Такі теми тут регулярно, але давненько не бачила. Зеленський кілька днів тому заявив, що треба закінчити війну за каденції Трампа, а це взагалі-то до 2029 року. Як гадаєте, на скільки вистачить ресурсів Україні тримати оборону, а рашці наступати? Яка ймовірність зовнішніх обставин, що змусять путіна зупинитися хоча б по лінії зіткнення?
svetla2201• 21 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Бо треба було готуватися до війни, а не надіятися на порожні слова джонсонюків
Треба було не лізти в політику.
Bransoletka• 21 июня 2025
Ответ дляksenbaz
сейчас келлог прилетел в минск.по ходу убалтывать лукаша что б тот не нападал на европу или к нам .не дал плацдарм оркам.ибо ракеты и авиабомбы уже в лиде-это 10км от литвы и на все военные аэродромы беларуси сейчас прилетают транспортники-привозят оружие и технику
Маня, тобі керівництво методичку змінило?
Ответ дляtanysha777
До поки боневтік не втече- не буде ні кінця, ні краю
Питання тільки, як швидко українці це зрозуміють, щоб зовсім пізно не було
А мы ему мешаем бежать? Сбежал бы сразу, раша поставила бы своего пророссийского преза, и война бы закончалась. При этом мы бы остались Украиной. А там со временем другого бы смогли выбрать, пуйло же не вечный и не сто лет диктовал бы нам кого выбирать. Лусше бы десять лет были с пророссийск.презом, чем десять лет войны.
Сколько украинцев живыми бы остались и заперты бы не были. Еще как-то эта борьба имела бы смысл, если бы нам реально весь мир помог бы активно рашку победить. А так что это происходит? Города и люди уничтожаются и все. А пока еще живые мучаются в этом кошмаре.
Лучше бы он сбежал сразу.
Не чіпай - вб ю• 21 июня 2025
Ответ дляtanysha777
і що ж має змінити втеча Зе?
Не чіпай - вб ю• 21 июня 2025
Ответ дляlilul990
Путін буде до кінця року кошмарити і тероризувати примушуючи до миру на своїх умовах. Світ буде спостерігати.
Думаю, логічно би було піти на деякі поступки і навіть територіальні, лиш би від-їбалися від нас. А там най нападають на кого хочуть. За-іпали
Швидше до жовтня, поки сухо.
tanysha777• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-В
Лучше бы он сбежал сразу.
Куда ещё более пророссийский, чем зе???
Всегда был, есть и будет
И пророссийский- это мягко сказано
Всегда был, есть и будет
И пророссийский- это мягко сказано
Затишний текстиль• 21 июня 2025
Ответ дляinresta
а в Сирии закончилась по какой причине?
опозиція підняла голову
Ответ дляSantaMonika
Дуже гарно написали. Якось в тему
Так це правда, що він нічого не робить . «Безпекових угод» наробив уже скільки хочеш, одною більше - що це дасть? Така його діяльність (на заході) нічого не дає суттєвого. Лише продовжує у часі все, бо росія нас не захопила, а ковиряє потроху. І рано чи пізно доковиряє. Мав би вже зрозуміти, що вирішення нашої війни лежить не на заході.
І взагалі захід це звичайно і круто, і престижно, і демократично…але виявилось якось жалюгідно. Якщо ви розумієте про що я, і кого і з ким порівняла.
Ответ дляТатьяна-В
Лучше бы он сбежал сразу.
Не підмінюйте поняття
Перший значний відпір росіянам дали організовані групи українців - як армія, так і просто громадяни
Роль зеленського як і залужного незначна була, при тому що залужний сам написав - перші три дні взагалі не координував дії
Ответ дляlilul990
А чому до кінця року?? А потом
Не чіпай - вб ю• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-В
Лучше бы он сбежал сразу.
Навіщо хуйлу проросійська влада? Щоб знищити остаточно підприємства, озброєння ну і дуже бажано - проукр активістов.
Стадом легше керувати, коли проукраїнські лідери в могилах та тюрмах, коли країна позбавлена власної армії та зброї. росія так робила всю свою історію.
А далі Україна стає біларашею-2, бо зброї нема навіть для оборони - і власне все. Частина параши без власної мови, шляху і історії.
Саме цьому і намагається запобігти ЗСУ, і лише такі як ви, хто ніц не зробив для збереження країни, всіма силами пропагандують припиняти оборонятися.
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляinresta
а в Сирии закончилась по какой причине?
Нова ( стара ) влада захопила
Але є ще партизани.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І навіть білорусія в умовах шаленого тиску і наявності проросійського президента опирається тотальному впливу путіна. Насильно міл нє будєшь
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляTeonaa
Я розумію з ким, але ж наобіцяли багато
По факту, дали гроші ( які вкрали і крадуть, а вже стільки не дають ) і трохи старої зброї
Всі ці угоди безпеки ніякої юридичної сили не мають, вони ніде не ратифіковані
А от угода про копалини таки ратифікована, але, я так і не зрозуміла, що взамін нам дали ?
Дирку від бублика. Може це і була одна з причин війни
Светочка79• 21 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Моя думка - мобілізація жінок, якщо й можлива, пізніше, через пару років. Але це буде вже повний провал і агонія, жінки не будуть воювати
А перед женщинами моб.возраст понизят, уже одна попытка прошла успешно, будут дальше пытаться.
Лисий хвост• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-В
Лучше бы он сбежал сразу.
А готовы были бы своего сына при таком раскладе отправить ну допустим Казахстан освобождать?! В каком вы городе так легко принимали бы русскую армию? Дело не в Зеленском, дело в народе Украины. И этот народ сказал свое слово 24 февраля 2022 года. У Вас мнимое представление, что движухин мило нас бы захватил, без потерь. Мариуполь он утюжил, одновременно пытаясь зайти в Киев. Неужели на четвертом году полномасштабной вы не поняли, что расправляется он с Украиной особо жестоким способом, чтобы запугать и заставить НАТО покинуть все постсоветские страны Варшавского договора. Он это заявил задолго до войны, а когда его в Женеве послали нахер, он решил отомстить и отыграться на нашей стране.
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Швидше до жовтня, поки сухо.
Для 500 шахедів сухо чи мокро ролі не має. Після таких кошмарів, якщо і залишаються стійкі, але вони мало ефективні де інде
Людські ресурси не безмежні
На адреналіні можна прожити декілька днів, не більше
Людські ресурси не безмежні
Татьяна-8275• 21 июня 2025
У Украины и ЕС нет ресурсов для войны. США самоустранились.
Китай в открытую поддерживает РФ.
Можно было бы предположить, что война Ирана с Израилем была бы Украине в помощь, но нет. Беженцы из Ирана - это солдаты для российской армии и нестабильность в Европе.
Если не случится чего-то непредвиденного, то война будет долго.
Китай в открытую поддерживает РФ.
Лисий хвост• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-В
Лучше бы он сбежал сразу.
Одесситка ?! Ну так я вам по- одесски : не делайте нервы своим самомнением. Бабушка стояла между соседями Ваша и то смелее Вас была
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляinresta
а разве они воевали не с рашкой?
Ні, все почалося з громадянської війни ( протистояння) дві сторони фінансувались іншими державами
Тут аналогія певна є
Воювали і Росія, і Іран і Хезбола, трохи курди, трохи Ізраїль , Туреччина, трохи керували, чи не трохи , Китай і США, звичайно місцева пропаганда показувала людям іншу картину
Тут аналогія певна є
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-В
Лучше бы он сбежал сразу.
Украинцы живыми бы остались? Вы оптимистка однако.
Во-первых, фильтрацию никто не отменял. Вы за себя на 100% уверены, что прошли бы фильтрацию и не осели бы где-нибудь за полярным кругом?
Во-вторых, репрессии за посты, шутки и прочее - сейчас в самом разгаре и этот поезд только разгоняется.
В-третьих, украинских мужчин ждала бы мобилизация и большой поход на Запад.
Если бы Зеленский сбежал сразу, то хорошо бы жил только Зеленский. Причем не только хорошо, но и без всей этой головной боли, которую он сейчас имеет.
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляAksinia 111
’Математику изучите, рашистов минимум в 4 раза больше чем украинцев, а вооружения вообще валом’
Наерно не всё так прекрасно если просят корейцев и запихиают в армию ’рамшанов с джамшутами’ . Всеобщей мобиллизации на болотах не будет, иначе снесут моль свои же. Так же и впк , грамотные санкции и производство замрет . Нечем будет заменить западную электронику в тех же ракетах . Есть слабые и тонкие места, но для их использования, нужна воля Запада.
Западная электроника на два счета меняется на китайскую.
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Меня подруга сильно ругала, что я к войне плохо подготовилась. Я пообещала ей, что к следующей войне обязательно подготовлюсь лучше.