оцінювали останні удари рф по підприємствах нашого ОПК і дійшли спільного висновку - рф має інформантів ’на вищому, не нижче рівня Кабміну України, рівні, що дозволяє оперативно визначати цілі ударів по перспективних об´єктах та вдало корегувати такі удари’.

Думаю, что наши откажутся и по ЛБЗ останавливаться.
автор Olgusya • 21 июня в 16:03
Ответ дляDein Schatz
Есть
Які?
Моpгана• 21 июня в 16:03
Ответ длячаревна
Та що там чекати, від тих переговорів? Лише обмін, полоненими й тілами. Більше точок дотику немає...
natlem• 21 июня в 16:04
Ответ дляksenbaz
Напевно, дегенерація готується до миру. Тут весь час пишуть, що то Зеленський воює до останнього українця, а хуйло хоче миру. Цікаво що в болотних методичках написано з цього приводу?
автор Olgusya • 21 июня в 16:04
Ответ дляМоpгана
Незрозуміло одне: на яких підставах Трамп різко перестав вимагати від пуйла припинення вогню і дав добро на літній наступ?
Моpгана• 21 июня в 16:05
Ответ дляOlgusya
До речі, саме з білорусі сьогодні дрони і заходили на Київщину, Житомирщину і Рівнещину