Такі теми тут регулярно, але давненько не бачила. Зеленський кілька днів тому заявив, що треба закінчити війну за каденції Трампа, а це взагалі-то до 2029 року. Як гадаєте, на скільки вистачить ресурсів Україні тримати оборону, а рашці наступати? Яка ймовірність зовнішніх обставин, що змусять путіна зупинитися хоча б по лінії зіткнення?
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляNYC
Или лечь под рашку. Или не закончится никогда. Будут временные затишья, потом опять. Никакие санкции не помогут. Даже если изолировать рашу, она будет клепать свои ракеты.
Наполеон, захватив всю Европу, не смог изолировать Великобританию, которая остров. Я писала много раз - санкциями и изоляцией ничего добиться нельзя.
Санкции на бумаге хороши - в жизни любые запреты всегда можно обойти.
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляBrita
Количество россиян и количество украинцев
Элементарная математика
К ним сейчас еще с десяток млн иранцев прибежит.
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Бо треба було готуватися до війни, а не надіятися на порожні слова джонсонюків
На момент, коли війська стояли під Києвом, готуватись було піздно
Було два варіанти, здатись, привезли б у мовного Медведчука, він для того і чекав ще в Україні, на це наче пішли, але трохи схитрили і взяли сторону війни, бо була допомога
Її тоді дали, умовності порушили
Ответ дляNadiaaaa
WE WANT INFORMATION - 67.
Спочатку новини прямо пов´язані з Україною.
22го червня Україна отримає ’покращений ультиматум’ від рф, тобто умови, на яких путін згоден припинити війну. Як відомо з попередніх заяв рф та інформування Спецпредставника Уіткоффа про зміст пропозицій, там нічого нового, окрім згоди на замороження бойових дій по поточній, на момент припинення вогню, ЛБЗ. Вимоги повністю звільнити чотири області у новій версії ультиматуму немає, але ’ця вимога може бути повернута у текст пропозицій у випадку відмови української делегації обговорювати російські пропозиції’. Це Ушаков Уіткоффу.
По ’глобальній задумці’ рф Україна 22го червня, у день початку ’Великої вітчизняної війни’, повинна виступити у якості ’Агресора який відкинув мир та обрав війну з рф’. Нічого нового, все як завжди. Чекаємо на відмову нашої делегації обговорювати капітуляцію у вигляді обмеження чисельності особового складу ЗСУ, систем озброєння, ОПК, та інших ’вигідних пропозицій’.
Ще одна не дуже радісна інформація від розвідок Німеччини та Великобританії. Вони, кожна окремо, оцінювали останні удари рф по підприємствах нашого ОПК і дійшли спільного висновку - рф має інформантів ’на вищому, не нижче рівня Кабміну України, рівні, що дозволяє оперативно визначати цілі ударів по перспективних об´єктах та вдало корегувати такі удари’.
Думаю, что наши откажутся и по ЛБЗ останавливаться.
Я не удивлюсь если Трамп им теперь помогает разведданными. Резко они начали находить все объекты. Может дело не в информаторах.
Natal_ka91• 21 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Її тоді дали, умовності порушили
Вони давно знали, що буде напад
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
Ми не острів, нажаль
Natal_ka91• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
Меня подруга сильно ругала, что я к войне плохо подготовилась. Я пообещала ей, что к следующей войне обязательно подготовлюсь лучше.
Та ніхто не вірив, в тому й справа. Але влада-то все прекрасно знала, і тільки дороги ремонтувала...
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Вони давно знали, що буде напад
Ви про кого? Нашу владу ? Так, знали
Natal_ka91• 21 июня 2025
Ответ дляСветочка79
А перед женщинами моб.возраст понизят, уже одна попытка прошла успешно, будут дальше пытаться.
Судячи зі слухів, вже восени й понизять, років до 20
Natal_ka91• 21 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Ви про кого? Нашу владу ? Так, знали
Так, про нашу владу. Знали місяцями, і нічого не робили.
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
Кубе не помогло.
В якому сенсі порівнювати ?
Коли на Кубу останній раз летіли ракети ?
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Ви про кого? Нашу владу ? Так, знали
ЕС выходит тоже знал... И что?
Они только в этом году засуетились немного... что типа надо что-то делать же...
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Трохи робили. Але не зовсім для нас
Фрау Донна Роза• 21 июня 2025
Ответ дляksenbaz
корейцы с иранцами пойдут на европу.не зря как только беларусские железнодорожники слили эшелоны ракет и бомб на границе прибалтики(в лиде воен часть штурмовая)это 10 ки от литвы,а от нас далеко,то сразу келлог быстро прилетел к таракану.рейтерс слило несколько дней назад.они не хотят людей пугать ,паника начнется.видимо американская разведка и европейская получила данные что будет вторжение на прибалтов
зачем иранцам идти на Европу с танками если они ее и так захватили в качестве эмигрантов?
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
В якому сенсі порівнювати ?
В таком смысле, что на Кубе СССР разместил свои военные базы и ракеты.
А в Украине еще нет.
Фрау Донна Роза• 21 июня 2025
Ответ дляLife-game
Они не остановят полностью финансирование
Иначе сразу, если мы падем, все раша будет в Европе
главное внушить, что мы Европу собой закрываем
Natal_ka91• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
ЕС выходит тоже знал... И что?
Затурбувалися так, що напряму сказали що Україна має до 2029 року як мінімум воювати, щоб вони встигли підготуватися
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
ЕС выходит тоже знал... И что?
Я не знаю, про яку ви суєту кажете
Показова штука - про 5 відсотків ВВП в НАТО, так, бо нагнув Трамп платити
Все інше фантазії наших, які кажуть Суми не взяти, а от Берлін вже завтра
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
А в Украине еще нет.
В нас завжди були військові бази, російські, в Україні- в Криму
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Они совершили ошибку, надо было им не на Киев идти, а через Прибалтику на Польшу. Они б сейчас вели бы уже репортажи с Эйфелевой башни и вели бы переговоры с Украиной, что делать будем - воевать или договоримся. Только тогда Украина была бы целая.
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Я не знаю, про яку ви суєту кажете
Ну как... вон даже Ирландия решила закупить себе один корабль во Франции. :-)
Надо поднять ту новость, в каком хоть году поставка того корабля ожидается.
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
Ви розумієте, що в Європі мільйони людей і їм треба зараз пояснити, чому їх податки йдуть на зброю
Це бізнес і нічого особистого
Путін для того дуже підходить, ми витрачаємо гроші на озброєння, бо ми маємо бути сильними
Так, програми там на десятиліття
Але то гроші певним кланам
При тому, вони спокійно торгують з Путіним тим самим. Так воно ж працює
Це бізнес і нічого особистого
Так, програми там на десятиліття
Але то гроші певним кланам
Фрау Донна Роза• 21 июня 2025
Ответ дляШеллар
Ну Ви теж зрівняли - улюбленого завхоза і якесь там населення. Андрюшік з вовочкою і компані грошики заробляють.
когда уже те грошыкы через горло им полезут?
Фрау Донна Роза• 21 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Я думала, навпаки, восени закінчиться російський наступ. Усі аналітики пишуть, що восени відкриється вікно для перемовин.
если кватал его не закроет
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
Ви ще та фантазерка
Татьяна-8275• 21 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Це бізнес і нічого особистого
Так, програми там на десятиліття
Але то гроші певним кланам
Це бізнес і нічого особистого
Так, програми там на десятиліття
Але то гроші певним кланам
Обычно, те кто тратят чужие налоги, никак не поясняют миллионам людей, как они собираются тратить их налоги. Они их просто тратят.
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляТатьяна-8275
Ні, не в Європі
Були складні часи -ковід, зараз складні часи - Путін нападе
Якщо витрачати тупо гроші в Україну, то нікому не сподобається
І це буде криза влади. Тому Путін нападе - так працює краще
Але ж, в того Путіна одночасно купляють на стільки ресурсів і дають за це гроші, що можна ще одну мільйонну армію снарядити