Как_б_не_так• 23 июня в 12:38
В каких банках лучше брать ипотеку, а с какими лучше не связываться.
Посоветуйте, пожалуйста, кто в теме.
Тумба-юмба• 23 июня в 12:41
Интересно а Че сейчас любому желающему дают?
Помню в году 2008 другану не одобрили хотя справку с зп хорошей принес
Морковку дай• 23 июня в 12:42
Головне платити вчасно. Умови у всіх приблизно +/- одинакові. Єдине що тільки до моменту вчасноЇ сплати. А от якщо ви не платите з якихось причин, то тут вже є значні відмінності.
ВсеПроВсехЗнаю• 23 июня в 12:45
Ответ дляБриджит_Фрикандо
а какой банк вам ипотеку в принципе одобрил?
автор пока думает, какой из банков достоин ее внимания
Путающаяся• 23 июня в 12:48
там шалені відсотки +страхівки, і в кожному договорі, який я читала, банк мав право просто так змінювати відсоток. Тому взяла виплату забудівнику, але це було ще до війни.
Путающаяся• 23 июня в 12:49
пройдіться по банках (або напишіть) і попросіть типовий договір на іпотеку, почитайте той маразм
Любий крім привата. Вони навіть без просрочки кредитного платежу, звонять за тиждень- 2 і капають на мозги, нагадують про платежі . Я не про іпотеку, але любі кредити там. Також маю приблизно такі ж відгуки по знайомих. Іпотеки у них більші перші внески і мозги всіма паперами , перевірками і мозговинос. У мене приват заблочений на всіх їх телефонах, цей процес триває і досі: регулярно блочу новий приватний. Мені простіше з банком який подасть на мене в суд раз в 10 років чим буде кожного місяця звонити і щось нагадувати і пропонувати. Іпотеку беруть в ощаді! Найчастіше якщо е оселя, бо цим пофігу , аби платили, вони тугодуми ще ті, але не назвонюють. І укргазбанк колись був, зараз не знаю. Це 2 таких, що беруть. Зараз з єоселею зʼявились парочка менш крупних, люди деколи беруть, під ризик, але якщо дає ощад- краще там.
Невгамовна шахиня• 23 июня в 17:00
Ответ дляПутающаяся
Страхівки 😂🤣🫣
Как_б_не_так
• 23 июня в 22:15
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Несколько банков одобрило, поэтому и спрашиваю