Shokolad55• 22 июня в 11:09

Дозвілля дитини на час літніх канікул Київ

Я вірю в силу кідстаф, тут багато хорошого в свій час рекомендували. Але зараз питання стоїть в тому як розважити та чим зайняти час дитини на період літніх канікул ( Київ), вік 7 р і 4 р. Куди вже ходили з дітками? Що їм цікаво було, може якісь заняття або щось на природі, якесь дозвілля? Можливо є безкоштовні заходи у місті, дуже вдячна буду за поради
сладкий_ноябрь• 22 июня в 11:16
Залежить від того, які у вас фінанси.
Є купа тематичних денних таборів, кіно, басейни на вднх, Скай парк, Х-парк з купою різних занять спортивних, майстер-класи в художніх студіях.
І тд
Чи вам тупо лінь гуглити?
_Olka_• 22 июня в 11:19
На Виставковому центрі є багато безкоштовних активностей. Там окрема зона
Наталка -русалка• 24 июня в 14:15
А ви працюєте чи у відпустці?
автор Shokolad55 • 19 июля в 01:56
Ответ дляНаталка -русалка
А ви працюєте чи у відпустці?
Не працюю