Мир Мир Мир!• 25 июня в 10:57
У кого в дитини важкий запах у кімнаті? Під ранок?
У доньки маленька кімната.
Цілий день повітря нормальне. Вночі вікна не відкриваються і на ранок важкий запах.
Донька доросла, але я все рівно через це переживаю.
Купила освіжувач з іонізатором, але він дуже шумний/ бо сильно потужний.
Зараз просто важкий, не від дитини, а просто не свіже повітря.
Живемо в центрі міста (((
Все життя прожили в приватному будинку…
У мене вікна відкриті постійно, я не дуже відчуваю. А от зайти до доньки вранці у кімнату і аж важко дихати.
Живемо в центрі міста (((
Все життя прожили в приватному будинку…
Пургену мне• 25 июня в 10:58
Ответ дляНе зви чайна
у нас эндокринолог нашел ответ . Вылечили
А что это может быть?
Каркуша Клара• 25 июня в 10:58
Ответ дляПургену мне
А что это может быть?
Сказал открыть окно 🤣
Люблю порядок• 25 июня в 10:59
А почему подросток летом спит с закрытыми окнами?
Зубы, гланды, желудок в порядке? Она принимает душ перед сном?
При чем тут центр города и ионизатор, когда у вас подросток необъяснимо плохо пахнет?
Пургену мне• 25 июня в 10:59
Объясните как важно и полезно спать с открытым окном и проветривать комнату, для ее же здоровья и красоты
Каркуша Клара• 25 июня в 10:59
Ответ дляЛюблю порядок
Я не думаю, что не ребенок плохо пахнет. Проблема в закрытом окне и маленьком пространстве
Мир Мир Мир!
• 25 июня в 10:59
Ответ дляЛюблю порядок
Запах не від дитини . Заразу немає. Повітря важке.
Закриті вікна бо цент бо міста, шумно.
Мир Мир Мир!
• 25 июня в 11:00
Ответ дляКаркуша Клара
Так і є. Дякую
Мир Мир Мир!
• 25 июня в 11:01
Ответ дляПримарочка
ацетон ???понюхайте зранку в роті у дитини
Ну кажу ж зараз не від дитини а від повітря
Люблю порядок• 25 июня в 11:01
Ответ дляКаркуша Клара
Насколько маленьким должно быть пространство, в котором после ночи нечем дышать? Четыре метра квадратных? Как же там может спать человек тогда?
Каркуша Клара• 25 июня в 11:01
Ответ дляМир Мир Мир!
Закриті вікна бо цент бо міста, шумно.
Насколько шумно ночью? Вы не в Украине? Ну проедет бессмертный мотоциклист в ком час, а в целом не очень и шкмно
Не зви чайна• 25 июня в 11:02
Ответ дляПургену мне
А что это может быть?
щитовитка(АИТ)(( оказался
Счастье_же_вот_оно• 25 июня в 11:02
Так це не запах, наскільки я вас зрозуміла, це духота і важке повітря, це в будь-яких кімнатах таке буде, якщо вікно не відкривати, особливо влітку. Ще не зустрічала кімнат, де б на ранок за закритих вікон було чисте і свіже повітря. І що ви хочете почути?
Сяду на шию, дорого!• 25 июня в 11:03
Таке буває в закритих приміщеннях. Хай хоч мікропровітрювання лишає, не холодно ж, наче.
+ ще може якісь речі «затхло» пахнуть.. може треба штори випрати, меблі мʼякі почистити (якщо є).
Каркуша Клара• 25 июня в 11:03
Ответ дляЛюблю порядок
Если солнечная сторона и комната даже 10 метров, закройте в ней окно и дверь, спите и «надышите» там всю ночь и спертый запах обеспечен
Мир Мир Мир!
• 25 июня в 11:03
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Який варіант пропонуєте?
Мир Мир Мир!
• 25 июня в 11:03
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Гімно і не висипається
Люблю порядок• 25 июня в 11:03
Ответ дляМир Мир Мир!
Закриті вікна бо цент бо міста, шумно.
В каком центре города сейчас шумно? В Париже?
Сяду на шию, дорого!• 25 июня в 11:03
Ответ дляМир Мир Мир!
Який варіант пропонуєте?
Не закривати вікна/рекуператор
Каркуша Клара• 25 июня в 11:03
Ответ дляМир Мир Мир!
Який варіант пропонуєте?
Открыть окно? Вы не рассматривали этот вариант?
Мир Мир Мир!
• 25 июня в 11:04
Ответ дляЛюблю порядок
Катовице