Такі теми тут регулярно, але давненько не бачила. Зеленський кілька днів тому заявив, що треба закінчити війну за каденції Трампа, а це взагалі-то до 2029 року. Як гадаєте, на скільки вистачить ресурсів Україні тримати оборону, а рашці наступати? Яка ймовірність зовнішніх обставин, що змусять путіна зупинитися хоча б по лінії зіткнення?
Ответ дляksenbaz
сейчас келлог прилетел в минск.по ходу убалтывать лукаша что б тот не нападал на европу или к нам .не дал плацдарм оркам.ибо ракеты и авиабомбы уже в лиде-это 10км от литвы и на все военные аэродромы беларуси сейчас прилетают транспортники-привозят оружие и технику
Это он вам лично сказал, цель визита в белорусь. Ну ок, поверю на слово
Лисий хвост• 21 июня в 18:36
Кому там стало хреново, пей валерьянку и не переживай - сдохнут. Еще не один диктатор не заслужил у Бога красивой смерти
Aksinia 111• 21 июня в 18:36
’Математику изучите, рашистов минимум в 4 раза больше чем украинцев, а вооружения вообще валом’
Наерно не всё так прекрасно если просят корейцев и запихиают в армию ’рамшанов с джамшутами’ . Всеобщей мобиллизации на болотах не будет, иначе снесут моль свои же. Так же и впк , грамотные санкции и производство замрет . Нечем будет заменить западную электронику в тех же ракетах . Есть слабые и тонкие места, но для их использования, нужна воля Запада.
Лисий хвост• 21 июня в 18:40
Ответ дляksenbaz
Та не просто собаке движухина сказали зайти в будку и не вякать. От Беларуси ни хрена не останется, в случае ракет в сторону Балтики. Он не самоубийца, он хитрожопый, когда горит задница, сдаст все и всех. Ему предавать ,как картошку копать
SantaMonika• 21 июня в 18:42
Точно знаю, що ще на рік ресурсів протримаємось
Але, вже всі пакують лижі
Ми теж пакуємо. Але ми вдвох з чоловіком залишились і він виїздний
Дітей, батьків, одну собаку вивезли
Але, вже всі пакують лижі
Дітей, батьків, одну собаку вивезли
Natal_ka91• 21 июня в 18:47
Ответ дляАня+Федя=Данил
Почему тогда все мужчины должны???
Этот вопрос меня не покидает.
А чому багатодітні нікому нічого не винні? Раз ми маємо захищати націю і дітей
Natal_ka91• 21 июня в 18:48
Ответ дляSantaMonika
Але, вже всі пакують лижі
Дітей, батьків, одну собаку вивезли
Але, вже всі пакують лижі
Дітей, батьків, одну собаку вивезли
Що означає всі?
Ответ дляAksinia 111
Что то Иран санкции особо не остановили.
frumoasa17• 21 июня в 18:59
Ответ дляOlgusya
З Гітлером можна було домовитися?
Нацистську Німеччину, якщо я не помиляюся після конференції в Тегерані було вирішено перемогти. Тільки повна капітуляція влаштовувала коаліцію. А рашу ніхто не збирається знищувати, х#йла теж. Трамп с ним має прямі перемовини. Європа багато говорить, створює шуму, але кулуарні теж веде. Деякий бізнес в ЄС вже на старті, щоб відновити відносини. Французи вже, що готові після стійкого миру закуповувати певні обсяги газу, там і інші будуть. Світом правлять гроші.
Ні на скільки не вистачить
Наш ресурс - це дрони і люли. І ті і ті мають вже припинити закінчуватися.
А що за хотєлки такі, чого треба саме за трампа? Яка взагалі різниця. От за каденціі путіна, я розумію. А трам до чого?
Мене вже задрало це. Зеленський не може/не хоче говорити із пуйлом. Да, путін заладив своє (а що йому ще казати, власне? Що вони запрсто так повиходять звідусіль? При такому-то рівні безкарності! Ясно що ні). А міг би (зел.) брати, і розмовляти. Домовлятися це і є говорити. Торгуватися, погрожувати, підлещуватися, підкупати тощо. А не в позі стояти і тільки нам вбивати у голови що із убивцею домовлятис не можна. Це його робота🤷♀️домовлятися із ким довелося. Із санта клаусом домовлятичя багато ума ее треба. А от із убивцею - це вже показник.
Ответ дляЧерный Ловелас
Больше месяца назад Свитан сказал что без помощи партнеров прийдется уйти за Днепр и фронт держать по естественной водной преграде а это можно и 30 лет воевать.
30 лет воевать?
Еще Наполеон сказал : ’Для войны нужны три вещи: деньги, деньги и еще раз деньги’
ФРС Украине принадлежит оказывается ...
SantaMonika• 21 июня в 19:25
Ответ дляNatal_ka91
Що означає всі?
Всі, які більш менш виїздні у любий час потроху перебираються. Я слідкую за такими людьми і спілкуюсь з ними
Natal_ka91• 21 июня в 19:34
Ответ дляSantaMonika
Сумно це все( значить, не бачать або знають що немає перспектив(
lasorbonne• 21 июня в 20:08
Ответ длячаревна
Мирное население он кошмарит по другой причине
По какой же?
Ответ дляSantaMonika
Але, вже всі пакують лижі
Дітей, батьків, одну собаку вивезли
Але, вже всі пакують лижі
Дітей, батьків, одну собаку вивезли
Кокая молодец…
«Год продержимся, но мы с мужем уезжаем»
Классно придерживаться за счет чужих мужчин, правда?
А нужен ли гол держаться? Ради чего? Ради того, чтобы калек, мертвых и несчастных стало еще больше.
Ну вам же пофиг, Вы этот год будете болеть за своих из-за границы, ой как мило 😂😂😂
Ответ дляNadiaaaa
WE WANT INFORMATION - 67.
Спочатку новини прямо пов´язані з Україною.
22го червня Україна отримає ’покращений ультиматум’ від рф, тобто умови, на яких путін згоден припинити війну. Як відомо з попередніх заяв рф та інформування Спецпредставника Уіткоффа про зміст пропозицій, там нічого нового, окрім згоди на замороження бойових дій по поточній, на момент припинення вогню, ЛБЗ. Вимоги повністю звільнити чотири області у новій версії ультиматуму немає, але ’ця вимога може бути повернута у текст пропозицій у випадку відмови української делегації обговорювати російські пропозиції’. Це Ушаков Уіткоффу.
По ’глобальній задумці’ рф Україна 22го червня, у день початку ’Великої вітчизняної війни’, повинна виступити у якості ’Агресора який відкинув мир та обрав війну з рф’. Нічого нового, все як завжди. Чекаємо на відмову нашої делегації обговорювати капітуляцію у вигляді обмеження чисельності особового складу ЗСУ, систем озброєння, ОПК, та інших ’вигідних пропозицій’.
Ще одна не дуже радісна інформація від розвідок Німеччини та Великобританії. Вони, кожна окремо, оцінювали останні удари рф по підприємствах нашого ОПК і дійшли спільного висновку - рф має інформантів ’на вищому, не нижче рівня Кабміну України, рівні, що дозволяє оперативно визначати цілі ударів по перспективних об´єктах та вдало корегувати такі удари’.
Думаю, что наши откажутся и по ЛБЗ останавливаться.
Тогда нужно как-то выявить этих тварей. Чем наша СБУ занята тогда. Каждого в том кабмине пусть перетрусят.
tanysha777• 21 июня в 20:46
До поки боневтік не втече- не буде ні кінця, ні краю
Питання тільки, як швидко українці це зрозуміють, щоб зовсім пізно не було
SantaMonika• 21 июня в 20:51
Ответ дляTeonaa
Ні на скільки не вистачить
Дуже гарно написали. Якось в тему
SantaMonika• 21 июня в 20:52
Ответ дляMirona
30 лет воевать?
ФРС Украине принадлежит оказывается ...
Все логічно, воювати дорого
Всі ці гроші не намалюють
Їх треба в когось брати, якщо нема - то вихід з війни один
Всі ці гроші не намалюють
tanysha777• 21 июня в 20:53
Ответ дляNadiaaaa
WE WANT INFORMATION - 67.
Топ 5 корегувальників російських ракетних ударів, які не понесли ніякого покарання:
5 місце - ракетний удар по виставці дронів в Чернігові;
4 місце - ракетний удар по НАУ;
3 і 2 місця - ракетний удар по Яворівському полігону;
1 місце - очолює ТОП 5 - удар по приміщенню колишнього заводу ’Більшовик’.
Ой, а хто це у підвалі Більшовика рожою торгував?
4 місце - ракетний удар по НАУ;
SantaMonika• 21 июня в 20:58
Ответ дляfeerka
Кокая молодец…
Чому мило, мій чоловік пішов на війну ще в 2014, то був час, коли я з дітьми їздила через пів України кожної неділі
Далі залишали їх на батьків, вела сама бізнес, будинок, двох дітей
І навіть тоді, було легше ніж зараз
В 23 році отримав контузію і поранення, зараз в ДСНС
Ви теж можете пройти цей шлях і через 10 років стати виїздною, чи ваш чоловік, але добре розумійте ціну такої привелегії
І навіть тоді, було легше ніж зараз