Рву и мечу• 22 июня 2025
Лікарі такі цікаві…. Якщо держава не поставляє вакцини, може вони і не потрібні?
Лікар агітує всіх додатково зробити щеплення, але бідкається, що вакцин немає. Так може і не просто так їх немає?
Я розумію усі звичайні, але додаткові… ви робите?
Майструю крила• 22 июня 2025
Автор, вы и только вы делаете выбор за или против вакцинации. И да,кто хочет, тот найдет вакцину, ну а кто не хочет,тот просто откажется
Рву и мечу
• 22 июня 2025
Ответ дляМира всем
Про що тема?
Тема для роздумів. Можливо ці вакцини не потрібні, якщо навіть держава їх не постачає, а лікарі пропагують..?
Ластовиння• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Можливо,державі просто покуй?
Трахтибидох• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Ну да, действия нашей державы - это показатель... ведь она всегда делает только то, что надо...
Нога на ногу• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Есть обязательные вакцины ,а есть рекомендованные . И правильно выше написали только вам решать делать ли их
Врачи рекомендуют витамин Д ,но государство его не предоставляет-это из вашей логики
МастерЮля• 22 июня 2025
Ваше здоровʼя тільки у ваших руках.Наша педіатр завжди радить,вибір вже за батьками,коли і яку вакцину.
Пацелуйнитуда• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
В стране и мира нет, значит он не нужен? Ровного асфальта нет, качественного общественного транспорта. А активисты требуют, вот дураки.
Мира всем• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Яких?
Кого треба обіср@ти?
Рандомного лікаря?
Державу, в якої ніколи в календарі не було щеплення від гепатиту А?
Чи ціни/дефіцит вакцини?
Кого треба обіср@ти?
Рандомного лікаря?
Чи ціни/дефіцит вакцини?
Я когда дочку родила в роддоме не было вакцин . Вообще. Делали в частной. Потом делали только европейские вакцины, опять же платно. Затем наш педиатр дала мед.отвод от всех вакцин в полтора года. Позволила вернуться к графику только в 5,5 лет. Доставили все. Но уже в ЕС, выехаезжали в связи с войной. Там ставили ревакцинацию корь+краснуха+паротит ..и в том же составе оказалась ветрянка. Ветрянкой дочка не болела. Доставили и её. Я за вакцины. Но с грамотным врачом
Не пью, не курю• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Государство и лечение зубов не оплачивает. Тоже не нужно?
Мира всем• 22 июня 2025
Ответ дляАтиква
Тема про вакцину від гепатиту А.
Простоваля• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Розум наче людям потрібен, та не всім ’постачається’, от де проблема
Нога на ногу• 22 июня 2025
Ответ дляМира всем
Тема про вакцину від гепатиту А.
На фото вакцина от гепатита А и В
Я в аптеке купила без проблем в среду ,еще и аптека была близко
При этом пришла делать ребенка от гепатита В ,врач сама порекомендовала А и В ,если есть финансовая возможность
ПуГоФФка• 22 июня 2025
Ответ дляБез QR коду
Гепатити взагалі не робили
Це безтолкові вакцини
У мене гепатит В, після народження дітей їх обовʼязково треба було привити від нього !
Дякуючи Богу, що вакцина є і вона їх вберегла від цього. Чоловіка також привила.
І раджу усім зробити, при нагоді, бо його повно і він поки що невиліковний !
ЖонДуан• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
На фото вакцина від гепатиту А, вона не є обов´язковою, не в календарі і не забезпечується державою.
Ця вакцина завжди була тільки на платній основі
Пацелуйнитуда• 22 июня 2025
Ответ дляЖонДуан
От гепатита же. Ну правда она тоже необязательная.
Цирк на дроті• 22 июня 2025
Ответ дляНога на ногу
В среду сделала эту вакцину сыну ,в аптеке купила за 1500 грн
Какое у вас образование?
МояХатаЗкраю• 22 июня 2025
Ответ дляНе пью, не курю
То что вы никогда не ходили в государственную стоматологию не означает что их не существует.
Мира всем• 22 июня 2025
Ответ дляЖонДуан
На яке фото ви дивитесь?
Нам покажете?
Грушки-яблочки• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
Ви робите тільке те, що безкоштовно дає держава?
Нога на ногу• 22 июня 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Какое у вас образование?
Медицинское ,прикиньте
А у вас ? Цирковое ?
ЖонДуан• 22 июня 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Виправила. Сорі, чомусь прочитала Варилрікс, не проснулася ще. Так, це від гепатиту А, все решта правильно
Мира всем• 22 июня 2025
Ответ дляНога на ногу
На фото вакцина от гепатита А и В
Від гепатиту В - є безкоштовні державні.
Мудробаба• 22 июня 2025
Ответ дляРву и мечу
А якщо в державі прожитковий мінімум на такий, як в ЄС та США, то може так і треба? Автор, шукайте міжнародну інформацію, що рекомендовано і є обовʼязковим, і де та які вакцини закупають більш заможні держави. Наче по закону, якщо приймуть, що це обовʼязково, то держава повинна закупити та населенню постачати. А тепер питання, чи нашому уряду вигідно закупати якісні вакцини? Та поширювати серед населення? Це коли прийшов - і в поліклініках все є? Якісне, стандартну ЄС? Вигідно? Думайте… від себе додам, що волонтери якісні турнікети на фронт закупають… волонтери… бо держава закупила те, що, мʼяко кажучи, не підходить.
Нога на ногу• 22 июня 2025
Ответ дляМира всем
Да ,только от В бесплатно есть