Колдунья-вещунья• 22 июня 2025

Что у вас на завтрак?

У меня пельмени
Стебель березы• 22 июня 2025
Отварной кальмар, яица и огурец заправка из домашнего майонеза 1 чайная ложка. 380 калорий и 40 грам белка. И такой же обед ) мне нравится этот вариант, сытно и мало калорий

Магиня• 22 июня 2025
Кава з молоком.
Жрать почну за хвилин 20
Апофиозная• 22 июня 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Бузкова цибуля це щось нове чи то ви так звичайну солодку червону цибулю називаєте? Раніше її ще називали Ялтинською або кримською
Ялтинская приплюснутая, а фиолетовая продолговатая. Ялтинской сейчас даже в семенах чернушки нет. Я бы сама вырастила, какая она вкусная до куска сала-адидас с тремя проростями)))
Вишневий цвіт• 23 июня 2025
Ответ дляАпофиозная
Ялтинська цибуля дійсно була смачна і ми з Криму завжди «косичку» привозили. Мені здається, що справа не лише в насінні, ще й клімат, ґрунт потрібні саме як в Криму