Любимка-анонимка• Изменено 22 июня 2025
Що це може бути за вірус?
Дівчата, може хтось таким хворів. Дитині три роки, у четвер захворіла - піднялася температура, в обід була вже 38,5. Я зразу подумала що це вірус, бо за день до цього упісялася двічі, була два дні буде дратівлива і напередодні погано їла і вночі погано спала, у неї завжди вірусні захворювання так починаються. Більше ніяких симптомів. Вже четвертий день і я досі здорова, нічим не заразилася. Просто кожні 5-8 годин температура піднімається до 40, збивається нурофеном. Без темпераиури дитина жвава, має помірний апетит. Коли довго спить, не їсть не п´є, то піднімається ацетон і б´лює (от двічі було таке, але для неї це характерно). Розеолою хворіла раніше. Думала скарлатина, але мав би вже висип з явитися і язик стати малиновим (на язику є білий наліт). Каже нічого не болить, ні нежитю, ні кашлю. Голову вперед нагинала, типу в якості тесту на менінгококову інфекцію, та і від менінгококу б вона вакцинована
Завтра підемо до лікаря
100%• 22 июня 2025
А че сразу скарлатина?
Моей дочке 18 лет - много раз такое было, что первые дни просто высокая температура без каких-либо симптомов. Или вообще до конца болезни так. Орз и все
Любимка-анонимка
• 22 июня 2025
Ответ дляFinetouch
Что с горлом, вы его смотрели?
Наче не червоне і не скаржиться що болить
Любимка-анонимка
• 22 июня 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
А температура тільки при ОРВІ буває? Здавайте аналізи
Ну починалося все так, як у неї зазвичай починаються вірусні захворювання: грип, ковід, ГРВІ іноді
Любимка-анонимка
• 22 июня 2025
Ответ дляМира всем
Будь-яка ОРВІ може дати такі симптоми
Але ж мав би вже з явитися нежить чи кашель
курасаны• 22 июня 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так починається грип
Мира всем• 22 июня 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не обов´язково. Ви ніколи не хворіли без нежиті або кашлю?
Любимка-анонимка
• 26 июня 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Автор і що то в вас було ? У нас така сама зараз картина
Аденовірус сказала педіатр. На п´ятий день температура стала нормальна. Педіатр ще на дивилася червоне горло. Ще три дні дитину ковбасило - погани апетит, спала багато. Але на третій день без температури вже було значно краще. Сьогодні пішла вже в дитячий садок. Коротше рівно тиждень від початку до повного одужання.
Бибер-анонимер• 26 июня 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дякую !!
Любимка-анонимка
• 26 июня 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Дякую !!
Найдивніше те, що ніхто крім дитини в сім´ї не захворів...так що може то і не аденовірус був. Робили тест на ковід та скарлатина, точно не вони, а далі то все припущення