Рву и мечу• 22 июня в 12:09
Лікарі такі цікаві…. Якщо держава не поставляє вакцини, може вони і не потрібні?
Лікар агітує всіх додатково зробити щеплення, але бідкається, що вакцин немає. Так може і не просто так їх немає?
Я розумію усі звичайні, але додаткові… ви робите?
Пишу, не читаю• 22 июня в 12:44
Вы текст на прочли на фото? Какие еще аргументы против ’дополнительных’ болезней в военное время вам нужно? Без вакцин будет намного хуже.
Не пью, не курю• 22 июня в 12:50
Ответ дляТумба-юмба
На А не бачу сенсу робити вакцину, достатньо мити руки, від В відмовляла сама педіатр.
На фото речь о военных и пленных. У них всегда есть возможность мыть руки?
Скользкая• 22 июня в 12:51
Ответ дляШкала Радощів
Да да, як мама дитини, якій інша держава оплатила вакцинування від пневмококової інфекції, яке в Україні треба оплачувати самому і коштує воно недешево, скажу що це Україні нафіг не тре а здоров´я своїх громадян. Я в рік і 10 місяців змогла віддати дитину і садок і піти працювати, і я за рік не знаю що таке отит, бронхіт, фарингіт і оце от все, хоча віруси моя дитина звичайно хапає. Просто вони проходять без ускладнень
Я скажу, що мої обидвоє теж без ускладнень хворіють. Це не щось неймовірне.
Шкала Радощів• 22 июня в 12:53
Ответ дляСкользкая
Давайте тут спитаємо скільки разів за рік у середньостатистичної дитини, яка перший рік пішла в садочок, хвороба закінчувалася бронхітом, отитом, ларингітом. Скільки разів приєднувалися бактеріальна інфекція і тре а було давати антибіотики. А потім запитаємо кололи їй батьки привенар 13 чи ні
Весела пiсенька• 22 июня в 12:53
Ответ дляРву и мечу
Тема для роздумів. Можливо ці вакцини не потрібні, якщо навіть держава їх не постачає, а лікарі пропагують..?
То что вам держава предложит я бы и не колола никогда
Вот гардсил стоит тоже уйму денег и нужна и от гепатитов
А всякую белиберду намешанную вам предложат конечно
Скользкая• 22 июня в 12:55
Ответ дляШкала Радощів
Моїм 13 і 10 і я жодного разу не давала їм антибіотик. В моєму оточенні є родина, де дітей годують аб на кожен пчих.
Тумба-юмба• 22 июня в 12:56
Ответ дляРву и мечу
Ось правда. В 2020 році мені в державній безкоштовно полікували зуб від перитоніту. Зараз не знаю чи можна безкоштовно полікувати зуби чи ні..
Зуб від перитоніту??
Тумба-юмба• 22 июня в 12:57
Ответ дляНе пью, не курю
Де ви таке побачили??
Поранення, переливання крові, блекаути, потоп стосуються не лише військових
Рву и мечу
• 22 июня в 12:58
Ответ дляТумба-юмба
Зуб від перитоніту??
Перикороніт, невірно вище написала. Це запалення кишені зуба мудрості. Мені її чистили і накладали антибіотик
Тумба-юмба• 22 июня в 12:59
Ответ дляШкала Радощів
Моя дитина у садочковському віці постійно орві-соплі переходили в бронхіт, обструкції.
Не пью, не курю• 22 июня в 12:59
Ответ дляРву и мечу
Как дождётесь бесплатной пломбы, отпишитесь
Рву и мечу
• 22 июня в 13:00
Ответ дляНе пью, не курю
Казали, що не роблять в моєму випадку. Зуб цей мудрості лише видаляти потрібно, досі не видалила, але навчилась чистити ту кишеню
Шикаю і викаю• 22 июня в 13:03
Ответ дляРву и мечу
Так не робить.
СМСница• 22 июня в 13:03
Ответ дляАтиква
У нас проставлены. Платно конечно. В Украине все ставила евровакцины платные. Наш педиатр сказала, что ’своим детям я не дам разрешения ставить гос вакцины’. Точка
она в частной клинике вас принимает?
Шикаю і викаю• 22 июня в 13:05
Ответ дляШкала Радощів
Не колола дітям, хворіли мало.
Забагато вакцин держава нав´язує. І ефективність не гарантована.
Ответ дляСМСница
она в частной клинике вас принимает?
Нет, в обычной амбулатории. Однако у меня к ней доверие 100%. Она единственная кто вылечил мне ребёнка без операции. Причём профессора медицины у нас, и врачи в Израиле, Италии, Польши, Германии рекомендовали только оперативное лечение. Я не ездила туда за лечением, просто мы там были и я имела возможность консультации. К ней изначально не обратилась потому что даже не знала, что с этим можно обратиться к педиатру.
Губной рояль• 22 июня в 13:55
Ответ дляРву и мечу
І протиепілептичні препарати непотрібні, бо регулярно зникають на перерегістрацію. Якби вони були потрібні, то не зникали б, егеж... Така ж ситуація напевно і з іншими препаратами. Ніякі ліки непотрібні
хіба що цитрамон, бр він завжди є...
Губной рояль• 22 июня в 16:31
Ответ дляТумба-юмба
Їдете ви з дитиною в потязі. До вас в туалет сходив хворий на гепатит А, руки не мив, брався за ручку двері. Ви чи ваша дитина сходили в той же туалет, руки помили, потім взялися за ручку, бо двері треба відкрити
потім ви прийшли і в купе з´їли мите яблучко, яке тримали в руці. І чим вам допоможе миття рук? Ну звісно, ви ж, а особливо впша дитина десять разів будете терти руки антисептиком, як майже всі порадниці. І коли ваша дитина буде в школі/в тому ж потязі/ в гостях/в таборі... вона теж буде десять разів дезинфікувати руки... бо так роблять всі діти порадниць... на Порадниці...
І так, в реальному житті хворі на гепатит А їздять в потягах, ходять в магазини, в школи, їздять в транспорті. Син подруги спортсмен, причому дуже високого рівня, приймає участь в чемпіонаті Європи серед юніорів. Так от він на зборах захворів на гепатит А і їхав додому потягом з гепатитом, бо куди йому діватися. Потім ще три місяці відновлювався, ледве не пропустив відбір. І це здоровий спортивний юнак.
потім ви прийшли і в купе з´їли мите яблучко, яке тримали в руці. І чим вам допоможе миття рук? Ну звісно, ви ж, а особливо впша дитина десять разів будете терти руки антисептиком, як майже всі порадниці. І коли ваша дитина буде в школі/в тому ж потязі/ в гостях/в таборі... вона теж буде десять разів дезинфікувати руки... бо так роблять всі діти порадниць... на Порадниці... І так, в реальному житті хворі на гепатит А їздять в потягах, ходять в магазини, в школи, їздять в транспорті. Син подруги спортсмен, причому дуже високого рівня, приймає участь в чемпіонаті Європи серед юніорів. Так от він на зборах захворів на гепатит А і їхав додому потягом з гепатитом, бо куди йому діватися. Потім ще три місяці відновлювався, ледве не пропустив відбір. І це здоровий спортивний юнак.
Тумба-юмба• 22 июня в 16:52
Ответ дляГубной рояль
Тим не менш, вакцинація від геп А не є обов´язковою.
Губной рояль• 22 июня в 17:06
Ответ дляТумба-юмба
Так, не обов´язкова. Але ж миття рук, тим більше, якщо мова про дітей, не захистить від гепатиту А, як ви пишете.
Тумба-юмба• 22 июня в 17:33
Ответ дляГубной рояль
Значно зменьшить ризики.
Якщо думати так як ви то взагалі треба в стерильній кімнаті жити
Губной рояль• 22 июня в 18:10
Ответ дляТумба-юмба
Значно зменьшить ризики.
Ні. Якщо можна запобігти хворобі, то, я вважаю, що це треба зробити. Тим більше у нас в країні зараз ризики захворіти на гепатит А збільшилися через війну.
Сизоока бестія• 22 июня в 20:49
Ответ дляМира всем
Про що тема?
Про книгу Амантонио о вакцинах и про телеграм канал Екатерины Сугак