ЛижТолько• 22 июня в 13:21
Підкажіть чи є пляж біля Трускавця?
Річка або озеро, де можна дитині купатися. В Трускавці або ща межами, щоб можна було на таксі доїхати. Неважливо безкоштовний чи платний
Сама собі лікар• 22 июня в 13:25
У Трускавці для купання є декілька варіантів. Можна відвідати пляж на озері, яке знаходиться недалеко від міста. Також у місті є декілька санаторіїв з басейнами, зокрема, Rixos-Prykarpattya, Mirotel Resort & Spa, та інші, де можна поплавати у критих та відкритих басейнах. Крім того, є можливість купатися у водоймах біля Трускавця, наприклад, на ’Козацькому Хуторі’, де є озеро та пляж.
ЛижТолько
• 22 июня в 13:28
Ответ дляСама собі лікар
Дякую. А Козацький хутір там чисто, не знаєте?
Сама собі лікар• 22 июня в 13:33
Якщо зовсім безкоштовно то можна на річку за Східницю, через Тустань але там звичайний дикий пляж гірської річки
ЛижТолько
• 22 июня в 13:53
Ответ дляСама собі лікар
А якщо за гроші, то який найкращий? З зрнтиками можливо і вода чиста
Сама собі лікар• 22 июня в 13:55
Ответ дляЛижТолько
Три сини і донька в Східниці
фан L.O.S.T.• 22 июня в 14:14
Ответ дляЛижТолько
Це озеро, відповідна чистота, є ще відкриті басейни, вхід 500 грн біля Карпат та на в Бориславі на горі буковинця( там 200 грн)
фан L.O.S.T.• 22 июня в 14:15
Ответ дляСама собі лікар
1. Це далеко.2. це гірська річка, не для дитини точно 3. Там по коліна і камні
ЛижТолько
• 22 июня в 14:45
Ответ дляСама собі лікар
Три сини і донька в Східниці
А там як і всюди дуже глибокий і лягушатник? Мені тенета середній. В дорослому дитина ще не зможе, а піа метра мало
ЛижТолько
• 22 июня в 14:46
Ответ дляСама собі лікар
Три сини і донька в Східниці
Там басейни, хотілося річку/озеро
Сама собі лікар• 22 июня в 14:52
Ответ дляЛижТолько
Там басейни, хотілося річку/озеро
Річки гірські, озер такі щоб підійшли для купання в тих краях немає
ЛижТолько
• 22 июня в 15:05
Ответ дляСама собі лікар
Дякую. А козацький хутір? Ви там були? Там немає тіні?