Амбасадор щастя• Изменено 25 июня в 10:52
Що подарувати другу на 17- річчя
В цьому році закінчив школу
Напишіть, будь ласка, ідеї до 1500- 2000тис грн
Весёлая морковка• 25 июня в 10:53
Сертификат на какую-то эмоцию или впечатление. Полет в аэротрубе, картинг
Alpha Centauri• 25 июня в 11:18
Ответ дляВесёлая морковка
Це крута ідея! Від Bodo завжди купую і дарую друзям/знайомим. Гарно оформлюють і дарують яскраві емоції.
Амбасадор щастя
• 25 июня в 11:24
Ответ для Alpha Centauri
На жаль, такий подарунок не підходить, він живе не у великому місті.
Амбасадор щастя
• 25 июня в 11:30
Ответ для Alpha Centauri
Особисто мене зацікавила подорож з дітьми до Японії/ донька мріє/. Ви не в курсі там толкова організація цієї мандрівки?