Стебель березы• 25 июня в 11:11
На який день цикл робити УЗД грудей чи мамографію?
Якщо мені 41 то УЗД ще норм чи бажано вже на мамографію записуватися? Просто для профілактики.
Божа кульбабка• 25 июня в 11:16
Ответ дляСкоро_вчера
Записывайтесь. День цикла значения не имеет
не имеет в острой ситуации. При плановом осмотре имеет
Скоро_вчера• 25 июня в 11:17
Ответ дляБожа кульбабка
фигня все это
Божа кульбабка• 25 июня в 11:17
Ответ дляСкоро_вчера
фигня все это
я вам как врач конечно же, поверю ))
Стебель березы
• 25 июня в 11:17
Ответ дляКучерявочка
5-12 ДЦ. сама только с мамографии
Кажуть мамографію робити не приємно і боляче, це так?
Привіт з ботойбіччя• 25 июня в 11:18
Ответ дляСтебель березы
Мені не було боляче,неприємно більше,але не боляче
Кучерявочка• 25 июня в 11:19
Ответ дляСтебель березы
да. грудь сдавливают сильно, чтоб біло хорошо видно. если не сильно беспокоит грудь, то непрятно. а если боолят кисті, то сильно больно. полгода назад я подвівала когда делали снимки. а сейчас почти терпимо.
Кучерявочка• 25 июня в 11:19
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
єто если не беспокоит в груди ни чего. или хотя б не сильно беспокоит...
Привіт з ботойбіччя• 25 июня в 11:36
Ответ дляКучерявочка
Можливо...я описана свій досвід
Безсовісна кума• 25 июня в 11:56
Ответ дляСтебель березы
Якщо у другій половині циклу, то дійсно боляче.
Мене лікар не попередив, зробила на 18 ДЦ, дуже не сподобалося :(
Natal_ka91• 25 июня в 11:59
Ответ дляСкоро_вчера
Має. Робила узд в кінці циклу, і на 8й день. На 8й день набагато інформативніше було. Звісно, якщо терміново, тоді на цикл взагалі немає чого орієнтуватися і чекати
Кучерявочка• 25 июня в 12:03
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Можливо...я описана свій досвід
ну, а я свой. мамографию делаю уже 5 лет. в этом году пришлось дважды делать уже...
Міряю від одиниці• 25 июня в 13:14
Ответ длялюблю_тортики
Вроде 5-10 идеально.
Мне тоже так в маммологическом центре говорили
Напланетянка• 25 июня в 14:11
Ответ дляСтебель березы
робила тиждень назад вперше, не було ні боляче, ні неприємно. така звичайна процедура, легко б її 10 раз підряд пройшла замість одного візиту до гінеколога, наприклад))
теж читала, що дуже неприємно, хвилювалась дуже перед візитом.