Ранковий базар• 22 июня в 10:26
Чи є сенс пити мінеральні води типу поляни квасової вдома курсом?
Всім привіт! Раніше досить часто вибиралася в Карпати на відновлення, мінеральна вода по режиму, харчування, ванни, масажі і т д. У мами хвора підшлункова, то після таких поїздок (іноді разом їздили) каже, що значно краще почувалася.
Зараз дитина маленька, робота, купа клопотів, не вирватися. Але здоровʼям хочу зайнятися хоч трохи. Беру курс масажів біля дому якраз зручно ходити, намагаюся харчування впорядкувати і думала от попити воду курсом. Бачила в АТБ є поляна квасова у склі. Коли була на курорті, за 40 хвилин до їжі тричі в день пила теплу. Так лікар приписував. Якщо аналогічний курс зробити вдома, буде толк? Є сенс в цій воді з пляшок? Що скажете? Хтось пробував? Які може ще підкажете гарні лайфхаки відновити організм в домашніх умовах? Бо втомилась чути «ой щось ти втомлена така»
Дай подивлюся• 22 июня в 10:28
Спіть нормально, харчуйтесь, гуляйте, вітаміни пийте. Вода не зпвадить точно якщо є покази у вас
Идеальная оптимистка• 22 июня в 10:29
А що терапевт порадив?
Мінеральні води (справжні) - не є корисними в великому об´ємі(
Тоскующая• 22 июня в 10:36
Схему вам все одно має прописати гастроентеролога. Мінеральна вода, навіть бутильована - це ліки, як не крути, якщо почати вживати її кожного дня в певній кількості.
Звичайно, її активність буде зовсім не така, як з джерела.
Щепотка_совести• 22 июня в 10:36
Десь читала,що тепер надсилають поштою воду з Східниці, точно
Але нюансів багато, звичайно
І чи не втратить вона властивості
Але нюансів багато, звичайно
І чи не втратить вона властивості
Голена блондинка• 22 июня в 10:42
Автор, в бутилках вода зовсім не та. Не робіть дурню. Поляна квасова в бутилках знижує кислотність, її перед їжею краще не пити.
Меряю от 0• 22 июня в 10:48
Ну если в бутылках пить, то только в стекле брать, там она хоть максмально похожа по вкусу. В принципе, почему бы и нет. Идите к местному гастроэнтерологу, пусть назначит курс, дозировку и пробуйте.
Ростки жимолости• 22 июня в 10:57
Ответ дляЩепотка_совести
Але нюансів багато, звичайно
І чи не втратить вона властивості
Але нюансів багато, звичайно
І чи не втратить вона властивості
Нет конечно. Та вода 2 часа хранит свойства.
Хотя на олх продают баклажками )
Щепотка_совести• 22 июня в 10:59
Ответ дляРостки жимолости
Хотя на олх продают баклажками )
Східницька мабуть інша, що люди купують поштою
Ростки жимолости• 22 июня в 11:03
Ответ дляЩепотка_совести
Чем она другая? Источник один. Бювет. Если вы о лечебной. 2 часа и улетучиваются свойства.
Щепотка_совести• 22 июня в 11:05
Ответ дляРостки жимолости
Там є різні. Деякі мають тривалий термін зберігання.
Щепотка_совести• 22 июня в 11:05
Ответ дляРостки жимолости
В Східниці багато джерел
вода з джерела 2С, типу ’Боржомі’, може зберігати свої властивості до 2 місяців.
У Східниці є 38 джерел мінеральних вод
Ростки жимолости• 22 июня в 11:09
Ответ дляЩепотка_совести
В Східниці багато джерел
У Східниці є 38 джерел мінеральних вод
Не, нафтусю продают на олх
Вчера гуглила, думала съездить попить
Щепотка_совести• 22 июня в 11:11
Ответ дляРостки жимолости
Не, нафтусю продают на олх
Вчера гуглила, думала съездить попить
Ну я не купую її
Але є група в ФБ людей які їздять в Східницю на лікування
То бачу активно купують
Ростки жимолости• 22 июня в 11:11
Ответ дляЩепотка_совести
Ну я не купую її
То бачу активно купують
🤷♀️
Ростки жимолости• 22 июня в 11:12
Ответ дляЛизочек
В Сходнице много источников
Я гуглила нафтусю. Много продают
13чудоСВЕТА• 22 июня в 11:40
По рекомендації гастроентеролога п‘ю в скляних бутилках Поляну квасову курсом
Допомагає завжди
Купую в аптеках або відомих магазинах
Допомагає завжди
Купую в аптеках або відомих магазинах