Тримаю свічку• 26 июня 2025

В 5 роддоме Одессы умер ребенок по вине врачей

Міський Департамент охорони здоров´ я розпочав внутрішню перевірку щодо смерті немовляти у 5 пологовому будинку. Результати обіцяють оприлюднити по її закінченню.
Таку відповідь кореспондентка Української Служби Інформації отримали від пресслужби Департаменту.

Про трагічний інцидент породілля розповіла на своїй сторінці в Інстаграмі.

У дописі Олена Бойко стверджує, що її дитина померла «через халатність лікарів» медзакладу.

Мені сказали, що у мене дуже стрімкі пологи і шийка матки не встигає за схватками. Мені було дуже боляче, навіть не могла дихати. Я просто плакала, кричала і просила робити мені кесарів розтин, на що тримала відповідь «Не кричи, всем больно. Это роды. Родишь сама», – написала жінка у соцмережі, додавши, що до медзакладу вона прибула з кровотечею.

Вже у пологовому залі, після того, як на КТГ у дитини зникло серцебиття, лікарі вирішили все ж таки оперувати, розповіла Олена Бойко.

На наступний день Катерина Миколаївна (ред. – акушер-гінеколог породіллі) розмовляла з моєю мамою і сказала, що везли на кесарів розтин, щоб врятувати мене, і всі вже знали, що скоріш за все дитину врятувати вже неможливо – йдеться у дописі.

Жінка стверджує, що вагітність у неї була ідеальною, з хорошими результатами аналізів та без патологій, а дитина «була максимально активною, завжди штовхалася».
У дописі породілля також зазначила, що лікарка завчасно озвучила вартість пологів: 850 доларів природні та 1200 доларів – кесареве.

УСІ звернулося із запитом до директора 5 пологового будинку Віктора Шпака. На момент публікації статті відповідей від нього не надійшло.

У пресслужбі ГУНП Одеської області кореспондентці Українській Службі Інформації повідомили, що породілля звернулася з заявою до поліції. Розпочато провадження за частиною 2 ст. 140 «Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього». У ході досудового розслідування буде проведено низку експертиз, за результатами яких ухвалено відповідне процесуальне рішення.
Коплю на груди• 26 июня 2025
А вы думаете только там умирают дети , в каждом роддоме так, и врач не Бог, ну и неизвестно всей правды, мама это представляет как ей хочется, я когда беременная была приехала в род дом сразу, а она губы на пол лица надула и в голове меньше мозгов стало, у нее кровь она дома сидит, и конечно извините мне когда плохо я себя не снимаю , а тут прямо ну реклама и актриса Джулия Робертс , ребенка жалко, но мы не знает правды всей, а людям нужно мозгами думать одна приехала к нам фортала себе возле моря утонула, я уже когда вижу это что каждую секунду себя фоткают понимаю там с головой проблемы , нужен психиатр , а не другие врачи
Коплю на груди• 26 июня 2025
Ответ дляТримаю свічку
Как это зачем? Что бы наказать виновного врача
Вот если бы хоть иногда их наказывали, таких ситуаций было бы меньше
А вы уверенны что врач виноват , вы там были и все точно знаете?
Коплю на груди• 26 июня 2025
Ответ дляРеалістка
Чергова жертва квоти на кесарський розтин.
У меня тоже было подобное я приехала в род дом, врач мне говорит зачем я говорю все я не уеду родила на следующий день, но плод большой был врачу пришлось надавить на живот я бы без нее не родила, а делать кесарево не делать я тоже орала при родах , но у меня даже сил не было себя красавицу снимать для мира, а тут все прямо как Канарах на пляже и в туалете и в душе и в роддоме, поехали крышей
Даха-сваха• 26 июня 2025
Ответ дляТримаю свічку
Всегда? У вас умирал?
Да, именно убили своей халатностью
Не выдумывайте . Его не убивали . Вы подменяете понятия и за этим не видите настоящего зла .
Prervana• 26 июня 2025
Ответ дляРедисочка
Оля, а Вы рожали? Были беременной? Знаете, каково это? Вы головкой об лампу ударитесь или официант косо посмотрит, тут же тему с драмой катаете о своих страданиях. А у кого-то всего лишь травматичые роды и ребёнок умер и Ваше ’ашотакова’.
Вы можете эмоционировать сколько угодно, но это не помогает в данном случае. Всегда существует ’погрешность’. В любом деле, даже в таком как человеческая жизнь
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А вы уверенны, что по вине врачей, если расследование не закончено?
Ви читали пост породіллі?
ПриснитсяЖЕ• 26 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви читали пост породіллі?
Да, ещё надо почитать заключение врачей и суда.
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Знаете , виноваты родители в первую очередь . Она кричала сделайте мне кесарево , после осмотра , мне было больно , как я буду рожать ??? Нужно заране договариваться за кс . Тогда бы и ребенок жив остался и операция плановая была . Это еще раз доказывает , что кс лучше родов естественных .
В процесі пологів у неї вже були всі показники до ЕКР. Але лікарю цікавіше було сидіти в коридорі і втикати в телефон, доки не стало пізно.
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляАнонимушка
І блін, до медзакладу прибула з кровотечею. Не очень похоже на благополучную беременность и роды. Врачи конечно бывают мудаки, но бывает что просто бессильны.
Це хіба не прямий показник до КР?
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Чем она ужасная? Всегда при родах младенцы умирали . Его что специально убили ?
Так, вбили. Дитина просто задихнулась
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Ви сам пост читали? Де там велика кількість фото/відео, про які Ви пишете?
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Тобто це нормально, коли замість вод у породіллі кровить і серцебиття у плоду нема, а лікар втикає в цей час в телефон і чекає, доки вона сама розродиться?
Уравнобешенная• 26 июня 2025
Ответ дляТримаю свічку
С чего вы взяли, что врач виноват, и ваш заголовок тоже очень провокативный, никто вину пока не доказал
Уравнобешенная• 26 июня 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
В Лелеке наказали и что из этого? У кого есть бабки, как рожали там, так и дальше бегут рожать.
А кого там наказали и как?
Анонимушка• 26 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Це хіба не прямий показник до КР?
Я дуже далека до медицини, але думаю це ознака що вже щось пішло не так. Чи були правильні дії працівників закладу - сподіваюсь визначить суд. Жахлива ситуація в будь-якому випадку.
Даха-сваха• 26 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так, вбили. Дитина просто задихнулась
Ее душили ?? Ее не убивали
Ряженка• 26 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Ее душили ?? Ее не убивали
Ну ещё не хватало, чтобы душили. Вы в своём уме такое писать?
ЖивунаБагамах• 26 июня 2025
Всі ті, хто репетує ’нічьо нє ясна, врач нє вінават’. Жінка поступила в пологовий з нормальним серцебиттям дитини, і це було не кілька годин. ЕКС провели, коли серцебиття вже не прослуховувалось. Це однозначний провтик лікарів.
Счастье_же_вот_оно• 26 июня 2025
Ответ дляУравнобешенная
А кого там наказали и как?
У Києві лікаря приватного пологового будинку засуджено до максимального строку покарання через смерть немовляти

Трагедія сталася ще у травні 2020 року. Слідством встановлено, що під час ведення пологів 32-річної жінки лікар акушер-геніколог здійснив неправильну оцінку даних КТГ-моніторингу плода та несвоєчасно ухвалив рішення про проведення необхідного кесаревого розтину. Внаслідок цього, за висновком комплексної судово-медичної експертизи, новонароджена дівчинка померла.
Попри незгоду акушера-гінеколога із результатами експертизи та умисним затягуванням судового розгляду справи зі сторони захисту, ювенальні прокурори Оболонської окружної прокуратури змогли домоглися максимального покарання для лікаря, який за ч2 ст140 КК України отримав 3 роки ув’язнення.
Варто зауважити, що у разі смерті будь-якого пацієнта – притягти до відповідальності лікаря вкрай важко. Особливо акушера. Особливо такого пологового будинку.
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Ее душили ?? Ее не убивали
Не провели вчасно кесарів розтин
автор Тримаю свічку • 26 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Губы то и фотки при чем к случившемуся? Она врачу звонила из дома и следовала ее указаниям
Пиу!Пиу!• 26 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Да и наперед денег дать полный карман,когда они уже нажрутся те врачи
Пиу!Пиу!• 26 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Лучше бы русских оккупантов наказывали
А это при чем или лишь бы ляпнуть
Оченьценная• 26 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
К сожалению ! Я шла заранее на кесарево. Знаю о чем говорю . У меня по узи весу ребёнка был 4 кг , а я с астмой и сама худая , понимала , что не рожу сама , а так никто меня тоже на кс не отправил бы . Виноваты только родители . Врачам плевать .
Оченьценная• 26 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Заранее надо было договариваться еще раз . Экстренное это уже как повезет .
Оченьценная• 26 июня 2025
Ответ дляПоследний вагон
Вы серьёзно? У нас вообще-это врачи зарплату получают.
Или вы тоже ’врач’?
Знаю ,сама рожала, там таких рожениц море . Ну вот и получили , за то что понадеялись на врачей таких . Ребёнка не вернут . А вот было бы заранее кс все было бы хорошо .
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Це не як пощастить, а повна відповідальність лікаря, який приймає пологи і вчасно не прийняв рішення.
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Ви завчасно йшли, бо знали, що Вам це треба. Постраждала завчасно не знала, що їй знадобиться саме КР і не мала до нього показань. Тільки на останньому огляді в неї промайнула така думка і вона попросила про КР у лікаря, з яким домовилась. Лікар відмовила. І подальші дії лікаря свідчать про її некомпетентність.
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Так породілля якраз просила КР. А лікар хотіла, щоб вона природньо роз родилась.
Даха-сваха• 26 июня 2025
Ответ дляРяженка
Сколько людей убивают сейчас в эту минуту преднамеренно , вы в своем уме писать о случайной смерти младенца?