Леди_в_ночи• 23 июня в 00:37
Дізналася останньою
Прошу поради. Також прошу не влаштовувати срач з моєї теми.
Ситуація така. Сьогодні моя донька сказала, що поїде зустрічатися і гуляти в центр міста з подругою. Ок.
Повернулася вона десь о 22.00. І випадково я побачила, що вона в купальнику. Виявилося, що її і її ще одну подружку мама цієї подружки возила до тієї третьої - відпочивати на дачі, де хлопець цієї третьої робив для них шашлики
Що мені дуже не сподобалося, це не тільки підліткова брехня, але поведінка тої мами - вона не мала жодного права без мого відома везти кудись мою неповнолітню дитину.
Слухаю розумні поради щодо ситуації з донькою і мамою подруги.
Власне, тій мамі я завтра зателефоную і ввічливо попрошу, щоб подібні ситуації не повторювалися. Сподіваюся, людина зрозуміє.
Леди_в_ночи
• 23 июня в 01:11
Ответ дляДобра, коли сита!
Автор вы гоните 😃, я не представляю как бы я звонила мамам дочкиных подруг , можно катя у нас заночует 😂😂, валяюсь , приходят , могу спросить надолго ли жить к нам , так как с чемоданами приезжают , Младших детей 11и 8 лет , да предупреждаю что как и что есть будем , мало ли какие приколы у кого а тут оказывается и в 16 надо , Извините ну это очень смешно, если вы не тролите
Не знаю, що ви там і куди гоніте. В нашій сім´ї інші порядки.
Глаза_в_3_карата• 23 июня в 01:11
Ответ дляБандитка Сью
Лежит такой себе младенец в пелёночках, на ручках у мамы, а уже брехливый 😂😂😂
Ваще. Понимаете глубину материнской драмы?
Панна Кота• 23 июня в 01:12
Ответ дляЛеди_в_ночи
Про це вже говорилось абсолютно спокійно багато разів. Але їй зараз в голові не безпека, а свобода.
Бо у неї такий вік, коли свобода важливіша.
Задавите сьогодні, то алишитеся без доньки завтра, вона просто ніколи нічого вам не скаже, крім ’все добре, па-па’
Це я вам на власному досвіді кажу, моя від мене лише це і знає. А мені 50+, я не забула і знову в це болото не ступну: ніколи нічого не розповідаю, бо підтримки нуль, ще й звинувачення.
Love_Love_Love_• 23 июня в 01:13
Ответ дляЛеди_в_ночи
В таких ситуаціях з дітьми я завжди уточнюю - чи можу я відвезти, чи дозволяє вона переночувати у нас і т.д
А вона не уточняє. Має право?
Ответ дляЯкаКраля
Мені би і на думку не спало, щось питати у мами про дівчину 16,5 років
Їй не 7, не 10, не 13. Це здорова кобила! В цьому віці підлітки уже живуть в гуртожитку технікума, самі дбають про себе і свої проблеми!
У моей на днях был др 7 лет , развлекательный центр
Так ее подругу родители просто запустили в развлекательный центр (не передав нам , ни админу) просто типа -ищи ищи именинницу (людей много) я прям обалдела , 7 лет ребенок с пакетом ходит ищет сам где праздник
Правда потом забрали все таки 🤣
Леди_в_ночи
• 23 июня в 01:13
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Вы автор такая душная , жаль Вашу дочь. Одно дело если бы та мамаша привезла купила детям бухла и сигарет и свалила. А так дети на пикнике со взрослой, скидывать Вам автор не нужно.... ну и моя в 17 уехала в другую страну.....
Вітаю вас. Не у всіх так. Всі люди і родини різні.
Глаза_в_3_карата• 23 июня в 01:14
Ответ дляМerida
Это все папка виноват
Думаете? Я больше склоняюсь к участию Святого Духа ибо наличие отца или мужика в жизни Автора, никак не обозначено.
Леди_в_ночи
• 23 июня в 01:14
Ответ дляГлаза_в_3_карата
За волосы оттаскать развратницу. У девочки была девочка, у которой был МАЛЬЧИК! И они перед ним в купальниках! Порок, разврат, а мамка квиточку бережёт!
А це до чого?
Бандитка Сью• 23 июня в 01:14
Ответ дляМerida
Это все папка виноват
Опять не повезло😟 неправильного мужа автору наверное соседка выбрала(((
Глаза_в_3_карата• 23 июня в 01:15
Ответ дляМerida
Но как-то ж автор учуяла подвох
Опыт. Не забывайте про брехливого младенца в роддоме. Все причины оттуда.
Бандитка Сью• 23 июня в 01:16
Ответ дляПанна Кота
А какие отношения у Вас с Вашими детьми?
Леди_в_ночи
• 23 июня в 01:16
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Завтра с утра к гинекологу, срочно. А то, знаете ли,может тот мальчик девочки, не только гриль жарил...
Сходіть самі. У вас , напевно, великий в прожарці досвід.
Я_канеша_извиняюсь• 23 июня в 01:17
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я це знаю. Мама тієї дівчинки дозволяє їй практично все, залишає її саму вдома, тижнями живе у іншому місті, намагаючись влаштувати особисте життя. А моїй теж хочеться свободи. А я такого не дозволяю.
Мамо, у вас одна-єдина дитина, вибачте?
Love_Love_Love_• 23 июня в 01:17
Ответ дляЛеди_в_ночи
На жаль, деякі люди брехливі. З народження.
Грушка яблучок не родин
А я нівроку• 23 июня в 01:18
Ответ дляЛеди_в_ночи
Троляка))
Порядка немає
Я_канеша_извиняюсь• 23 июня в 01:18
Ответ дляРаботать надо
Автор, меня бы больше огорчило, что ребенок мне не доверяет и врет, а не выясняла отношениями с мамами подруг
мені, як мамі вже третього підлітка, якому наразі 17, в голову б не вступило в цьому віці телефонувати батькам! вже в 14 вони гуляли самостійно, єдине, коли він їхав на дачу до друга у 2022-му році, то мені сама мама друга телефонувала та розповідала де дача, чи є укриття, тощо, але мене тоді це хвилювало саме з приводу загальної небезпеки, бо у 2022-му обстріли ракетами були сильніші
Кава з адреналіном• 23 июня в 01:19
Ответ дляОце так цабе
а чем вас парень ее подружки так напряг?
У ниво х.й!☝️🤓
Бандитка Сью• 23 июня в 01:19
Ответ дляШеллар
Ви не праві, винуватих завжди двоє - чоловік та свекруха.
Ну наконец-то 😌 добрались до свекрухи.
А всё так мило начиналось с неправильной мамы дочкиной подруги 🤪
Панна Кота• 23 июня в 01:19
Ответ дляБандитка Сью
Добрі. Дітям потрібна підтримка і розуміння всіх прохань - тобто пояснення, звідки таке бажання контролю. Словами через рот - знімає майже всі проблеми.
Коли дуже складно, то краще спілкуватися через листування - знімає емоційну напругу.
Я_канеша_извиняюсь• 23 июня в 01:19
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вона сказала правду (що зустрічається з подружкою), але не всю - що там буде пікнік, що вона їде не в центр міста, що там будуть ще одна її подруга і хлопець першої.
а в чому проблема в пікніку та шашликах? я б тільки пораділа за дитину
до речі, а коли це було? погода не для купальника зовсім
Love_Love_Love_• 23 июня в 01:20
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мені оце взагалі подобається - коли треба грошей - мама, дай, коли захворіє - мама, рятуй, коли треба щось дізнатися, вирішити проблему - мама, мама, мама. Все зроби, а довірять будуть іншим.
Бо ви мама - винос мозгу, це ясно по цій темі
Леди_в_ночи
• 23 июня в 01:21
Ответ дляПомогалочка
Той маме не звонить. Но с дочерью серьезно поговорить. Вы все еще за нее отвечаете. И ситуации разные бывают.. Это не серьезно, безответственно с ее стороны. Повода у вас ей доверять конечно нет
Розумієте, вона не приймає ніяких аргументів. Її абсолютно не хвилює її безпека, вона хоче свободи і жити своє життя без батьків. А ще не може, то змушена викручуватися.
Глаза_в_3_карата• 23 июня в 01:22
Ответ дляЛеди_в_ночи
Обязательно! Не, я не по грилям. Это мальчики по ним)
Леди_в_ночи
• 23 июня в 01:22
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Даже если и так. Девочка у вас не маленькая. Моей 14 и я стараюсь отпускать, как бы не было страшно. У нас договоренность, что геолокация всегда включена, плюс аиртег на ключах.
Вона не погоджується встановити геолокацію на її телефон.