Дідова баба• Изменено 25 июня в 00:16
Як жити після цієї Санта Барбари?
Ситуація наступна. Розлучилися з чоловіком. Прожили разом у шлюбі 12 років, так 15 років. Є двоє дітей( 11 років, та 11 місяців). Коли меншій було 2 місяці, чоловік завів коханку. Через пів року розповів, сказав, що до неї почуття, а до мене вже роки три нічого не відчуває. Весь цей час на дитину і мене уваги не звертав, випивав, розважався. Після його зізнання у мене світ перевернувся. Я була ні жива, ні мертва. Постійні сльози, заспокійливі, мала дитина, інша підліток, яка теж плаче і переживає. Коли сказала, що подаю на розлучення, повернувся, але вистачило його на три дні. Знову пішов до неї. Сказав, що кохає. От вже тиждень, як ми розлучилися. Але я досі не можу. Я не знаю як далі жити. Він був моїм єдиним і першим чоловіком. Постійно про нього думаю. На щось надіюсь. Він щодня приїжджає до дітей, хоча до цього вони його не цікавили. Весь щасливий. Раніше розказував, як вона його любить і він її. Які у них відносини дорослі. ( Вона за нього старша на 4 роки, у неї 2 дітей, і ще він меншу її дитину хрестив. Кум помер, його вона також забрала із сім.ї). Хочу відпустити, але не можу. Тим паче зараз у декреті, фінансово залежна від нього, хоча грошей і не вистачає на все
Замороженная селедка• 25 июня в 00:18
Пройдёт этому всему нужно время. Я год как разошлись. И мы прожили больше времени. У моего бывшего тоже и веселье и показуха вся в сетях. Забейте на них. Это конечно противно и неприятно. Но уже с ним жизни нормальной не построить. Попрощайтесь и идите своей дорогой. Это чужой человек, который предал Вас. Ему на Вас абсолютно плевать...
З понеділка на дієті• 25 июня в 00:19
Подать на алименты и жить дальше. У вас какие-то варианты есть ещё?
Он забацал второго ребенка, ничего не ощущая три года, погуливая и выпивая?
Дідова баба
• 25 июня в 00:21
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я завжди хотіла 2 дитину. От він нарешті зважився і зробив такий мені подарунок. ))) А я, дура, сліпо кохала
Гл. Амурная• 25 июня в 00:21
Ответ дляДідова баба
Хотели -получили
Скажите спасибо и отпустите
З понеділка на дієті• 25 июня в 00:22
Ответ дляДідова баба
Штош, поздравляем. Сорри, вы себя точно описали.
Дідова баба
• 25 июня в 00:22
Ответ дляЗамороженная селедка
Ніби все розумію. Але так тяжко. Як далі жити самій - не знаю. Він завжди був поруч
Дідова баба
• 25 июня в 00:24
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Так і є. Дитину люблю, і не жалію. Жалію себе в цій ситуації, бо тепер не знаю як далі бути
Love_Love_Love_• 25 июня в 00:24
Жити як живеться, час все лікує, просто, потрібен час, але щось мені підказує що коли ваша друга дитина трохи підросте він приповзе назад.
Дідова баба
• 25 июня в 00:25
Ответ дляLove_Love_Love_
От я і боюся, щоб не випустити його знову у життя.
Дую на вітер• 25 июня в 00:26
Взять себя в руки, обдумать возможные варианты, как жить дальше.
Он был не Вашим счастьем, потому что от своего реального счастья к любовнице не ходят.
Хлопаю ресницами• 25 июня в 00:26
Ответ дляДідова баба
Почему не подумали о том, как будете жить сами с двумя детьми, если вдруг что-то с мужем случится, прежде чем выклянчивать второго ребенка?
Печальки.нет• 25 июня в 00:27
Ответ дляДідова баба
Ну вы же не насильно его заставляли делать ребенка. Мерзкая история.
Дідова баба
• 25 июня в 00:28
Ответ дляХлопаю ресницами
Ніхто не змушував. Він сам це ініціював
Печальки.нет• 25 июня в 00:28
Ответ дляХлопаю ресницами
Вы чувствуете себя лучше, мудрой и предумотрительной, пиная автора в такой момент?
Перша леді колгоспу• 25 июня в 00:28
Зоскредьтеся на дітях, справах, не дозволяйте собі про нього думати, стежити за ним у соцмережах, слухати його рожеві слюні, розвивайте хоч якусь холоднокровність і прагматизм
Ку-кусик• 25 июня в 00:28
Живите пока себе, занимайтесь детьми. Хотели второго ребенка - вы его получили. Дети подрастут, у вас часики уже не тикают, найдете ещё мужчину
Печальки.нет• 25 июня в 00:29
Ответ дляДідова баба
Ніхто не змушував. Він сам це ініціював
От чувства вины, наверное. Дал вам то, чего вы хотели, чтобы самому делать то что хочет он.
Ваша прЭлесть• 25 июня в 00:29
Ответ дляДідова баба
То есть вы не замечали , что последние 3 года у вас охлаждение в отношениях ? Или вы хотели любой ценой родить второго , даже , если с мужем всё не очень хорошо ?
Печальки.нет• 25 июня в 00:29
Автор, самое главное сейчас, обеспечить себе и детям нормальное содержание.
Дідова баба
• 25 июня в 00:30
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я намагаюся відпустити ситуацію. День його немає, все ок. Тільки приїде, знову криє
Печальки.нет• 25 июня в 00:30
Ответ дляДідова баба
Это нормально. Вам нужна психологическая помощь сейчас. Это прям неотложка.
Працівниця року• 25 июня в 00:30
Автор, мене теж болісно кинув перший чоловік.
Через 5 років я повторно вийшла заміж за самого чудового.
Хоча теж перші 1,5 роки ридала за першим і не вірила, що зможу забути.
До психолога ходила.
Я щиро бажаю вам щастя. Обнімаю
До психолога ходила.
Я щиро бажаю вам щастя. Обнімаю
Печальки.нет• 25 июня в 00:31
Вы работали до декрета? Кем? Сможете вернуться на работу, если муж, к примеру, оплатит няню?
Дідова баба
• 25 июня в 00:31
Ответ дляВаша прЭлесть
Та я помічала. Але це були постійні качєлі, то все погано, то чудово
Не стесняюсь• 25 июня в 00:31
Ответ дляДідова баба
Я вам дуже співчуваю, окрім часу ніхто й ніщо не допоможе, а тим більше малюк у вас, то не всі ліки можна. Але невже ви не відчували, що вже немає кохання, коли зважилися на малечу ? Ви тепер єдина опора у ваших діток, як би не було тяжко, боляче, ви повинні згребти себе до купи і жити заради дітей, бо обоє в такому віці, що ви їм дуууже потрібні в нормальному, адекватному стані і при здоров´ї. ТОму переставайте себе жаліти, жалість це найгірший супутник.
Верочка 100%• 25 июня в 00:31
Ну вот он приходит к детям, а вы выходите из дома к подруге, кофе попить, в парикмахерскую и т.п. Пусть нянчится. С паршивой овцы хоть шерсти клок.
Дідова баба
• 25 июня в 00:33
Ответ дляПечальки.нет
На роботу повернутися можу. Але він сказав, що ніяка нянька з його дитиною сидіти не буде. Ось так
Белая котичка• 25 июня в 00:33
Ответ дляДідова баба
Он ещё и третьего забабахает и выедет из страны