Дона Ко Ко• 24 июня 2025

Жінка з целюлітом у бікіні — свобода чи зухвалість?

Стрекоза любви• 24 июня 2025
Буденність і норма
А_я_ЛОЖУ!• 24 июня 2025
ви багато знаєте жінок без целюліта?
Летчица• 24 июня 2025
А наплювати...Я себе люблю.
Ксерокопия ночи• 24 июня 2025
Жінка з целлюлітлм це норма! Хоч будь в чому вона!
Заела_пластинка• 24 июня 2025
Як же ви, мізогіни, задовбали!
Жінка в бікіні, без бікіні, з целлюлітом, без целлюліта - це її вибір і її право, якщо не порушує норму законів.
Ms. Доброта• 24 июня 2025
Зухвалість
Зухвалістки ми всі безсовісні)
Та не реву я• 24 июня 2025
Это как страшная баба без паранжи
Хоть покупай контейнер и раздавай возле метро.
Жена аллигатора• 24 июня 2025
жінка з фігурою іншою, ніж пісочний годинник і зростом менше 175, що вийшла з дому - свобода чи зухвалість?
Мамина корзиночка• 24 июня 2025
Дихати хоч можна?
Вимагаю спілкування• 24 июня 2025
вы свой целлюлит под паранджой прячете? или сразу под буркини?
Мочалкин блюз• 24 июня 2025
Целюліт - це таке ж природнє явище, як сивина і зморшки. Не заморочуйтесь і не обростайте комплексами. В нас більше 80% жінок середнього віку з целюлітом (більшим чи меншим). В скафандрах вони не купаються. Крім того, на пляжі вас з вашим целюлітом забудуть через півтори хвилини після того, як ви той пляж покинете . Не відмовляйте собі в насолоді одягнути бікіні.
Та не реву я• 24 июня 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Дихати хоч можна?
Только в водолазном костюме
Заела_пластинка• 24 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Только в водолазном костюме
Ну що ви така жорстока...Протигазу достатньо.
#Пойду_кгадалке• 24 июня 2025
Людина живе своє життя. Вам це заважає якось?)))
Хвильоватиша• 24 июня 2025
Это ее личное дело
ГЛЮкоза• 24 июня 2025
Створювати такі теми тупість.
Просериарила молодость• 24 июня 2025
А если есть целлюлит, загорать и купаться запрещено?)
А с лишним весом? А с плохой фигурой? Страшным выходить из дома наверно вообще нельзя?)
Ласкове телятко• 24 июня 2025
А волосатый мужик с пузом в растянутых семейках?
Печальки.нет• 24 июня 2025
Ну і що ? Їм у водолазних костюмах йти на пляж, чи що ?
осень харашо• 24 июня 2025
До 30 років для мене то була зухвалість, поки не полетів гормональний фон, щитоподібна, +12 кг і целюліт, зараз для мене це норма і свобода) Але я неможу сказати що я цьому радію і не комплексую
Меня не звали• 24 июня 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Як же ви, мізогіни, задовбали!
Ну, не скажите - целлюлит мы не выбирали!
Кавуся• 24 июня 2025
Мужик з пузом і перегаром свобода чи зухвалість?
Крапипопка• 24 июня 2025
Автор , тема про шубы тоже ваша ?
Нашли в капусте• 24 июня 2025
Нормальність.
Подобаються тіла без целюліту? Вам до чоловіків.
ЖенаАйтишнеГа• 24 июня 2025
А їй , що на пляж не ходити? Чи не роздягатися, ні-ні на пляжі.
tarveldy• 24 июня 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Дихати хоч можна?
Це буде зухвало!
черная мамба• 24 июня 2025
Мені не дуже приємно дивитися, коли жінка у шортах-поясі і з целюлітними ногами і надлишковими скупченнями жиру

У мене целюліт з 13 років, не ношу спідниці і шорти. Це напевно про неприйняття, але я рахую це як недолік, целюліт дуже виражений
Крапипопка• 24 июня 2025
Ответ длячерная мамба

А вас кто-то насильно заставляет на целлюлит смотреть ?
Лукава Кішка• 24 июня 2025
Ответ длячерная мамба

Маєте звичку розглядати тіла інших людей ?
черная мамба• 24 июня 2025
Ответ дляКрапипопка
Коли переді мною на вулиці іде таке жінка, воно кидається у очі ( це секунді речі, помітила і пішла далі, але ж воно є)
Якщо буде голий чоловік іти, вас буде хтось заставляти на нього дивитись, щоб це викликало огиду і непорозуміння?