Леди_в_ночи• 23 июня 2025
Дізналася останньою
Прошу поради. Також прошу не влаштовувати срач з моєї теми.
Ситуація така. Сьогодні моя донька сказала, що поїде зустрічатися і гуляти в центр міста з подругою. Ок.
Повернулася вона десь о 22.00. І випадково я побачила, що вона в купальнику. Виявилося, що її і її ще одну подружку мама цієї подружки возила до тієї третьої - відпочивати на дачі, де хлопець цієї третьої робив для них шашлики
Що мені дуже не сподобалося, це не тільки підліткова брехня, але поведінка тої мами - вона не мала жодного права без мого відома везти кудись мою неповнолітню дитину.
Слухаю розумні поради щодо ситуації з донькою і мамою подруги.
Власне, тій мамі я завтра зателефоную і ввічливо попрошу, щоб подібні ситуації не повторювалися. Сподіваюся, людина зрозуміє.
18 мнеУЖЕ• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Отцу она боится правду про дочь говорить. Потому что ооооооооой что будет. У них же семья видите какая? С другими порядками
Чого нападаєте на людину.Якшо в них не так , як у вас, то не означає,що не правильно.Досить цькувати тут людей!
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляЯ в дамках
От зря вы все тут ржете, это я вам как бывший клас.рук старших классов говорю. Вы даже не представляете сколько рыданий я выслушивала с фразой ’только маме не говорите’.
А вони потім посміються на кутні. Якщо можна, розкажіть, чого вони плакали, ті дівчата?
Пилосмок працює• 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я це знаю. Мама тієї дівчинки дозволяє їй практично все, залишає її саму вдома, тижнями живе у іншому місті, намагаючись влаштувати особисте життя. А моїй теж хочеться свободи. А я такого не дозволяю.
То Вы хотите позвонить повоспитывать ту маму? Прочитать ей лекцию, КАК надо воспитывать детей? Или что?
Ответ для18 мнеУЖЕ
Если моё мнение отличное от мнения автора - это не называется не травля. Это называется - моё личное мнение и взгляд на ситуацию. А вот вы, травите только меня , кстати. Другим вы такие вопросы не задаёте. Хотя, большинство на моей стороне. Так чего, вы из всех цькувати выбрали меня?
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ага, а потом темы моя взрослая дочь не звонит мне неделями )) самое ужасное автор, что Ваш ребёнок Вам не доверяет и ничего не рассказывает. А ведь у неё и секс 100% уже был , а Вы и не в курсе
Якщо так буде - хай так буде. Набридати я теж не буду.
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Зато, потом заживёт Автор настоящей жизнью и задышит полной грудью! Без вот этого генетического брака.
Я уявляю, яке полегшення отримали ваші батьки.
Басноплетка• 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я здивувалася і спитала , де вона була.
Ви в пості питаєте поради, тому висловлюсь. Насправді, як на мене, це супер актив - пляж, друзі, шашлики, канікули, 16 років, ще й людина завозить. Саме час для гулянь, веселощів, друзів і все таке.
Я можу помилятись звісно, але мені здається, що розмова «після» була не приємна ні для вас, ні для доньки і ,напевне, на підвищених тонах, з претензіями.
Я б, якщо не зараз, то зранку, підійшла б до доньки, спокійно і доброзичливо б сказала, що насправді я вважаю, що ідея і проведення так часу це цікаво і весело, що в цьому вам все подобається, окрім того, що не попередила, не сказала правду. Попросила б так більше не робити, якою б та правда не була, бо ви з татом хвилюєтесь і вона - найцінніше, що ви маєте. Подякувала б за те, що повернулась близько 22:00, це згідно з вашим графіком, я так розумію. Сказала б що погарячкувала і тій мамі нічого не буду казати, а якщо буде потрібно, щоб зверталась, що і я вас готова десь підвезти чи супроводити. Обійняти, поцілувати, сказати «люблю безмежно», спитати що хоче смачненького
18 мнеУЖЕ• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Купальника, блин, нет
Шо ж ви так збідніли.А бравади скільки було, де все поділось...?
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У вашей дочери блестящее будущее.
Цілком може бути.
Пилосмок працює• 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Їх не набилася повна машина. І так, якщо вона везе кудись чужу дитину або дітей неповнолітніх - вона бере на себе за них відповідальність.
Ну так она и взяла - привезла их туда и обратно, вовремя. Если бы не купальник, то всё бы было чики-пики.
Ответ дляБасноплетка
Ответ здравомымлящей, любящей мамы
18 мнеУЖЕ• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Бо ви це робите максимально цинічно, безсердечно, і кардинально.
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
ага, вік згоди на секс 14, якщо не плутаю в Німеччині
Ви відрізняєте секс від батьківської відповідальності?
Пилосмок працює• 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
На жаль, деякі люди брехливі. З народження.
Що, прям еще в памперсах начала врать?
А как насчёт ’Дети - зеркало своих родителей’?
18 мнеУЖЕ• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Не читайте. Берегите нервы
Я читаю всіх підряд. Ви не пишіть, і не буде що читати.
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Да, тролль. Уже началось ’мывгермании’, но линия отца-мужика не продумана и весь сюжет сыпится. В общем, на добраніч всем, развлекайтесь)
Навчіться грамоти елементарної, а потім пограєтеся в Шерлока Холмса.
18 мнеУЖЕ• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Не подглядывайте за мной
Ви ,як відкрита книга. Без підглядки все ясно.
Невісточка ж• 23 июня 2025
Знає ,що ви різка та із неадекватною реакцією тому і бреше ,я б теж брехала
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляПилосмок працює
Мамочка, еще пол года - и доця полностью совершеннолетняя.
Отправьте её в мак на подработку, пусть занимается делом, раз такая взрослая.
Так, вона просто не розуміє, що означає - бути дорослим.
Невісточка ж• 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
16,5
Вже майже повнолітня ,з чого вона вам має відчитуватися за кожен пук?
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
я десь сказала, що всі мають бути такими як я?
Нащо ви тоді наводите себе як приклад?
Невісточка ж• 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
В таких ситуаціях з дітьми я завжди уточнюю - чи можу я відвезти, чи дозволяє вона переночувати у нас і т.д
Це не дитина вже давно
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Так она у Вас кроме того что брехливая ещё и глупая 😨
Да как же Вас так угораздило? Не повезло((( ой как не повезло Вам(((
Безпросвітно дурна якраз не вона.
Бандитка Сью• 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Безпросвітно дурна якраз не вона.
Мама подруги?
Невісточка ж• 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я з 14 років вже жила окремо від батьків
Страхованная• 23 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так взрослая уже.
В чем проблема?
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляБасноплетка
Дякую вам! Я сама дивуюся - нащо їй було брехати? Ще з тиждень тому вона мені розказала, що збираються на шашлики. Тільки вони тоді з місцем не визначилися. Не розумію - нащо було брехати про подію, на яку вона вже отримала згоду?
Леди_в_ночи
• 23 июня 2025
Ответ дляПилосмок працює
Маленька, але важлива деталь - без мого дозволу.