Стебель березы• 25 июня 2025
На який день цикл робити УЗД грудей чи мамографію?
Якщо мені 41 то УЗД ще норм чи бажано вже на мамографію записуватися? Просто для профілактики.
Божа кульбабка• 25 июня 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Записывайтесь. День цикла значения не имеет
не имеет в острой ситуации. При плановом осмотре имеет
Скоро_вчера• 25 июня 2025
Ответ дляБожа кульбабка
фигня все это
Божа кульбабка• 25 июня 2025
Ответ дляСкоро_вчера
фигня все это
я вам как врач конечно же, поверю ))
Стебель березы
• 25 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
5-12 ДЦ. сама только с мамографии
Кажуть мамографію робити не приємно і боляче, це так?
Привіт з ботойбіччя• 25 июня 2025
Ответ дляСтебель березы
Мені не було боляче,неприємно більше,але не боляче
Кучерявочка• 25 июня 2025
Ответ дляСтебель березы
да. грудь сдавливают сильно, чтоб біло хорошо видно. если не сильно беспокоит грудь, то непрятно. а если боолят кисті, то сильно больно. полгода назад я подвівала когда делали снимки. а сейчас почти терпимо.
Кучерявочка• 25 июня 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
єто если не беспокоит в груди ни чего. или хотя б не сильно беспокоит...
Привіт з ботойбіччя• 25 июня 2025
Ответ дляКучерявочка
Можливо...я описана свій досвід
Безсовісна кума• 25 июня 2025
Ответ дляСтебель березы
Якщо у другій половині циклу, то дійсно боляче.
Мене лікар не попередив, зробила на 18 ДЦ, дуже не сподобалося :(
Natal_ka91• 25 июня 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Має. Робила узд в кінці циклу, і на 8й день. На 8й день набагато інформативніше було. Звісно, якщо терміново, тоді на цикл взагалі немає чого орієнтуватися і чекати
Кучерявочка• 25 июня 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Можливо...я описана свій досвід
ну, а я свой. мамографию делаю уже 5 лет. в этом году пришлось дважды делать уже...
Міряю від одиниці• 25 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Вроде 5-10 идеально.
Мне тоже так в маммологическом центре говорили
Напланетянка• 25 июня 2025
Ответ дляСтебель березы
робила тиждень назад вперше, не було ні боляче, ні неприємно. така звичайна процедура, легко б її 10 раз підряд пройшла замість одного візиту до гінеколога, наприклад))
теж читала, що дуже неприємно, хвилювалась дуже перед візитом.