Встидаюся запитать• 21 июня 2025
Как рожают женщины-гинекологи
Недавно Родила моя знакомая гинеколог,кесарево.
Да и впрочем все мои знакомые женщины гинекологи рожали только кесарево.
И вот сегодня я задумалась,а не спроста ли это и по показаниям ли вообще?!
За бабки тоже кесарево,а вы безденежные и далекие от медицины рожайте сами.Повезёт родите,ребенок будет здоровым,а нет воля Божья.
Бесят такие ситуации, когда женщин мучают до последнего,потому что кесарево слишком дорого для государства.
Оце фіфа• 21 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Так тому вони й родять кс,бо знають скільки ризиків,а нас активно агітують до природніх полог
Вони ж лікарі і можуть професійно оцінки свої шанси на успішні пологи. Думаю якби в них все почалось як по книжці, то кр не було б.
Встидаюся запитать
• 21 июня 2025
Ответ дляМаксХмара
Ага))) особливо ті, кого я знаю по роботі в обласному пренатальному, включно із 2 заступницями головного)))) не тільки парять, а власним прикладом демонструють)))
Ну звісно що природні пологи також зустрічаються)Статистичні дані звісно такі і не збирались мені здається…але моя статистика з життя 8 із 10 кс🤷♀️
Оце фіфа• 21 июня 2025
Ответ дляПартизанка
Давайте про офтальмологів поговорим.
Чому вони в окулярах і не роблять корекцію?
І чого стоматологи без вінірів))
Встидаюся запитать
• 21 июня 2025
Ответ дляМольфарочка
Не знаю точно, есть исследования на этот счет, изучите, если интересно. Я прочитала только выводы.
Обязательно найду инфу
Встидаюся запитать
• 21 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
І чого стоматологи без вінірів))
Кстати да,тоже вопрос)
Потому что мой стоматолог меня отговаривал
12 галюцинаций• 21 июня 2025
Ответ дляПартизанка
Давайте про офтальмологів поговорим.
Тоже всегда интересно было. Может у них очки по возрасту?
МаксХмара• 21 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
ні не так, одиниці з них народжували КР. І то, знаю двох, що до останнього не хотіли КР. Тільки коли була реальна загроза для матері і дитини. Отака у мене статистика. І повторюсь, це великий обласний пренатальний центр. Де дітлахи в добрі часи десятками в день народжувались, а лікарі їх приймали.
вентиляторная• 21 июня 2025
Ответ дляГуру троллинга
Интересно как проктологи рожают.
а лоры, стоматологи и окулисты?
Сладко-соленая• 22 июня 2025
Ответ дляГуру троллинга
Интересно как проктологи рожают.
Наверное, каким то особенным способом)
Файна цьоця• 22 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Ви доречі зробили собі вже вакцину від ВПЛ чи ні?цікаво?
Ні. Не робила і не хочу
Чудовий каламбур• 22 июня 2025
Це ж наскільки треба бути неадекватною щоб себе приговорити до складної операції без показань, ще й обурюватися що лікар не погоджується жінку скалічити свідомо.
Встидаюся запитать
• 22 июня 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Судячи з вашого комментаря у нас багато тисяч жінок неадекватних,які свідомо ідуть на кс ще й домовляються про це,а закордоном їх і того більше:)
Чудовий каламбур• 22 июня 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Одужуйте