Чумацький Шлях• 22 июня в 11:48
Як ви впоралися з грибком на нігтях?
Що реально допомогло?
Я инженер, меряю от 1• 22 июня в 11:51
Идите к врачу ,сами будете лечить его десятилетиями и бесполезно
Ms. При теле• 22 июня в 11:53
Как раз сижу, ищу подолога с образованием. Чтобы и анализ взял и лечение назначил. Может кто посоветует на ПОХ ?
Зубачистка• 22 июня в 12:00
Забеременела. Весь грибок, папилломы, бородавки мелкие сами по себе ушли. Но это уже экстрим вариант, поищите что-нибудь полегче
Заикальница• 22 июня в 12:03
Ответ дляMs. При теле
Могу рекомендовать, но оболонь
Цирк на дроті• 22 июня в 12:06
Ответ дляЗаикальница
Могу рекомендовать, но оболонь
Рекомендуйте мне, пожалуйста.
Из Кукуева я• 22 июня в 12:08
Вылечила после анализа на грибок,врач назначил таблетки,ничего другое не помогло .
Из Кукуева я• 22 июня в 12:10
Ответ дляЦирк на дроті
Рекомендуйте мне, пожалуйста.
Я ходила на Саксаганского в диспансер кожный,там копейки стоит анализ ,а если взять направление у терапевта бесплатно.вылечила.
Я_з_Франека• 22 июня в 12:12
Кілька місяців без молочного, картоплі, солодкого, алкоголю (тобто без цукрів взагаліі). Без цього роками тягнулось, нічого не допомагало, таблетки теж.
Мікоспор - зараз це Канеспор, теж баєр - почистити, намазати, заклеїти.
МояХатаЗкраю• 22 июня в 12:21
Ответ дляMs. При теле
Поїдьте в кож вен на Лівобережці.
Там і аналізи зроблять безкоштовно, і лікування призначать.
Я доньку возила, все допомогло. Там комплексно прописували в залежності від виду грибка
Непереможна• 22 июня в 12:34
Вы делали анализ на наличие грибка? Сейчас прохожу курс лечения и могу рассказать.
Ошеламиссимо• 22 июня в 12:53
Біс його знає.В чоловіка з´явився на двох ногах,на декількох нігтях.Потім пішов на роботу,де миє ноги по три рази на день.Завжди чисті носки,відкрите взуття.І потроху на одній нозі грибок зник.Зараз лишився на одному нігті однієї ноги.Я кажу йому йди до лікаря а він чекає поки сам зійде.
Десь вичитав що перекисью допомогає То маже на роботі той один.Здається без толку,але його не перепреш.
Электричка• 22 июня в 13:19
тербинафин таблетки и мазь местно с ним. Предварительно полностью срезать на нет все пораженные участки ногтя со спорами грибка.
Чемна панночка• 22 июня в 13:24
Ответ дляMs. При теле
Реальних спеціалістів в Україні на пальцях однієї руки перерахувати можна
Метелик• 27 июня в 02:31
Два рази на день Спораксол і лак для нігтів Циклополі. Врач назначила без аналізу. Нігтів вже майже не було, зʼїв онікоміхоз. Приймаю препарати з початку березня, медикаменти не з дешевих, але роблять свою роботу. Залишилось ще пару міліметрів і нігті будуть як нові. Додатково (врач про це не говорила, на свій розсуд) пробувала випарювати ноги з содою, але не помітила ефекту.
ЛюбимаЯНЬ• 28 июня в 03:02
Ответ дляСережкинаЯ
Только таблетки. Наружно ничего не поможет.
Мне таблетки не помогли(