Та ти навіть не уявляєш, що зроблено і що робиться - от просто зараз - аби ти міг каву пити і возмущаться
У нас найпотужніша система ПРО/ПРО у світі. І це не пафос - це факт. Ми робимо те, на що ніхто - НІХТО! - більше не здатний. Робимо щодня і щоночі. Ніхто і ніколи не відбивав ударів ТАКОГО масштабу - успішно і систематично.
Якби все було так, як відригує всіляка шмакля - наші міста вже лежали б у руїнах. Але ж ні. Ти і далі незадоволений.
Не подобається щось? Завалив мордяку, видалив соцмережі і пошурував до ТЦК/взяв чи взяла відношення з бригади.
Для нормальних: тривогами не нехтуйте, підтримуйте Сили Оборони, читайте книжки, побільше ахайтесь і не слухайте істерично-ІПСОшних трубадурів.
Хеленка_Хм• 25 июня 2025
Ответ дляMary4444
Перемога буде через 2 тижні! Щодня гинуть люди. Ви задрали, писати як все добре в потужно. Війна повинна закінчитися. Крапка.
Їй гроші платять за цю писанину(
Хеленка_Хм• 25 июня 2025
Ответ дляksenbaz
ІЗ задоволенням писала б і за гроші.Платіть мені
Не вистачає зарплати на життя від вашіх кураторів?))) А чого так?? У нас же все добре: ціни низькі на все , живемо майже при комунізмі))
Korsika999• 25 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Нема за що
Korsika999• 25 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Вам теж до кацапо рейху потрібно?
Штучні фото од ШІ, такі ж штучні, як твій патріотизм
Marinamariana• 25 июня 2025
Ответ дляMary4444
Как она должна закончиться ? Путин не хочет ее заканчивать . Крапка
Marinamariana• 25 июня 2025
Ответ дляPrervana
Искренне желаю вам побольше ПВОшных бригад по периметру вашего неселенного пункта. Обещаю, вам понравится. Это прекрасное соседство
А что предлагаете ?