из_под_тишка• 22 июня 2025
Є можливість вийти на роботу, а дитину віддати в садок
Робота теж з дітьми, хочу вийти на роботу, щоб відпочити від своєї дитини. Якщо захворіє буде з бабусею. Дитину буду пристроювати в приватний садок, з зп залишиться небагато саме для мене. Що порадите?
Творог для розжига• 22 июня 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Та ні, в садок, там маленькі
Все одно на мій погляд є сенс. Дитина буде мати досвід соціалізації, мама буде мати регулярну можливість бачити щось інше окрім 4 стін вдома, можливість професійного зростання.
из_под_тишка
• 23 июня 2025
Ответ дляТворог для розжига
Дякую за підтримку ❤️
Бабка_в_кедах• 15 июля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Отдавайте ребёнка в садик, мои дети просто с удовольствием туда ходили. Дочка уже большая, сын маленький ходит, бежит туда с удовольствием. Там детки, разные занятия, очень интересно, и Вы реально отдохнете, не важно сколько Вы заработаете
Да, есть дети которые с удовольствием идут в сад, потому что там кормят и там им уделяют внимание, гулять на улицу ходят ! А дома они сидят пеньком, поскольку мамке мешают и шумят, а на улицу мамке недосуг, у неё важные дела в соцсетях..... Да, есть и такие..... В соседнем доме так двоих детей довели до больницы.....